• rodriguez

    Opravdu letos hruza…až se to konečně uklidnilo a začínalo se pomalu oteplovat přijde tady ta sněžná vichřice.U nás na Hané od rána napadlo 15cm a furt sněží…co vy na to? kdy letos tu formu chytnem 8-(

    0 0
    • Nego  

      Aspon ze o vikendu bylo krasne. V nedeli sice malicko prselo, ale to se da prezit ;) Doufam ze se to zase do vikendu nejak umoudri. Pres tyden stejne nemam kvuli praci cas ;(

      0 0
    • ravo  

      Co ti na to mám odpovědět? O víkendu bylo krásně, suchý cesty, a já místo abych honil kilometry tak jsem se válel v posteli, protože mi bylo blbě. Dneska už je líp, zato venku napadalo asi 15cm mokrého sněhu a nemá to konce…

      0 0
    • FilipR  

      Máš recht! Počasíčko je vůbec nějaký přísný, ani běhat se v tom nedá, nezbejvá nic jinýho než bazén :-()

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Já jsem skromný. Stačí mi vana :)

        0 0
        • FilipR  

          Já sem samozřejmě přeháněl, mně stačí jenom to pomyšlení na bazén a už mám toho tréninku, tak akorát dost :-)

          0 0
      • TinkTink  

        Behat se v tom da – dneska jsmem bezel asi teda jenom pul hodiny…ale bezne to behavam tak o polovinu kratsi dobu – vanice u toho byla a byla sranda :)))))))))) – samozrejme pres pulka v terenu s hladkyma botama :)

        0 0
    • JJ  

      Tak asi budu jedinej, komu se snih libi:) Na kole muzete jezdit 3/4 roku, ted je cas na bezky:)

      0 0
      • RUMcajs  

        Nechápu, proč si těch 15cm sněhu neužíváte? Co takhle nasadit Maxxis Swampthing 2,35" a dát si školu smyku, nebo se kochat zasněženou krajinou?

        0 0
        • Vincent  

          Swampthing 2,35" je nicmoc, lepsi je mofo 2.35" DH.. Nebo nokian 3" ;)

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Gazza 3" neni na to spatna, ale s takovym Hookwormem to je teprve skola smyku :)

            0 0
            • Vincent  

              Na smyky bych oblik maxxisku wormdriva :)))

              0 0
              • Pá-dlista1  

                Takovej traktor, proc? :)

                0 0
                • Vincent  

                  Protoze nevim, jak vypada hookworm :]

                  0 0
                    • Vincent  

                      Na tom bych se bal jet pro rohliky :]

                      0 0
                      • Pá-dlista1  

                        Se s tim jezdi i sjezd. Ono zas takovej vyber mezi hladkejma 2,5" plastema neni:) Jsem ho testoval na 24" zadnim kole tenhle tyden. Ono to neni zly. Na asfaltu i BMX draze to jde. Ale bahinko nebo nejaky prevratny brzdeni v terenu se nekona. Ale nerek bych, ze to je horsi nez nejaky XC semislick.

                        0 0
                      • SELMIRA  

                        :o) Já to mam asi obrácený. Na letním machrbajku vozim 2.1 WTBčka nebo Nokiany a v zimě sáňkuju na tenkejch sjetejch Rubenách. :o)))

                        0 0
                        • Vincent  

                          Ja na letnaku vozim mofo 2,35" DH vepredu a swamphinga 2.35" Dh vzadu.. Na machrbajka to chce aspon 2,7", teda pokud nemas ziletku :]

                          0 0
                          • SELMIRA  

                            Smankote! Ziletku nee! Ale i tak vsichni krouti hlavou, jak jsem mohla na TAKOVY kolo dat TAKOVY plaste. :o) Ale ja mam svy duvody…

                            0 0
                            • Vincent  

                              Jojo, tenky gumy nepruzi, nedrzi, klouzou, blbe vypadaj.. :] Tlusty ti dozadu pridaj 3cm zdvihu a vypadaj fakt skvele, teda pokud nemas 3" slicky :]

                              0 0
                              • SELMIRA  

                                nó, ale zas občas mě štve, že ty tlus?ochy nerozkoulim jako ty tenčí. Ovšem neměnila bych.

                                0 0
                                • Vincent  

                                  To je fakt.. Ale aspon si vic namakas nohy :]

                                  0 0
                                  • SELMIRA  

                                    é, já myslim, že mam nohy namakaný akorát. Nechi konve. :o) Jenže když ty tlustý gumy jsou prostě křásný. A pohodlný. Že yo.

                                    0 0
                                    • Vincent  

                                      jo, presne.. nadhernej 3cm tlumic :) Navic skvele vypadaj, pri jizde terenem odstrikava blato.. Proste krasa :]

                                      0 0
                      • fousac  

                        no vidis a ja na tom dojel loni z prahy az na sumavu… :))) a ted se nekdo priznejte, jaka je SKUTEČNÁ sirka hookwormu 26*2,5 v mm???? a prijimam navrhy i na jiny (semi)slicky sirsi nez 2,1… :-))

                        0 0
    • Clodman  

      Hm u nás v sobotu sice teplo, ale vítr, že to lámalo stromy.V neděli jsme měli 2 stupně a tak jsem vyrazil.Dneska ráno v stanu kouknu z okna a málem mě to položilo.

      0 0
    • zwwak  

      Nesmíte bejt jednostranný. V zimě se přeci i lyžuej. Takový běžky jsou taky fajn. A běhat se dá vždycky.

      0 0
    • Honzis  

      Pro silničáře je to fakt hrůza, zatím mám jen asi 740km za rok 2004. Dost chabé, loni jsem měl po únoru přes tisíc. Zatím jsem zvládnul 2× 100–120km. Jinak spíš takové „třicítky“ o ničem. Navíc mě deptá neustálé mokro, páč nemám blatníky. Zima ani moc nevadí, lepší –5C a sucho!

      0 0
    • Pavlos  

      Kazdopadne to jeste nejakou chvili vydrzi:) Ale uz bych taky bral jaro

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.