• bronas

    Máte někdo tušení, co bude k vidění z biků na Sport Prague? Nikde jsem seznam vystavovatelů nenašel.

    0 0
    • Luka  

      Prej toho o bajkach ma byt jeste min nez na jare… no, takze tam nebude prekticky nic :(

      0 0
    • Smazaný účet  

      Na podzimnim bajky nebejvaj, ale dyž mam toho volňáska, pudu se podivat po pohorkách, nejen bajkem živ jest člověk (nebo aspoň já).

      0 0
      • Jenda  

        sekce outdoor ma byt na prani vystavovatelu pristupna pouze obchodnikum :-( viz zprava na bajk.cz

        0 0
        • Luka  

          Jeste ze tam nejdu..the by me nastvalo.

          0 0
        • radek z BF  

          no to jsou teda dementi :-/ to tam budou chodit obchodníci i v neděli a prodírat se mezi rodinkama s dětma? takovu kravinu jsem ve výstavnictví ještě „nekoštoval“ …

          0 0
          • pe?an  

            v nedeli tezko,maximalne tak v patek…:)

            0 0
          • Jenda  

            spis asi takhel vystavovatelum z outdooru se tam zrejme nechce tvrdnout pres vikend takze to po obchodnicky casti v patek odpoledna zabalej a pojedou domu:-(

            0 0
            • Luka  

              Taky to takhle praktikujem na invexu :) Je to levnejsi a pro nas nema koncovej zakaznik smysl.. treba si rikaji totez.

              0 0
              • radek z BF  

                No, to je hezký, ale mezi koncovým zákazníkem ICT a outdoorových věcí je fatální rozdíl…

                0 0
                • radek z BF  

                  …nebo ITC :-)

                  0 0
                  • Luka  

                    No jasne, a proto navrhuji je oznacit za paka a doufat, ze je neco podobnyho nenapadne i na SportLIVE! Jinak se tam budu muset propasovat jako obchodnik :)))

                    0 0
                    • radek z BF  

                      …myslim, ze nehrozi. management BVV podle me docela dobre chape, jaky je rozdil mezi „veletrhem“ a „uzavrenou kontraktacni vystavou pro obchodni partnery“. A delat to druhe na infrastrukture casti arealu BVV je ekonomicky totalni kravina… btw: docela by me zajimalo, kolik PVT Letnany utrzi od najemcu plochy a stanku a kolik je trzba ze vstupenek (ze si muzou dovolit odmitnout cast potencialnich navstevniku…)

                      0 0
                      • Luka  

                        Nevim jak letnany, ale holesovice (incheba) za prumerne velky mistecko s elektrikou na mnohem lokalnejsi veletrh (napr Pragosec) chce neco k 15–20tisicum. Invex je mnohem drazsi, ale ze vstupenek ma jen a jen poradatel… podle myho kdyby se jim to nevyplatilo, tak by to nedelali. Navic existuji vstupenky, ktery dostane vystavovatel, aby pozval sve zakazniky, kteri jdou zadarmo, ale vystavovatel to zaplati… my jich pouzijem tak 100–150…

                        0 0
                        • radek z BF  

                          moje uvaha sla smerem, jestli je napr. z celkovych trzeb 80% najmy+sluzby a 20% vstupenky… A pak „spekulace“, jestli kdyz si vystavovatelie porucili, ze nechteji verejnost, tak kolik dali ze sveho (neb provozovatel PVA si asi zisk neukrojil…aspon ja bych to neudelal :-)))) nikdy :-)

                          0 0
                      • senožrout  

                        No já bych to viděl asi tak. Když je koncovej zákazník nezajímá, tak a? si to prodávaj výrobci, dovozci, velko a maloobchodníci dokola. No, když k tomu koncovýho zákazníka nepotřebujou???, tak a? si to nabouchají do nosu :-). Jinak nechápu o co jim jde, když si všechno najdeš na netu, kam každej novinky hned vycapí. Je fakt, že obchodníci nemají rádi koncáky, kteří ví, co chtějí. Nejradši mají takový ve stylu něco bych chtěl, ale vůbec tomu nerozumím… Takže se snaží z nás vklastně dělat blbce…

                        0 0
              • misj  

                to my na invex uz ani nechodime…:] pro nas to nema smysl.. treba si rikaji totez

                0 0
        • Smazaný účet  

          A? jdou k šípku. Vůbec to nechápu. Má to prý být jako samostatná kontraktační výstava. Ale co je „Akce bude přístupná pro obchodníky s outdorovým sortimentem, horolezce a aktivní turisty.“ Jako dyž jim ukážu průkazku z KČT tak mě tam pustěj??? Eeee, seru na ně. Nejsou schopný ani dát seznam vystavovatelů… (asi proto že kdyby lidi věděli že tam uviděj jen zázračná lepidla a čistidla tak nepříde nikdo)

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.