• jonti

    dnes som si kupil novy zadny naboj, nechcel som za to dat vela penazi tak som kupil nejaky Novatec na priemysloch za 890Sk. Vyplietol som s nim rafik. A potom som zistil ze mi ti debili predali cestny naboj, teda ze telo naboja je uzsie, nie 135 ale 130mm. Zajtra ho chcem ist vratit a zobrat rovno LX. Myslite ze ma zmysel sa s nimi hadat a chciet to aj prepliect? Alebo ma rovno poslu do muky aj s tym nabojom. Neviete ci sa tem nepouzivaju nejake podlozky ako pri DT, aby to slo aj na 130 aj 135 mm?

    0 0
    • Žanek  

      Podložky?? Pokud je osa dost dlouhá, tak by to šlo. Normálně dát na každou stranu 2,5 mm podložek. Ale stejně, silničnímu náboji by se terén asi moc nelíbil…;

      0 0
      • jonti  

        ved prave. Ale zas viem ze DT, aspon starsie, boli aj na cestu aj MTB a riesilo sa to tymi podlozkami alebo niecim takym. Bol by som rad keby to tak slo, lebo sa mi to uz nechce znovu preplietat

        0 0
    • vlk  

      mohu se zeptat.To byl náboj s přírubou na kotouč nebo nějaký normální.Já se teď totiž koukal po předním na průmyslech s přírubou na kotouč a změřil jsem stejnou šířku náboje jako např u promaxu nebo deorek 525.

      0 0
      • vlty  

        mnó školy nemám, ale silniční náboj s přírubou na kotouč?

        0 0
        • vlk  

          já teda po slovensky moc neumím, ale jo už jsem si toho všiml.cestny naboj tedy asi znamená silniční.já myslel že jako náboj nějaký na treky nebo city bikes.Tak nic, neberte můj dotaz vážně.

          0 0
          • Thorn  

            Kam sme sa to za 12 rokov od rozdelenia dostali :-((

            0 0
            • vlk  

              náhodou některá slova si ještě pamatuji.třeba po slovensky borůvky, ale nevím jak se to píše.Ale obecně se domluvím, to byla spíš chyba mé nepozornosti ohledně těch nábojů.

              0 0
          • vlty  

            ok já jenom že jsem si to představil :-) ale je fakt, že aj mně dělají občas některé výrazy potíže… Volám po větším množstí příspěvků od našich bratrů slováků!

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.