• pastikar

Vcera som videl chlapika ako z kopca Ostredok/Velka Fatra na Slovensku/ tlaci dolu kopcom bajk.Ked som sa s nim stretol a uvidel to,comu som dost nepochopil-ulomeny krk vidlice Manitou Minute.Ze nezbadal jamu…Bajk mal nejaku meridu so Swingerom.No supicka to musela byt riadna,lebo aj koleso bolo uplne zdeformovane.Co si myslite o hlinikovych krkoch.Chcem si kupit Shermana a ten ma tiez Alu krk.Myslim ze na zjazd by mal byt krk ocelovy.....

• Air  

ocel byl mela byt pevnejsi, i kdyz treba prave Marzocchi dava snad na vsechny drazsi modely Alu krk. Asi vi proc to dela. Povest ma jakou ma (bytelne vidlice), takze by to melo byt o.k. Ale kazdopadne kazda vidlice se da znicit. Padlista ti to jiste dosvedci :) Pokud by sis mohl vybrat na sjezd, tak ja bych si vybral asi ocel. Ale asi si vybrat nebudes moct. Ja bych se toho zas tak nebal. Taky neni trubka jako trubka… zalezi jakou tam daji.

• Pá-dlista1  

Ja hlinikovym krkum verim, ale Manitou bych neveril :) Urcite je Sherman dobra volba na sjezd?

• Tommy  

Já tomu hliníku taky věřím, ale ne na krku vidlic – tomu budu mít i chrtí XC kolo s železem, ale budu jezdit v klidu. Je to ale jen názor.

• Pá-dlista1  

Ocelovej sloupek jsem uz ohnul, ale s hlinikovym se mi nestalo jeste nikdy nic (ovsem muze to byt nahoda). Navic kdyz ho davaji i na 888R, tak tomu i oni veri. Pravda na dvojkorune je to trochu neco jineho.

• pastikar  

No uvidime,mozno system 1.5zoll zdokonali tuhost Alu krku,vraj az o 44percent.U­vidíme…

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.