• bikemanx

    myslím,že nekonečné téma. Bitte jakou vidli do 10 000 kč. Návrh: nově na trhu Axima, Scareb nebo nějaká Marzoška…????

    0 0
    • Pavlos  

      Axima dela kdo???

      0 0
      • bikemanx  

        nevím, viděl jsem ji v bajkranči, prej je na trhu jen půl roku. karbonová uzamikatelná za 6 000 kč

        0 0
        • Pavlos  

          zeby karbonovy axon:)

          0 0
        • Siddha  

          poptej se v Brne v XCRku, myslim ze prodavaji a jezdi to tam dlouho, teda jestli sou to takovy ty karbonovy dvoukorunky a ja se nepletu…

          0 0
          • cube  

            Suntoury stojí za hovno raději bych se díval po nějakí levnější ROCK SHOCK.

            0 0
            • Pavlos  

              on ale nepsal nic o suntourech!;)

              0 0
              • TinkTink  

                A jeste blbe napsal Rock SHOX..ale to mas fuk :o)

                Aximu meli taky v Elemu..ale experimentu uz mam po krk…

                0 0
                • jakub  

                  coze co ?? ty ze mas pokrk experimentu??? tak to pak uz asi vsichni (((-:

                  0 0
                  • Pá-dlista1  

                    To vis, konecne jezdi Marzocchu, tak uz nema co resit a k horsimu se vracet nebude :)

                    0 0
            • bikemanx  

              čemu říkáš levnější??? Mám Pilota a ten je už skoro na sračky......

              0 0
              •  

                hm jakyho C? :)) judy sezenes tak za 4,5? coz jeste spada do levnejsiho a rozhodne bych radsi rs nez šittour

                0 0
        • Pavlos  

          No ja ti nevim dat za vidlu z karbonu 7000 kc se mi zda nejake podezrele. Proc potom Pace stoji 20000kc???

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Protoze je to renomovana znacka z anglie?

            0 0
          • vlk  

            no já nevím v popisu nic o materiálu karbon není, je tam jen typ barvy-karbon.To měl kellys na kterémsi kole taky.i já mám umělohmotné blatníky co mají barvu karbonu a jsou z umělé hmoty.

            0 0
            • Pá-dlista1  

              …kdežto karbon roste na stromech..

              0 0
              • enjoy  

                ale plast to taky asi nebude ze:-)

                0 0
                • vlk  

                  ja myslím že to bude klasická mg obarvená ve stylu karbon.

                  0 0
              • vlk  

                nějak nechápu

                0 0
                • Pá-dlista1  

                  No ze podle tebe karbon neni umela hmota :)

                  0 0
                  • vlk  

                    No jak to vezmeš např karbon k pet lahvím nebo ke klasické umělé hmotě má dost daleko.

                    0 0
                    • Pá-dlista1  

                      Naopak. Karbon je klasicka umela hmota. Nenakutas ho v dole, nesesbiras ze stromu ani neposeces na louce :) To co myslis ty jsou plasty, ale to jen tak na okraj (to je asi deformace ze zamestnani:)

                      0 0
                      • Volf  

                        Pádlisto nehádej se tady máš definovanej karbon a basta:

                        Pro období karbonu je typické klima se značnými teplotními rozdíly mezi rovníkovými a polárními oblastmi. V oblasti jižního pólu se nachází rozsáhlé zalednění. Střídání glaciálů a interglaciálů způsobuje rychlé kolísání hladiny světového oceánu. Tyto podmínky byly v oblastech s humidním klimatem ideální pro vznik ložisek černého uhlí. Docházelo zde k značnému hromadění rostlinných zbytků a jejich rychlému překrývání sedimenty.
                        Karbon je obdobím výrazné tektonické aktivity. Probíhají hlavní fáze variského vrásnění, kdy v oblasti paleotethydní mobilní zóny kolidují perigondwanské mikrokontinenty s jižním okrajem Laurusie. V oblasti dnešní Evropy je vyvrásněno variské pohoří. Dále vznikají horská pásma při dnešním jihovýchodním a jižním pobřeží Severní Ameriky v procesu alleghanské orogeneze. Tento soubor tektonických procesů vrcholí ve svrchním permu sjednocením Laurusie a Gondwany v superkontinent Pangea.
                        Mezi severovýchodním okrajem Laurusie a sibiřským a kazašským kontinente vzniká uralská mobilní zóna. První projevy vrásnění jsou zde patrné ve svrchním karbonu. V kordillerské mobilní oblasti na západním okraji Laurusie vzniká příkrovová stavba v pokračující antlerské orogenezi. K vrásnění dochází také ve franklinské mobilní oblasti na severním okraji Laurusie.
                        Další mobilní oblasti jsou situovány mezi jednotlivými bloky dnešní Asie a na východním okraji dnešní Austrálie a Antarktidy (tasmánská mobilní oblast).

                        0 0
                  • enjoy  

                    nic neni umela hmota,kdyz se v tom chces stourat.vsechno je prirodni,protoze kde jinde bys chtel tu „umelou“ hmotu vzit.kovari kde jsi?cekam jak me sejmes:-)))

                    0 0
                    • ravel  

                      Ale ne sou veci co fakt v prirode nenajdes. Treba kdyz do nejakyho atomu nasilim narves par castic navic. Takhle jdou udelat novy prvky a suntour z nich pak vyrabi vidle ;-)

                      0 0
    • K2  

      Když jsem vybíral vidli tak jsem chtěl – aby měla dobrý chod, byla bezúdržbová (servis max jednou za sezonu), (hodně tomu napomáhá otevřená olejová lázeň, která tlumí a maže zároveň), pokud by se posrala, tak aby šla opravit – a to nejen ten rok, co ji vyrábějí, ale i později, zdvih 100, dobrou váhu, dobrou cenu – vyšla mi z toho Marzoška – nechci tě však ovlivňovat. Hodně závisí na co tu vidli chceš, jezdím enduro turistiku.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.