• Banjo

    Tátovi dneska praskla osička Truvativ, nějaká ISIS 113mm, a já mu mam sehnat novou. Nestačila by Shimano Octalink (LX) taky 113? Válí se mi doma, ale trochu se bojim, abych to nezničil.

    0 0
    • Franta  

      nestacila......

      0 0
    • Jane  

      Systém ISIS a Octalink je nekompatibilní. Prostě ke klikám Truvativ jen osička ISIS. Jinak z osiček ISIS si můžeš vybrat např. Race Face, Bontrager, FSA anebo Truvativ. Jen potřebuješ stejnou délku. Průměrná cena je asi 1500 Kč.

      0 0
      • Pá-dlista1  

        No a nebo to co potrebuje on jsou osicky stejne kvalitni, ale za ceny polovicni: Koukni na CMP na koloshop.cz osa ISIS 720,– Ja se ti divim Jane. Studentka a vyhazuje penize oknem. Pak nemas mit kalendar socialnich jistot. Osa za 1500,–… uf.

        0 0
        • Jane  

          No jo, tak CMP neznám. V hlavě mám akorát nějaký osy, co byly v přehledu ve Velu 2002. A pod tisícovku jsem nezaregistrovala ani jedinou osičku ISIS. Jináč už dlouho nevyhazuju peníze za Velo. Takže si pak za „ušetřené“ peníze klidně přispěji na pořádnou osu, která při mým stylu ježdění vydrží x let. Holt, co jsem na VŠ, je mojí prioritou přestavba kola. Po VŠ to bude práce a šetření na byteček. A tak se mám na co těšit.

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Jenze jak uz to v bikingu chodi za tech X let sezenes ISIS kliky jen na levnych modelech (jestli vubec) a tu drahou osicku si muzes… uplne jsem zapomnel, ze mluvím s dámou :) Proste ti bude k nicemu byt bude sebelepsi. A krom toho si nedelam iluze, ze by ta CMP byla horsi nez ty drazsi kousky. Stejne se vsechno vyrabi v jedne tovarne.

            0 0
    • Radek Broz  

      Bohuzel, Shitmano si reklo, ze pujde cestou vlastnich standardu, ktery neposkytne nikomu jinymu, takze nikdo jinej Octalink nevyrabi. Ostatni firmy se proto spojili a delaji ISIS. Ta „prumerna“ cena se mi zda jako spis cena drazsich os – ja na jednom e-shopu kupoval Truvativ za cca 700;-

      0 0
      • lubos  

        u nas som taktiez kupil Truvativ 226g osku ISIS 113mm za 1100,– Sk .

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.