• cesar

    Je nakde v Praze opravdu dobra prodejna s SIROKYM vyberem obleceni na FR? Vsude maj treba jem 3 kratasy a jeden, dva dresy, ale chtel bych opravdu mit z cehy vybirat. Nekdy jsem videl (na nekom) hodne pekny shortky. Cele cerne jen púrosivany bilou niti. Nevite kdo tohle dela?

    0 0
    • Tomcat  

      S širokým výběrem není v ČR žádnej. Všichni sou objednávači z katalogů.

      Zkus 901, Dookie, BikeRanch , KrabCycles Pokud jde o dresy a dlouhý kalhoty podívej se do krámů pro motokrosaře.

      0 0
      • p.b.s.  

        Tomcate ty ses tak chytrej, ale asi si toho moc do prodejniho bussinessu nedelal divis se nekomu ze je jenom objednavac z katalogu? Ja ne zkus mit skladem na kramu hadry za ctvrt mega ve vsech barvach a velikostech aby ses v tom moh probirat a mel pocit ze je vyber kdyz ma 100% jistotu ze po sezone mu toho tam 60% zbyde.Freeridova komunita neni zdaleka tak velka a silna aby se mu to vyplatilo.

        0 0
        • Tomcat  

          B-| Klid chlape, já rejpu normálně do každýho. Ne ja se nedivim a ani jim to nevyčítám jen říkám a? nečeká velkej výber na krámě. Freeridova komunita neni zdaleka tak velka a silna aby se mu to vyplatilo… A to nejen oblečení, ale i kola.

          0 0
    • Pá-dlista1  

      Se mi docela libily luxusni FR kratasky Macegear a prej nebudou drahy. Mely by byt co nevidet, ale nechci te nijak ovlivnovat :)

      IMHO (co vlastne znamena IMHO?. Se mi zda ze se to pouziva v jinem vyznamu nez co si myslim, ze to znamena.): Pises freestyle a chces freeride. Jo a chces hadry na freeride nebo spis jako zavodni hadry, jako motokrosovy atd?

      0 0
      • Vincent  

        IMHO znamena ‚podle meho nazoru‘, teda mi to aspon tvrdil Tink

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Sem si myslel, ze to znamena „podle meho SKROMNEHO nazoru“. Ale, kdyz nekdo cpe vsude a vsem neskromne sve IMHO, tak to ztraci vyznam :)))

          0 0
          • J.A.V.  

            Jo znamená no to do slova In My Huble Opinion, takže to s tím skromným sis myslel rovně.. teda right.. teda správně :)

            0 0
          • Marosh  

            Musis tam cpat IMNSHO, pak je to spravne. :)

            0 0
      • ddd - andy  

        Pá-dlista to vystih celkem presne a bejt tebou zajdu spis do MX kramu..

        0 0
      • cesar  

        Tak abych upresnil. Opravdu na ride a ne style.Preklep jsem se. Macegear uz mam v merku, venku je nabizi i Norco. U nas udajne mozna, mozna pristi rok, ale to uz asi zas budou jiny modely, nez jsou u nich na webu. Jinak ty NITRATE SHORT, nebo IGNITION SHORT, to je presne to, co bych chtel negde splasit a nemuzu.IMHO :) MACE ma opravdu uzasny hadry na bika. Nechci zavodni, ale chci bejt free :)) Skoda, ze se to tu jeste neda sehnat. Pises, ze by mely bejt co nevidet, mas naky presnejsi info?

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Mozna kdybys mel nejaky mail, ze bych ti treba i nejake male info sehnal :) Ale jinac to jsou opravdove freeridove hadry se vsim vsudy.

          0 0
          • Tomcat  

            Tak něco k těm Macegear pošli i mě, protože ten SWAT JACKET se mi dola líbí.

            0 0
          • cesar  

            Pá-dlista: Tak mail jsem doplnil. Na info budu netrpelive cekat :)

            0 0
    • rob  

      no tuhle fmu uz taky nakej ten patek sleduju (MACE). Kdy ze to bude v prodeji tady u nas?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.