Co poslouchate rock,pop ci neco jineho?

22 nepřečtených
  • Turbo

    Co radi a co nemusite.

    0 0
    • Otto  

      nový Jarinuv nick?

      0 0
      • aku  

        taky se koukam co se zase deje. Jeste cekam otazky oblibeny herec/herecka, oblibena barva, znameni zverokruhu

        0 0
        • Turbo  

          Tak pardon, jen mi to pripada zajimave. Nedavno jsem mluvil s jednim co jezdi freestyle a ti pry zasadne poslouchaji punk a tomu podobne (prodigy, slipknot) takovou tvrdsi muziku. Tady je odkaz na pekne video www.bikeri.cz/…ad/jumpy.avi 12mb)

          0 0
        • ddd - andy  

          herec:Brad Pitt – je tak sladkej herecka:Paula Wild – ta je jeste sladsi barva: army greeen znameni:prasopes posloucham: maminku a radio 1

          0 0
          • aku  

            hlavne ze nenosis ruzove elastaky (?)

            0 0
          • rhuman  

            no s tim Bredem Pittem ses trochu strefil, jeho starsi bracha jezdi freeride (viz video z ofic. stranek marzocchi ⇒ prestaveni rady 2005)

            0 0
    • tom@s  

      všechno kromě dechovky a metalu

      0 0
    • Turbo  

      POSLOUCHA TU NEKDO T H E C U R E ?

      0 0
    • Otaku  

      ted zrovna http://www.ravetrax.com/. mam rad trance, metal, rave, hardcore… Nemusim rock, pop, dechovku…

      0 0
    • jimmy63  

      Hopík,Hardcore…ale úplně nejradši mam třískání řetězu o zadní stavbu,křupání v klikach a řev naštvanejh pěšáků:))

      0 0
      • pitelboy  

        Ja posloucham skro vse. A nejradsi slycham slova jako: "Ty ****** skoro smě sejmul " "Tady nemas co delat " – Krnap= KOKOTI "Plasis nam tetrivky " – Krnap= KOKOTI

        0 0
    • Lada1  
      1. krik 4tydenni dcery
      2. povetsinou blbe kecy manzelky
      3. vnitrni hlas rikajici „Nechod domu!“
      4. vnitrni hlas tazajici se „Jak to , ze jeste nejsi doma ?!“
      0 0
      • vlty  

        trošku schíza ne? :-) ale jsem na tom podobně, akorát dcera je o pár měsíců starší…

        0 0
        • jfk  

          tak to jsme na tom podobně, akorát že moje tříměsíční dcery jsou dvě:-)

          0 0
    • Tominec  

      Koukám, to sou všichni bikeři u nás takoví Šogoni?

      0 0
    • hýbňoš  

      já poslouchám punkáče, hcčko, manželku nesmím popík, hip hopík, techno, dechovku

      0 0
    • onegear  

      ticho

      0 0
    • RapMan  

      Mam rad Morcheebu, Fun Lovin Criminals, Massive Attack, Cypress Hill,Delinquent Habits,House of pain, Scarface, KoRn, R.A.T.M., Alanis M., z ceskym Priesstitz, Colorfactory, Nase Vec, Divokej Bill, The.Switch, Peshata, atd atd., v podstate jakoukoliv kvalitni hudbu… Nemam takovej ten starej metal, takovy ty stary paprdy s dlouhyma vlasama a s oblecenim s obrazkama lebek a tak podobne… Takovyhle kapely poslouchaj vetsinou lidi, co chodej hodne v cernym nebo v ustrizenych dzinach a dzinovejch vestach… tak to fakt nemusim… :)))

      0 0
    • náčelník  

      Teďka bysme všichni měli poslouchat Sheryl Crow, ne ? :)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.