oprava treter: Servis sport Zlín

8 nepřečtených
  • tk

    nekolikrat jsem posilal tretry na opravu to tohoto obchodu (byl v Santrazinach 3173). vzdycky to trvalo dyl, ale bylo to udelany pekne a levne.

    ted se tam ale nejak nemuzu dovolat. nevite jestli porad funguje evt. jestli se neprestehoval nebo prejmenoval. na netu sem ho nenasel a telecom ho nema vubec zanesenej.

    diky

    0 0
    • rasto  

      ja dal sve tretry normalne do servisu civilni obuvi a 100% spokojenost. takze jestli Ti servis sport zkolaboval, doporucuji!

      0 0
    • kovar  

      jo přestěhoval se, kam, to píšou buď v Hudy nebo Extrem Sportu za výlohou na letáku, jsem to tam kdesi viděl.

      0 0
      • tk  

        ja vubec nejsem ze zlina, nemohl by ses mi te vylohy na letak podivat a napsat mi sem co tam stoji. tj. nejlepe nove telefonni cislo. diky moc

        0 0
        • kovar  

          no jo, mrknu se Ti, jestli už neni pozdě.

          0 0
          • tk  

            diky. na soucasnou opravu je pozde, ale jestli budes mit cestu okolo, podivej se prosim. az nastane neco priste, rad bych to zase nechal delat u nich.

            0 0
            • kovar  

              tak nová adresa je: Zlín, Padělky I 3070. Telefén nebyl na plakátku uveden.

              0 0
              • tk  

                diky. propriste to misto postou budu muset vyridit pres svoji babicku. ta narozdil ode me ze zlina je.

                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.