• PT

    Ahoj.Protože teďka nejsou prachy a tak jediná možnost by byla koupit kolo na splátky nejlépe na min 12měs splátek bez akontace,jaké mám možnosti?

    0 0
    • HulkXL  

      jde to celkem v pohodě, prostě zajdi do prodejny a skoro všude mají splátkový prodej přes nějakou spoječnost jako je esox, cetelem homecredit … budeš potřebovat potvrzení průměrného výdělku od zaměstnavatele na formuláři dané společnosti, pak si vybereš kolo (můžeš si vzít na splátky i komponenty je jim to jedno) zvolíš akontaci většinou od 10 – 75% a počet splátek. Já mám kolo přes esox 50% akontace a 10 splátek pak je to bez navýšení ceny

      0 0
    • fousac  

      obavam se, ze bez akontace ti ho nikde neprodaj.. (mozna tak carrefour..) jinak potrebujes potvrzeni prijmu, obcanku a primerenou akontaci… ja uz mam takhle dve kola a v pohode… sice je tam nejaky maly navyseni ceny, ale co by clovek neudelal kvuli svemu konicku, ze… :)

      0 0
      • Luka  

        Hej hej, ja mam ram koupenej BEZ akontace :) To je sluzba obchodu, plati to obchodnik ne ty… (u ccb leasing).. ma to vetsina prodejcu v praglu. Uz mam tenhle program po 2 a naprosta spokojenost. Podivej se treba ke sterbovi na stranky, tam najdes popis techhle splatek…

        0 0
        • Luka  

          Jezisi, omlouvam se, je na me brzo rano a navic odjizdim za chvili na dovolenou a cestovni horecka me zmaha, tedy: ne bez akontace ale bez navyseni… fakt, dneska to bude narocnej den. jeste jednou se omlouvam.

          0 0
        • Volf  

          Taky jsem byl spokojenej s CCB. Jen jde o to, čemu říkáš akontace / záloha nebo splátka předem /, protože se může jednat o první splátku třeba u 10 + 1. Vždycky musíš hned něco zaplatit. Jo a co platí obchodník ?

          0 0
          • Luka  

            Plati prave to navyseni ktere ty v tom nemas.. rikal mi to muj velmi oblibeny zdroj bajk materialu, proto neradi na tyhle „bez navyseni“ prodavaji…

            0 0
            • Volf  

              To je možný, protože půjčení peněz něco stojí a potom záleží na úrokové sazbě. Odhaduju, že toho obchorníka to může stát do dvou procent, ale zase víc prodá.

              0 0
              • Luka  

                No jasne, hodne to nebude… ale stejne se kroutej obcas, kdyz vedi, ze si to muzou dovolit a ze jim ze solidarity das radeji cash…

                0 0
                • pe?an  

                  problem,ale je,ze ten kdo ti nabidne neco jako bez navyseni,tak vetsinou cena kola nebo dilu je uz prave v zakladu vyssí nez v jinejch obchodech,kde to navyseni platis.takze je to vlastne stejny.

                  0 0
                  • Luka  

                    Ne, ram me stal presne doporucenou MOC…

                    0 0
                    • Luka  

                      Spis tohle plati ze na splatky nedostanes na zbozi slevicku…

                      0 0
                      • pe?an  

                        no nevim…z vlastni zkusenosti kdyz jsem nekde videl 0procent navyseni,tak to vzdycky bylo drazsi nez jinde. V pondeli jsem kupoval kolo v bikestore na splátky (urok minimalni) a slevicka byla taky…:)spokojenost

                        0 0
                        • Luka  

                          No a na co si myslish ze jede dan? na CCB… Ale Dan neni Sterba. Ten te oshuli na malickostech a velky veci ma za MOC… Zname, protoze jsem zavahala, zaplatila jsem na ram moc MOC a ne se slevickou u Dana…

                          0 0
    • pe?an  

      mam cerstvou zkusenost z pondelka,jen po me chteli dva doklady totoznosti a bez minimalni akontace by to taky neslo.budu to splacet deset mesicu a urok minimalni.cim min splatek,tim lip…:))

      0 0
      • stréc od piva  

        njn..sice chápu, že je to výborná možnost pořídit si hned něco co chceč..ale není lepší si přes zimu ty penízyk dat do kasičky a na jaře je vybrat, případně si pučit zbytek a koupit lepší modely ? protoež každým rokem, máš za stejné peníze dycky o sadu líp osazený kolo..znatelnej skok byl tuším 02–03 ročník…

        0 0
        • Luka  

          No, a proc na jare nepockat na podzimni slevy? A kdyz uz je podzim proc nepozkat na modely 2006?? Nasetrit, na jare pockat na podzimni slevy a pak uz rovnou na modely 2007 ty budou lepsi...... atd…

          0 0
          • stréc od piva  

            no protože pochybuji že někdo z vás jezdí na svém hlavním drahém kole v období listopad-březen. kdy sou posoleny silnice a je sníh…tak proč si to zbytečně rasovat, nebo proč to má zbytečně ležet zahlkou ve skříni

            0 0
            • Luka  

              A proc by ne? Ja svuj prvni bajk poridila koncem srpna, celou zimu jezdil, v dubnu postavila novej a ten si tuhle zimu uzije na snehu 100%. Je to jen spotrebni material.. casem se vsechno znici tak proc to setrit. A ps: ja si koupit „DRAHE“ kolo, tak ho budu stavet celou zimu, mazlit se s nim, pilovat a klepat se na pekne pocasi bez soli…

              0 0
          • Pitrz  

            To máš pravdu, člověk by si nic nekoupil kdyby pořád čekal na nějekou slevu nebo novinku, nejrapidnější je to u elektroniky.

            0 0
    • saly  

      Zalezi kde ho kupujes – na prodejci. Ja mam kolo za 19.000,– Kc, dohodl jsem se v kvetnu s prodavacem ze ho chci na splatky 1.000,– Kc mesicne. Prvni splatku jsem dal 6.000,– tak, ze v prosinci zbytek umorim (tzn. 7 * 1000,– + 6000,– = 13.000,– Kc a doplatim 4.000,–. A bez navyseni.

      Tu prvni splatku jsem si tak nejak navrhl sam – hlavni podminka byla, abys to splatil do konce kalendarniho roku (kvuli ucetnictvi)…

      0 0
    • memorex31  

      namiesto splatkoveho predaja je lepsi spotrebny uver, je tam o dost mensie navysenie. Mam pocit, ze tie splatkove spolocnosti su normalne tak trochu uzernici, nemaju problem si vypytat 15% p.a., banky daju za 7–8% p.a. Alebo vyuzit nejaku akciu u splatkovych spol. bez navysenia. Ale ja na splatky nemozem nakupovat, pretoze vzdy, ked kupujem bike, tak u znameho a to su same zlavy a zlavy a keby som este chcel doklad, to by ma niekam poslal :)

      0 0
      • rasto  

        navazu na Tebe. zaboha si nic NEKUPUJTE na KARTU!!! to je jeden z nejdrazsich zdroju penez. (je fakt, ze nektere spolecnosti (essox, triangl…) poskytuji penize „zadara“ tj. bez navyseni. kdyz ptaji urok, tak skoro lichvarsky) jinak memomerex31 ma pravdu, nejlacinejsi penize poskytuji banky – spotrebitelske u­very.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.