• pos3k

    Zdarvim.Jsem nalomenej koupit tento ram.Mate nekdo nejake vytky k tomuto ramu (resp. dopo na jiny lepci-levnejsi)?Neco se resilo na starem foru (hl.slozeni),ale tam se nemuzu dostat :-( (kdo jo tak at da vedet :-)) Jinak k tomu ramu,myslite ze to jsou vyhozeny prachy pro hobika s kurvenzm kolenem :-)?(suma sumarum vymena ramu plus dalsi komponenty na novy rok me vyjde na dvacku (sem mohl jit do kellyny vul) Jinak na of.strankach je jako dodavatel i bikestore,ale nejak to tam u p.Turecka nemuzu najit.Zdar bajk.

    0 0
    • RomanH  

      S tim, ze jsi nesel do Kellysu, jsi udelal dobre. Jinak k tomu Dutatecu – je to vybornej ram, ale strasne letos presvihli cenu – nechal jsem si poslat katalog a za ram + hlavove slozeni chteji skoro 13000 Kc. Ja bych to za nej nedal, protoze srovnatelne ramy sezenes do 10000 Kc ( z Ceskych vyrobcu napr. RB CR1300 nebo CRX za 9900, CR1500 tusim za 7500 Kc, GIANT XTC kolem 9tKc, Ravo za 4500 Kc, dale treba Spyder, Author (Introvert, Vision). myslim si, ze Duratec hresi na to, ze je ceska firma a ze dostali velkou zakazku na silnicni kola, a tak nemuseji prodavat tolik biky. Je to skoda, ja bych si jej koupil, ale za tu cenu fakt nee.

      0 0
    •  

      zdravim, uz jsem to ventiloval nekolikrat na starym bf tak kratce

      ram peknej na prvni pohled, dodaci lhuta delsi, nevazi 1450 ale minimalne 1700g, svary ze by byly superhladce zahlazene to se rici neda, klein to neni. Vyrazny nedostatek je v neofrezovanych celech slapaku – system DODO dodelej doma. Nekdo tu namital ze jsou to zavodni ramy ktere se doma dodelavaji – to je pitomost:ram za 12000 musi byt spickove udelany a to nebyl… touto konkretni vadou trpelo duratecu vic – proste na to serou .......navic custom design v jejich podani znamenaly tehdy (2002) kombinace tuctovych nalepek vietnamskeho designu – to se ale posledni dobou zlepsilo – proti rb nebo spyderu jeto ale porad prd

      dneska by na zadani cesky ram – dobra vaha – custom design – slusna cena byla pro me odpoved RB – prestoze pan Bartosz me svoji aroganci opakovane nasral

      0 0
      • pos3k  

        kam se ti ztratil zub?

        0 0
        •  

          nevim snad namet pro admina aby mi to spravili… prihlasil jsem se jako k.p.zub

          0 0
      • Jarda  

        Na starym Bikeforu nekdo psal o R8 a tenkrat ji tam popisoval jako „vymazlenou“, tudiz vsechno OK. U tebe se treba stala nejaka chybka, jsou to preci taky jenom lidi.

        0 0
    • pos3k  

      Za ram 11700,–,hl slozeni 810,– (12 510,–).Frezovat se mi opravdu nece.

      0 0
      • rodriguez  

        CAREER C10 (Rám pro MTB, IHS FSA nebo Cane Creek, hmotnost 1450g, záruka 5 let.)vš HS 11 175 Kč tak nevím kde jsi byl na 12500.-

        0 0
        • pos3k  

          Maji to v oficialnim ceniku na webu.

          0 0
          • rodriguez  

            aha..ja sem sonixa kupoval minulej rok za 12,8 a ofic cena byla taky v DURATECu 14,8 8-)) staci najit obchdonika, kterej je neplatce DPH

            0 0
    • jecnak  

      A co jit do oceli. Treba Sfinx. Vzdycky kdyz jsem se u nich stavoval a kecal o ramech, tak se zdali solidni a nebranili se zadnym navrhum. Navic Sfinx je opravdu kusovka na miru. Pristi ram bude urcite Sfinx – jina solidni ocel totiz na ceskym trhu neni.

      0 0
      • pos3k  

        No ja tam u nich v kramku byl.Jelikoz mam chroma tak jsem tam konzultoval,nejak se mi nezdal svar na soucasnem ramu.Samo ze jsem to tam vocich, ale nejak jsem tem zeslabovanejm trubkam neprisel na chut.Mimochodem rozhodoval jsem se prave mezi sfinxem (ocel) vs duratec (AL).Jelikoz jezdim oel doted, tak ta zmena ramu je pro me neco vic, nez zmenit nalepku na nem.Ale to uz snad mam zasebou,rozhodnout jestli to ci ono,uz na 95% :-))Penize uz jsou tak uz jsem v predposledni fazi nakupu

        0 0
        • jecnak  

          No jo, jenze zeslabovana ocel a dural to je prakticky totez – oboji je nachylne k promacknuti, akorat, ze ocel ma lepsi vlastnosti v okoli svaru (i pri horsi tepelne uprave). Je to taky hodne o vzhledu to uznavam, ale to mi je uz nejak volny. Image tlustejch trubek nejak nemusim. Spis bych si nejaky jejich kolo rad pujcil – udelat tuhy zakladni trojuhlenik na ramu z oceli je docela umeni. Oproti ostatnim vyrobcum tady v cechach je kvalita asi bezkonkurencne nejlepsi – dobre udelane detaily a lak.

          0 0
      • náčelník  

        „Pristi ram bude urcite Sfinx“ – jaký materiál rámu zvolíš a proč ?

        0 0
    • Rici  

      Career C9 sice namam, ale mam letosni Sonix CX a s kvalitou zpracovani ramu jse zatim nadmiru spokojen. Rikam zatim, protoze ram hodnotim pouze z hlediska vzhledu – svary vypadaji precizne provedene a jsou opravdu hladce (rekl bych i dokonale) zabrousene a lak je take vporadku. K jizdnim vlastnostem ramu zatim nemuzu nic rict, protoze jsem kolo jeste radne neprojel (chybi mi predni brzda). Takze zatim mohu rici, že dilenske zpracovani Duratecu je opravdu na vysoke urovni.

      0 0
    • munro  

      Mam C9 od zacatku roku. Tim padem jsem na nem toho zatim moc nenajezdil (cca 200 km), ale prvni dojmy jsou dobry. Kdyz to srovnam s Meridou, co jsem mel predtim: delsi ram (coz mi vyhovuje), mensi zivost (oproti Meride), pocit vetsiho pohodli, tlumeni narazu. Dilensky zpracovani mi prijde dobry, ale fakt je, ze jsem to zrovna lupou nestudoval. Minusem muze byt cena, ktera mi opravdu dost ukousla z kvality komponentu. V obchode navic mluvili o bezproblemove opravitelnosti ramu, co se teda asi musi brat s rezervou.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse