• ROpa

    Zrusil som deorkove radenie (prave) teda nie cele ale len ten vrchny plast kde je ta rucicka… na shimano sajte som zistil v jednom pdfku ze je to plastovy diel s rucickou a dvoma skrutkami co je aj pravda… ma to svoje oznacenie v tom manuale… Ostatne je ok neposkodene, zaujimalo by ma ci sa da zohnat/objednat len ten jeden diel alebo mozem na to rovno zabudnut a kupit si cele nove radenie za 850,– Sk ?

    Diky ROpa

    0 0
    • rhuman  

      da se to koupit, ale je to dost drahy, ja jsem to koupil za cca 280kc, ale zamysli se jestli to potrebujes, ted bych si to uz nekupoval a jezdil bez toho, stjne poznas co tam mas .....

      0 0
      • ROpa  

        jasne ze sa da jadit bez toho ale skus sa na to pozriet ved je to grc vozit to rozbite… :-( Inac uplne suhlasim ze vobec by som to tam nepotreboval, domnievam sa ze u vyssich sad to tam uz hadam ani nie je…

        kde si to kupoval ?

        ROpa

        0 0
        • rhuman  

          klupoval jsem to v HK u prodejce, kterej to bere od langa

          0 0
          • ROpa  

            ok tak to potom pojde zohnat aj tu, lange je tu nedaleko… Diky z info… ak to neozeniem tak to odpilim a dako rozumne zahnem aby tam bordel nepadal do toho :-))

            0 0
        • fousac  

          rok uz ho mam taky urazeny a ted bych ho ani nevyuzil.. totac vylagrovanej saltr si stejne dela co chce a beha to ±2 rychlosti..

          0 0
          • ROpa  

            chlapi mne nejde o ten indikator, mam ho v p*** v zivote som sa nan nepozrel… ale je to rozbite na handry a vobec sa mi to dizajnovo nelubi… zvlast ked lave je ok (len skrabnute)

            ROpa :-))

            0 0
            • gucan  

              ja jsem to nedavno taky ukopl, prilepil jsem ten vrch zpatky, ale ta rucicka je ulomena, takze to neukazuje … ale ziju :-)

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.