• Dub

    Chystam se na koupi biku a mym sitem zatim prolezlo tohle: Dema Deor, XCP-D RL, 19 990 Kellys Magnus, XCP 75LO, 15 990 Kellys Magic, XCP-D RL, 17 990 Merida sport 500, XC75-M-LO, 15 990

    Ty ceny jsou doporuceny. Me se zdaji vsechny kola podobny a nejspis vyberu to, ktery bude zrovna mit nejvetsi slevu a bude jeste k sehnani. (s koupi nepospicham) Na cykloshop.cz je ta merida ted za 11 770, takze momentalne je to muj favorit. Presto, ke kterymu byste se priklonili? A proc? Nebo jeste nejaky jiny?

    I pres nazory tady na BF jdu po vidli SR. Me moc nevyhovuje, kdyz je mekka a tudiz SR by pro me mohlo byt to prave… Tomu lockoutu na riditkach neprikladam vyznam, protoze dle zkusenosti z BF ho stejne nebudu potrebovat. :o))

    0 0
    • gomolka  

      a mě zrovna ten lockout na řidítkách silně vyhovoval, než mi ukradli kolo :o( Jinak raděj Meridu, já teda nemám nic proti kolům ze Slovenska, ale merida je merida … :o)

      0 0
    • Meesha  

      Mel sem Magnuse mod.01 Jediny co bude stejny bude asi ram. Tenkrat sem se v tom nevyznal a rozhodoval design. Kdyz se na tom ted projedu, tak mi ten ram pripada docela dobrej. Neni to zadna zvejka

      0 0
    • sasafras  

      No, ja mam objednanu tu Matss 500( najskor v pondelok 23.8. sadam a jazdim ) a myslim si ze pomer cena-kvalita su optimalne ( pevna kostra,deore,lock out, osvedcena kvalita ).To, ako asi opisal suntouracku vydlu si mi z ust vytrhol, aj radsej tuhsie, ale ked najazdim nejake kilometre dam vediet. A este k tym zlavam.Ja by som necakal na nejake zlavovanie a bral by som hned.To uz radsej pockaj na nove modely.Pocul som od chlapika co predava biky, ze to s tymi cena v buducnosti u meridy pojde skor hore, pretoze EU tlaci na nejake dovozne poplatky, kedze merida vyraba v Thaiwane.Ta cena co uvadzas pri meride je viac ako dobra, ja ju beriem za 19-tis Sk.Ber Meridu. Vela zdaru.

      0 0
      • Dub  

        Poněkud jsem přehlídnul, že ta cena je doprodej a mají už jen rám 14.5". :o((( No nic, kouknu se po ní jinde.

        0 0
    • speedy gonzales  

      urcite meridu.je to myslim ted jeden z nejlepsich kaufu na trhu.

      no ale ten postoj k vidlicim zkus jeste zrevidovat…

      0 0
    • TomasN  

      Ber Meridu, budeš spokojenej, kupoval jsem ji přítelkyni. Rám Shotgun, je fakt pevnej, a z těch kol snad i nejhezčí. SR je tuhá vidlice, všichni na ní nadávaj jak je necitlivá, ale určitě na tu cenu kvalitní. Kola dražší budou, všechna jsou made in Taiwan a EU má pro dovoz z Taiwanu vyšší clo, než jsme měli doposud.

      0 0
    • Meesha  

      A co spis GT Avalanche 1.0 za 15990? Rek bych, ze ma lepsi ram i vidli a i ten napis GT vypada lip nez Dema…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.