• CHTEL JSEM SE S VAMI JEN PODELIT O RADOST Z NABYTEHO DIPLOMU

    ODE DNESKA MI RIKEJTE:

    ING.ARCH. KANDIK PSI ZUB

    PRO ZAJEMCE JE MUJ DIPLOM K VIDENI NA WWW.IDEON.CZ/ARCH klik na Propetuum spalovna kalu

    0 0
    • rich  

      nu gratulujem oslav to ako sa patri – na dren a do cista :-)))

      0 0
    • K2  

      Teď už jen samá pozitiva a sociální jistoty:) Přeju pořádnou oslavu

      0 0
    • ravo  

      Tak už je jasné, kam se ztratil „zub“. Admin šetřil místo pro „INGa“ :-)))

      0 0
    • rodriguez  

      už zas začínaj OFF TOPIC STUPID příspěvky ? 8-))

      0 0
    • biker007  

      tak to je ovsem zrada.. prisahal bych ze dneska dopoledne tam byla cena 1990kc.. rikam si este: kurna, dyt to je jen o 300 drazsi nez LX-ko a nadaval sem size sem to moje kupoval v nemecku za 79euro… asi si majitel toho kramu precetl tohle forum a svuj preklep rychle opravil… nebo sem mel vidiny.. fakt nevim.

      0 0
      • biker007  

        sorry. tohle patri jinam do jinyho threadu.. ale jinak taky gratujuju.. ted pride urcite zarazeni do pracovniho procesu, budou penizky ale s casem to dude horsi.. ja sem zatim pripad student(hodne casu, malo penez), poradte mi neqdo nejakou profesi(hodne casu, hodne penez) ;-)

        0 0
        • rasto  

          vhodne se ozen :-))

          0 0
          • biker007  

            jo, to je dobrej job. pisu si. PS: nevite neqdo o svobodne, vnadne a bohate pokud mozno bikerce? vydeleval bych si servisem jejiho kola (a ji samotny taky)

            0 0
        • vtt  

          jo jo prijde matematicky nevyhnutelna neprima umera vice penez lepsi kolo / mene jezdeni. Mluvim z vl. zkusenosti, prace je svine.

          0 0
      • Smazaný účet  

        no dyk…dyplom za bapku! :-)

        0 0
    • Matyáškova  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.