• kovar

    Tož jedete to někdo?, má být pěkně a trasa také ujde, i když je více do kopce než z kopce. http://www.sportovox.cz/V50/ JAk tak vidím na www, tak trasa je oproti loňsku nepatrně změněna – byl nahrazen tupý šotolinový úsek z Léskového do Karlovic za hřebenovku na Lemešnou.

    0 0
    • os  

      Nevím jestli jet na Valašskou 50 nebo Blanenskýho Golema, ani jedno jsem zatím nejel, dle trasy vypadá hezčí asi ta Valašská 50. Kde tam ale necháváte auto, ve Vsetíně nebo Karlovicích?

      0 0
      • Bub  

        Jestli vahas mezi Valaskou a Golemem, jed urcite na Valasku! Vcera jsme s kolegou projeli toho Golema a rekl bych nic moc trat, takova znouzectnost… imho Valaska je urcite zabavnejsi:)

        0 0
        • os  

          Díky za radu. Už jsem se rozhodl: Valaška :))

          0 0
      • tutite  

        Já auto nechávám ve Vsetíně. Z Karlovic je to nějakých 35 km furt s mírného kopce, na uvolnění a vyplavení „jedů“ tak akorát.

        0 0
        • os  

          Asi se tak taky „vyplavim“. Ta prodejna INTERSPORT (prezentace a start), je někde v centru města?

          0 0
          • kovar  

            ano. Pár kroků od autobusového a vlakového nádraží.

            0 0
            • os  

              Díky, teď už vím všechno. Akorát jsme dneska v práci měli k obědu stylově „Valašské překvapení“, tak doufám, že mě to nepřekvapí hned v prvním kopci…

              0 0
    • tutite  

      Zdar. To víš, že to jedem. Počasí, trasa, profil, změny, nic lepšího na závěr sezony si nemůžeš přát.. V úterý sice trochu chcalo, ale teď je tu pařák, vše schne a jenom mě mrzí, že ve čt-pá už nemohu na kolo, musím nechat odpočinout nohy. Zdar na startu.

      0 0
    • TinkTink  

      Jeduuuu :)…premyslim jestli necham auto ve Vsetine nebo nekde ve vesnicce kus od Karlovic a rozslapu se :)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.