Dá se ještě koupit náramek LIVESTRONG?

29 nepřečtených
  • cube

    kde se dá koupit náramek LIVESTRONG?

    0 0
    • MARIN  

      uz to nejde akce skoncila

      0 0
      • RomanP  

        Asi skončila, ale 3.9. v pátek jsem je viděl v nějakym sportu v nákupním centru Letňany

        0 0
    • Meesha  

      Prisla nova varka. Dneska sem je videl v Praze V Nike na Vaclavaku a v A3 sportech. Ale lidi to berou hrstma, takze si pospes…

      0 0
    • Bunda  

      Odkuď jseš? Já jsem je včera kupoval ve FUNSPORTU v HK a dostal jsem leták se seznamem prodejen v ČR. Tak ti to najdu.

      0 0
      • mosquito  

        Olomouc ?

        0 0
        • Vrci  

          Zkus CITY SPORT Riegrova nebo CITY SPORT Horní náměstí. V Budějckým Citysportu je maj.

          0 0
      • cube  

        Z Ostravy

        0 0
        • cube  

          Může bít aji Opava

          0 0
        • sis  

          Drapa sport ve futuru

          0 0
          • PT  

            Jsou tam ještě?já bych tam z Frýdku i zajel,ale nechci jet zbytečně.Anebo byl by někdo tak neskutečně ochotný a poslal mi ho poštou???:))Přidám i něco za námahu.

            0 0
            • sis  

              Jojo, jeste dneska jsem je tam prodaval:-) Zitra bych ti ho dovezl,projel bych se tam.

              0 0
              • PT  

                V to jsem ani nedoufal:))Řekni mi,kdy a kde bych tě mohl počkat a já tam budu.Kdyžtak mi vezmi dva.Doufám,že ze mě nesedřeš poslední korunu:))))Můj tel je 605879088.Jestli pojedeš od Ostravy,tak tě počkám třeba v Místku před Juliem Meinlem nebo prostě,kdekoli zrovna budeš.Dej mi vědět včas,abych nebyl zrovna někde na kole.Dík.Dík.Dík.

                0 0
      • till  

        Plzen?

        0 0
        • jimmy63  

          a3 a ten sport v olimpii,ale už sou vyprodaný.Kdyžtak tam skus poslat posli z hyperstarý:)(a vem mi taky jeden:)

          0 0
        • Bunda  

          Na letáku jsou A3 Sport, CITY Sport, D-Sport, SPORTISIMO, VISTO Sport a pár dalších…

          0 0
          • jimmy63  

            tohle všechno je po plzni nebo chikagu:)??

            0 0
            • Bunda  

              Ne čoveče, to jsou řetězce po celý republice, zesplzně tam je SPORTISIMO Kérfůr Borská pole, U letiště.

              0 0
      • sluníčko  

        a v Brně?

        0 0
    • Franta  

      V Praze vim ze je meli kluci v Krab Cycles – Praha 4, u Podoli, u benzinky Agip, v objektu Bohemky…

      0 0
    • ihik  

      Tak včera jsem kupoval v Drapa Sportu (snad se to tak jmenuje) v Plzni Černicích. Měli jich tam jěště hafó. Mám doma 3 do rezervy :-)

      0 0
    • o.ndra3  

      Ještě je někde v Praze maj?

      0 0
      • enjoy  

        sem je videl v niku na vaclavaku.meli je tam vystaveny ve vitrynce jak nejaky zlato,troubove. jsem tak uvazoval co vede lidi k tomu aby to nosili tak hromadne na zapesti.jeste chapu ze chce nekdo prispet na nadaci,ale nechapu proc tolik lidi musi machrovat ze to ma. no nic,me to jentak lezelo uz dyl v hlave:-)

        0 0
      • Bari  

        Nevite pls jestli to maj nekde v Ostrave? Diky

        0 0
        • orca  

          Ahojky , na netu je stále ceny 1EU , a jinak pokud jde vám o víc než o ten náramek tak v časopisu CYKLOturistika (listopad) je na druhé straně možnost přispět na dětskou onkologii v Brně patronem akce je Padrnos . A pokud vám jde jen o to machrovat tak jste na tom velmi zle… Ahojky , jinak já ho mám i mamina i synek (on se léčí v Brně na onkologii)

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.