• Jenca

    Zdravim tak jsem si tu vyhledal neco o techto pedalech protože jsem taky nucen už upgradovat bike na straně pedálů a mé rozhodování padlo na tyhle dva modely (ale nic moc jsem na bf nenašel).

    U tech crankrbosu me laka ta vaha nizka a jednoducha konstrukce pry mminimalneudržbova a skoro nulova zanašenost. Ale bojim se toho že diky male stične ploše pedalu a boty budou bolet nohy.

    540 to jsou osvedčena klasika za super cenu.

    Dik za každej tip

    0 0
    • Jenca  

      jen ješte bych dodal že boty jezdim spešly comp (středni třída) pro ty co maji skušenosti s egg + spešly tak dza je tuhost podražky dostačující?

      0 0
      • pitelboy  

        kamos ma spešl SPORT a šlehače už rok a je spokojen, ALE jesli si trochu vic strelec tak si kup ty šamana nebo šlehače někde urazíš !!

        0 0
        • Jenca  

          jak to myslíš urazíš. to jsou tak křehký či měkky?

          0 0
          • Meesha  

            No, ze je nechas nekde za parezem nebo kamenem. Chtel sem slehace taky, ale tohle me odradilo. Vsechny kameny neohlidam.

            0 0
          • pitelboy  

            To ne ale kdyz to 2–3× vemes vo šutr !! To se mi stava často, ale ja mam bytelny HARDWARE a driv sem mel šamano M525 (500g) ty byli neznicitelny) a vzdycky sem akorat jednu tu "pritlacnou plochu, zarazku kufru ci co to je narazil na telo slapky. slapku sem rozdal a spravil. U slehace bych to bud ohnul nebo zlomil. !

            0 0
    • biker007  

      ja sem se rozhodoval ulpne stejne.. nakonec sem vzal ty Shimana 540 pas stoji pulku toho co slehace. a rozdil ve vaze je kolik? 60g? to se me zda (a ze se me smejou a „nadavaji“ do gramhonicu…} moc malo muziky za moc penez.. po 3 mesicich si zatim nemuzu stezovat, vule zadna, udrzba zatim taky ne, proste fungujou jak maj.

      0 0
      • jimmy63  

        No a neřikej,že gramhonič nejseš:)jestli si přez zimu opatříš nějakej ten novej rám s pěknou hmotností a vyměníš to čevený závaží,co vozíš tak budeš mít kolo těžší,než vakcína toho pelse:))!!

        0 0
        • jimmy63  

          je,sorry!!já chtěl napsat lehčí než toho pellse:)

          0 0
          • biker007  

            este zes nenapsal tezsi nez vakcina Zetora:) jinac s tim zavazim sem spokojenej, uvazuju o prelisovani sloupku na duralovej. to bude mit maruska 1600g. to je jen tak o 150g vic nez ty vase skarebo-sidy:) ale ta tuhost:) a bezudrzbovost:)

            0 0
            • jimmy63  

              to už je slušný-NA MARUŠKU:)prckovi se už ten sid odhuntoval:)ha­ha:)asi nevydejchal dnešní sjezdy ve Varech:)

              0 0
      • Beeda  

        Tak 86g, to uz jde ne :-) B

        0 0
    • lubos  

      540 ma stejnou stycnou plochu jako eggbeaters a mozna jeste mensi. A jinak, uz se to tady probiralo hodne moc.

      0 0
      • Meesha  

        Vzdy, cim vetsi stycna ploch tim lepsi,ne?

        0 0
        • lubos  

          To ano. Ale kufr se ti dotyka minimalne u obou pedalu. Zbytek obstarava tretra. Musi sedet tak, aby ti noha nelitala z boku na bok, pak jsou s tim problemy. Strucne bych rekl,ze pokud nejezdis ve snehu a velkem blatu a podobnym sajrajtu, tak eggbeatre mozna ani nevyuzijes. Maji par vyhod, ale jinak … musis pohledat starsi pripevky a rozhodnout se sam ;)

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.