• jaresdavid

nejde mi rozdělat vidlice rs jett, chci sundat nohy a trochu ji promazat, ale když povolim ty spodní imbusy, tak stejně nejdou vytáhnout(ty nohy), držej uplně stejně jako předtim. tak nevim nevim, jestli mám pořádně zatáhnout..dík moc za každou radu.

• Mamutt  

Musíš toho povolit víc ;) Stáhni si manuál z www.rockshox.com obrázků to jde snadno. A nezapomeň si koupit správný typ oleje dřív, než to rozděláš ;)

• pitelboy  

Strč do děr (tam cos vyšrouboval „imbusy“) šroubovák nebo něco obdobnýho a párkrát do toho prašti…a vnitřní nohy tï vypadnou z vnějších. Alespon u SUNTOURek to takle funguje…

• TinkTink  

Boze…ty jsi prase…fuj…srou­bovakem ty plastovy bazmeky v RS pekne poskodis – at tam vrazi ty imbusy co vysrouboval…trosku zasroubovat…prastit do toho kladivem (nejlip pres nejaky drevo)…a ono to povoli..pak srouby vysroubovat uplne a nohy vytahnout.

• jaresdavid  

diky moc, zejtra to zkusim. vidle je to mizerna, tak chci alespon udelat maximum co se promazani tyce. jsem amater- ten olej musi bejt nejakej znackovej- specialni? vyhledaval jsem, ale jak jsem zjistil, nikdo se tady zrejme na jettce nevozi…

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.