Ohnutý převodník 32z- jde narovnat?

10 nepřečtených
  • senožrout

    Kámoš ohnul na svých Deore klikách prostřední převodník 32z. Jak to udělal, když velkej 42z je v pohodě a malej 22z a klika taky. Jen vím, že nez jel totálně ožralej z hodů pod Pálavou, tak to bylo všechno OK. Taky urval pedál. Ale o to nejde. Je rozmrzelej, že novej převodník Shimano stojí cca 700. Takže, jde to narovnat? Zkoušel jste to někdo??? Dík!

    0 0
    • biker007  

      sikovky a kladivo/palice. uz sem ho starejch deore klikach rovnal. nekdy to jde snadno a ani se nemusi prevodnik z klik sundavat.

      0 0
    • default  

      Taky jsem to vohnul. Reseni bylo roste – sup s tim do sveraku a s citem srovnat… ;-) Vydrzel mi jeste asi rok a pul…

      0 0
    • Vilém  

      U deore klik se prostredni prevodnik ohyba vcelku bezne.Narovnej to.

      0 0
    • Paja  

      Narovnat, jak jiz bylo uvedeno, jenom poznamka, novej deore prostrednik prevodnik nestoji 700Kc ale cca polovinu (ale kdyby ho nekdy potreboval koupit, tak at radeji zkusi 2XM za 400Kc s 5× takovou tvrdosti)

      0 0
      • Daf  

        Prostredni plechovej prevodnik to je u deore nestesti. Ja ho normalne vysrouboval a srovnat jde uplne v pohode je totiz strasne lehce ohebnej :) Pak se mi podaril ohnout jeste jednou ale to uz mi dosla trpelivost a koupil novej LX.

        0 0
        • Paja  

          Hmm ale ten LX/XT stoji dvojnesobek a vydrzi uplne stejne jako deore. Mozna je rozdil v tom, ze se deore navic jeste ohne:)) me se neohnul ani jeden z nich.

          0 0
          • dawa  

            No mě se letos na dovolené taky podařilo ohnout prodtřední pilu Truvativ , a jelikož ssebou nevozím svěrák ani sikovky , tak jsem našel pěknej šutr a kus dřeva a přes to dřevo to vyklepal a jezdim v klidu dál .

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.