chci utratit penízky, poraďte za co ???

50 nepřečtených
  • střewo

    tak jsem se rozhodl, že si trochu udělám radost a přikoupím pár komponent na mýho mtbika. Co si myslíte, a co mi doporučíte? Respektive, do čeho byste šli vy???

    • rám … vidím to na FORTa ???
    • přehazovačka … XT, nebo SRAM9 ???
    • computer – cena tak do 800,– (Sigma?)
    • spd pedály – cena tak do 2 000,– ? (botky mám jako nový :-)
    • vidle … slušná žehlička do 15 000,–Kč
    • kotoučovky na obě kola … spíš mechaniky
    • 9-ka kazeta … Sram, nebo LX, XT … ?
    • slušný pneu

    … mám nějaký prachy a tak bych je rád vrazil do sportu :o))) Poradíte ??? Díky :-)

    0 0
    • Meesha  

      Vidli Foxe. Dneske sem se svez na F80RL a sem naprosto unesenej…

      0 0
      • střewo  

        je to tahle? : Float 80 RLT vzduchová pružina s negativní olejovou pružinou, zdvih 80mm, regulace útlumu, blokace, nastavení úrovně blokace 19990

        dvacet litrů je dost … :o) do těch 15-ti, prosím … nebo kde bych ji sehnal za ty chechtáky ???

        0 0
        • Meesha  

          Tohle bylo jenom RL, ta je snad levnejsi, ale kde ji sehnat netusim… V Cechach prej uz snad ani nejsou a budou az modely 2005 (podle RB)

          0 0
          • střewo  

            tak to se mi moc čekat nechce … prachy byly, jsou, ale dlouho nebudou :o) a co se týče ostatního ???

            0 0
            • Meesha  

              Jinak vesmes neco jako dole Tink.

              Kazetu XT 2004 Plaste asi Schwalbe Racing Ralph (na koloshopu) a este bych vzal u Tinka Fluida (uz se na nej testim)

              0 0
    • Seppy  

      mam lepsi napad, posli mi ty penize na ucet a ja ti neco koupim:)

      0 0
      • střewo  

        … hmm, tak to bych byl moc zvědavej … nějakýho suntoura a posílal bys mě k Milanovi, a? mi jej překope :o)) (nic proti Milanovi !!!)

        0 0
    • TinkTink  

      Ram – proc pevnej? :))

      Prehazka – Sram

      Computer – BC 1200 + RDS

      SPD – TIME

      Vidle – podle ramu…do 15000,– si muzes uz vybirat…ale i tak se da sahnout vedle…

      Kotouce – Avid asi teda…

      Kazeta – XT

      Pneu – podle pouziti…

      0 0
      • střewo  

        díky za odpověď … ty SPD raděj spd … nějak jsem si na ně zvykl, a rám raděj pevnej, nějak mě full neláká, spíš mám strach z šlapání do kopce a ztráty energie … newím?!

        0 0
        • TinkTink  

          takze – pedaly 540 od Shimana…

          Ram – zkus radsi pred touto investici aspon trosku fulla…mozna by jsi se divil…zkus to…jenom zkus… :)

          0 0
          • Meesha  

            Nestacili by 520? Nejakej vyraznej rozdil krome ceny nevidim…

            0 0
            • TinkTink  

              No na 540 nepotrebujes ten spesl sroub na oau…aby jsi to moh rozebrat…proto radim 540 (kdyz uz dal limit, tak at je k necemu, ne? :o)

              Jinak ja planuju taky 520tky…ale az pristi rok – mne proste ty Ritchey WCS porad drzi…a to tam byly nazory ze vydrzi 1000km :o)

              0 0
              • Lada1  

                ritchey pro, wcs jsou super. je tam jenom segerovka a drzi to jak das. menil jsem jednou lozisko. stalo to ca 300kc tedka budou nove 4V s vahou nejakych 280g !!!

                0 0
                • Pekáček  

                  Já bych si Ričejácký pedály už nekoupil, jedny loňský Compy V3 mi už neudrží ani novej kufr, u dalších mi praskla osa při seřizování kónusů který pořád chytaj vakl a leze do nich bordel.

                  0 0
          • střewo  

            ukecal jsi mě, testnu kámošův RB full … možná potom přehodnotím :o)

            0 0
    • Pekáček  

      Ty máš problémy! Ale já bych volil: šaltr X9 tacháč Sigmu Targa pedámy Shimano 520 vidli? Duka nebo Foxe Kotouče Avid (mechaniky) kazetu Sram 11–34 pneu Maxxis Larsen TT kevlar nebo Pythony.

      Pak ještě můžeš část věnovat na dobročinné účely, třeba někomu kdo se rozflákal na kole a nemá na čem jezdit :o) A pozdravuj ode mě Brno.

      0 0
      • střewo  

        už jsem vyřval pozdrav z wokna … :o) Díky

        pes: fakt je Sram tak dobrej? Všichni říkaj že cena/výkon je lepší než shimano, je to vážně tak ???

        0 0
        • Pekáček  

          No jistěěěěě! Sram je prostě nejlepší co si na kolo můžeš dát :o) Ale abych nevypadal zaujatě, Shimano mám náby, SPDéčka, tretry… Ale a? si každej jezdí co se mu líbí, mě se osvědčilo řazení od Sramu a tak ho vozím už na všech třech bikách.

          0 0
      • TinkTink  

        Proc Targu, proc ne RDS a 1200?

        Vidli bych bral teda, kdyz HT, tak bud Marathona od Marzocchi nebo Blacka :))…FOX ne…nak moc lidi rikaj ze tece…DUKE nevim…snad jedine kdyby se mi libil… :)…kdyby do nej aspon kua dali ten dual air :(

        Plaste – ja bych volil spis naky univerzalnejsi…tre­ba Continentaly nebo Maxxisy…takova Medusa na predek :)

        0 0
    • filipes  

      http://www.actionsports.de/…uct_info.php?…

      Foxe jedine v USA, tam to vyjde napolovic.

      0 0
      • pitelboy  

        vidle – FOX nebo BLACK pedály- nášlapy s ohrádkou pláště- WTB velociraptor 2,1 kazeta- SRAM přehaska- XT nebo sram X.0 kotouce- SAINT

        rám- nejaky FULL treba GIANT NRS, MONGOOSE TRIOMPHE, TREK LIQUID ci FUEL, GARY FISCHER ci snad EPIC ??!!

        co este shanis ?

        0 0
        • fousac  

          raptory neeeee!!!

          nejedou, nedrzi, nebrzdi, tezky… a nesjizdi se, takze clovejk nema duvod (a srdce) je konecne zahodit.. ale to jen tak na okraj..

          0 0
          • pitelboy  

            si prvni od koho slysim, ze raptory ne !

            0 0
            • enjoy  

              tady je druhej.zadni raptor je dobrej pouze! ve snehu.fakt nikde jinde absolutne nevynika.predni jaks taks drzi na vsem,ale nejjistejsi guma to taky neni.jediny snad ze se s nima nebojim delat prasarny,proste vjedu do vseho a nebojim se ze uslysim ssss…

              0 0
            • TinkTink  

              Ja znam jeste tri (ja + dva znami…)..to fakt nejsou dobry plaste, jestli jestli chces…jeden se mi v garazi vali :)))

              0 0
      • blue  

        za polovic jo… kdyz ti ho nekdo priveze v kufru mezi hadrama

        0 0
    • Daf  

      Ja bych si ram poridil opet GT Zaskar je uzasnej. Prehazka XTR protoze bez vule vydrzi mnohem dyl nez XT ale XT je jinak taky dost dobra. Computer Sigma BC1200 Pedaly M540 ale jestli ti nejde o hmotnost tak klidne M520. Vidle u me jednoznacne SID ale jinak si myslim ze Duke je super zvlast pro kotouce. Brzdy bych chtel XTR ale mech kotouce jedine Avid. Kazetu XT kvuli hmotnosti ale jinak je dobra Sram 7 Plaste u me by to byly jednoznacne Pythony kvuli pohodli a univerzalnosti.

      0 0
      • střewo  

        rám chci (asi) českej, jsem trochu patriot :o) už mám jakso v těch brzdách … mech AVID!

        0 0
      • pitelboy  

        Pythony !! nikdy vic. Měl sem je. nejely, nedrzely, nachylny na defekt, blbe se nasazujou (kevlar), FUJ .

        0 0
    • náčelník  

      Rozhoduješ-li se mezi přehazovačkami Shimano a Sram, tak nezapomeň na kompatibilitu řadících páček. Ty v tom seznamu nejsou, takže předpokládám, že nějaké řazení už máš. Aby ses pak nedivil, že to neřadí.

      0 0
    •  

      Ticho! Všechny vás zabiju!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.