• náčelník

    Dne 18.2.2004 vyšla v Boleslavském deníku (a tedy asi ve všech Denících Bohemia) jakási příloha o kolech. Vybírám několik perliček (přesné citáty v uvozovkách):

    O silničních kolech – „… pláště i ráfky mají jemný vzorek.“ O trekovém kole – „Pomocí doplňků se z něho dá udělat krosové kolo. Díky nim jeho vybavení odpovídá vyhlášce o pravidlech na pozemních komunikacích.“ „K povinému vybavení kola patří … oranžové odrazky na obou stranách pedálů … Kdo má starší pedály bez odrazek, může je nahradit oranžovým světlem připevněným na noze.“ „Kdo dal za kolo vyšší částku, nemusí prověřovat, jestli materiál netrpí u jednotlivých komponentů tzv. únavou.“ „Zkontrolovat je třeba řetěz, zda zde nevznikla vůle.“ „Jednoznačným signálem, že se s kolem děje něco vážného, je i uvolněný šlapací střed nebo zadní kolo.“ „Jen majitelé dodávkových aut nemusí při přepravě uvnitř vozidla svého dvojnohého miláčka rozkládat.“

    Přeji dobrou zábavu :)

    0 0
    • lubos  

      To zadni kolo … LOL :)

      0 0
    • MARIN  

      Nebyl by kontakt na autora toho clanku??? Potreboval bych od nej nekolik vysvetleni a upresneni :)

      0 0
    • Pá-dlista1  

      Rafky s jemnym vzorkem byli tusim na favoritu, ne? Ja mam na rafcich taky jemny vzorek, ale nemam silnicni kolo:( Nepisou tam jak mam vymezit tu vuli v retezu? Mam dojem, ze ackoliv jsem investoval vetsi castku, trpi unavou. A slapaci stred se mi protaci :( Zda se mi to neseriozni. Kdy vyjde neco podobneho v Blesku? :)

      0 0
      • lubos  

        Nepamatuju si moc dobre, ale myslim ze ne. Ale treba kolo Lady 26 takovy jemny vzorek myslim melo.

        0 0
    • fotis  

      hod sem cely prispevok, myslim ze tam volaco este najdeme

      0 0
      • náčelník  

        To jsou dvě strany novinového formátu, opisovat to nebudu. Ale jestli by byl někdo schopen to oskenovat a někde vystavit, tak mu to milerád pošlu. Nejvíc mě pobavil ten „dvojnohý (!) miláček“. Rozebíráte také svou dívku, když ji chcete svézt v osobním autě ? :))

        0 0
        • vtt  

          ja to klidne oskenuju a hodim nekam na web, adresu ti poslu mailem. m

          0 0
          • náčelník  

            Tak jo, odpoledne to hodím do pošty. Pošlu to obyčejně, snad to dojde. Trochu jsem do toho čmáral zvýrazňovačem, ale to by nemělo vadit. Tímto se ale před členy B-F zavazuješ, že to zveřejníš. Jestli ne, tak tě vyloučíme z kolektivu :)

            0 0
            • lubos  

              Tak veru. Vyloucime :)

              0 0
            • vtt  

              zavazky tohoto typu zvladam :))

              0 0
              • admin  

                kdyz me to poslete nascanovany do mailu muzu to nekam nahodit i na B-F. :)

                0 0
                • lubos  

                  Jenze uvedomujes si to riziko ? Si vem, ze nebudes mit cas a pak te kvuli tomu vyloucime. Co pak ?

                  0 0
                • vtt  

                  ok, nacelnik to posle mne postou ja to naskenuju a poslu tobe abys to dal na BF.

                  0 0
                  • náčelník  

                    Jako majitel originálního dokumentu vyslovuji souhlas :)

                    0 0
                    • rasto  

                      uz se nemuzu dockat az se necemu priucim ;-) bohuzel, odrazky na spdckach nemam :-( okamzite si jdu koupit oranzove svetlo na nohu! jeste nez se clanek objevi zde, na B-F! abych mel jeste sanci, nez se na nej zacnou delat fronty :-))

                      0 0
    • mastihuba  

      scválně se mrknu jestli to nebude i v denících morávia tam zas pravidelně maunfild vychvaluje kola medison(author?) a příkladný profesionální servis k těmto kolům – nebyl ten článek od maundfildu?

      0 0
    • SELMIRA  

      :o)))))))

      0 0
    • Staenly  

      Sakra, ja sem si myslel ze sem pred rokem jezdil na krosovym kole, ale ted uz vim, ze kdyz sem tam nemel zvonek, tak to bylo kolo trekove…:)

      0 0
    • vtt  

      tak jsem to naskenoval a poslal adminovi. Snad to v nejblizsi dobe uverejni. Kdyby s tim byl problem tak to hodim na svuj web, ale je to trochu jina tematika a nechci tady delat reklamu svymu psovi, jsou to totiz jeho stranky:)))

      0 0
    • Santus  

      Ve članku č.4 „Koupit dobrý bicykl není tak snadné“ je věta " U pánských modelů by ram měl být alespon pět centimetrů nad rozkrokem" Petro, Petro to je sadomaso nejhrubšího zrna.

      0 0
      • Pá-dlista1  

        auuu :(

        :)))

        0 0
        • mastihuba  

          zkoušel jsem – nedoporučuju.

          0 0
          • Vincent  

            ja uz to nedoporucuju vubec ;) Horni ramovku mam nekde ve vysce kolen a pri nedotazenym nofootu nebo dropiku to pekne boli.

            0 0
            • mastihuba  

              sem si takhle pučil silničku na 22 rámu a su celkem trpaslík 5km do hokny a 5km zpět bylo velky utrpeni.

              0 0
              • Vincent  

                Na mojich 170cm je 15" ram akorat.. Nedovedu si predstavit neco vetsiho.. Ale je fakt, ze na XC a maratony to neni..

                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.