700mm riditka na 26r xc hardtail ano,ne?

16 nepřečtených
  • DominikGT

    puvodne sem chtel 660–680mm ale zaujaky me jedny 700 od speslu tak sem je vzal ze to riznu doma ale co sem je chvili projel tak me prijdou v pohode. Jen neznam nikoho kdo by mel na 26×c tak siroke. Tak by me zajimalo jesli to neni fakt moc uz. :D

    0 0
    • couffy  

      Na tom kole budeš jezdit ty,nebo někdo jiný?Určitě ty,zak se neptej a jezdi co ti vyhovuje.

      0 0
    • lutte1  

      ano

      0 0
    • Pedro404  

      Já mam na XC 760ky, takže myslim že v pohodě:)

      0 0
      • DominikGT  

        snad to vleze do vlaku :D uz se 640 se blbe leze do tech starych vagonu…ne ze bych jezdil nejak casto vlakem ale parkrat do roka s kolem jedu.

        0 0
    • Honzis  

      já mám 580 a víc to nešlo řezat, páč jsem se pak nevešel s pákama a rohama na vlaštovky :-)

      0 0
      • DominikGT  

        tak na to bych si asi fakt nezvykl to s tim jezdis i v terenu?

        0 0
        • Honzis  

          jasný, jako silničáři mi všechno připadá široký :-) poslední dobou jen Sudety a WTB, jinak lehce historické MTB visí na háku.

          0 0
        • honzzaq  

          No zrovna kolem UH mě 580 fakt nelimitovalo :-)

          0 0
    • W.Muchov  

      čím širší, tím lepší, řiď se jen tím jestli ti to vyhovuje a jestli se procpeš dveřma domů, jinak na nic nekoukej

      0 0
    • metr-x  

      Když ti to vyhovuje, tak proč ne. Já jsem ještě minulý rok touhle dobou jezdil na 580mm, pak ale přišla 29 a postupně jsem měl 640,685 a teď jsem skončil u 720mm a maximálně mi to vyhovuje.

      Ovladatelnost kola v terénu je lepší.

      0 0
    • žvejk  

      Tak to zkus, když tak je zkrátíš…

      0 0
      • DominikGT  

        Prave me se s tim jezdi fajn, ale v obchode me bylo receno ze to postrada vyznam ze na 26r max 660 ale to me prijde blbost. :D

        0 0
    • McBlacky  

      na HT asi moc ale na AMko se to dá.

      Jen na tom pak nejde jet moc rychle, když se držíš u představce jsi moc vysokej a na krajích málo aero. To ale řešíme 30+ delší useky.

      já vozím 660 na XC 26" full, 700 AM 26" full a 610 29" HT na závody.

      V první řadě musíš vědět co od kola chceš, protože s rodlama souvisí i délka představce a seříznutí krku vidle.

      0 0
    • pikis  

      nech to tak, cim delsi, tim lepsi:D… na 26" chtim fullu mam 720mm a 26" HT mam 700mm a klidne bych dal delsi:D je to stabilnejsi ve sjezdech, lip se funi do kopcu (mas pekne roztahly hrudnik) a celkove se mi ten sirokej uchop drzi lip… jenom pozor at se ve sjezdu vlezes mezi stromy:D kdyz sem je mel novy, tak sem se zasekl mezi stromkama, nic prijemnyho to neni:D

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.