Ako som ulavil svojmu pozadiu...

23 nepřečtených
  • pit

    Tak pani, po 700 km trapenia svojho zadku na sedle SCOTT racing (mal som ho na novom biku) som to uz nevydrzal a kupil Fizik Nisene CP3 a veru poviem vam, ze je to neskutocny rozdiel. Sedlo od Scotta bolo sice lahucke,ale po 80 km vyjazde (jazdim vacsinu v terene) som mal problem sadnut na pivo na drevenu lavicu v hospode :-))) Nisene je sice tazsi zhruba o 100g,ale to ma absolutne nezaujima, pohlcuje male nerovnosti a celkovo ho zatial mozem hodnotit len pozitivne…uvidim ako dalej,ale viem ze horsie ako deres od Scotta to byt nemoze :-)))

    0 0
    • rasto  

      uz jsem se lek, zes sedlo sundal uplne ;-)

      0 0
    • Shotas  

      Mam tu samou zkusenost s original sedlem na Author Traction. zadek zacinal bolet uz po 20km asfaltu. (je dost tvrde a asi nesedlo memu zadku). tak jsem si k narozkam dopral Fizik-Dolomiti a muj zadecek je nadmiru vdecny :)

      0 0
      • Volf  

        Ty sedla co tam dávaj jsou fakt za trest. Já snad neznám nikoho kdo by ho chválil.

        0 0
        • Eila  

          hm ja menila taky vsechno, zacinam uvazovat jestli to neni spis dobry obchodni tah..:(

          0 0
      • Sethi  

        jo jo Dolomiti byla i moje volba a max spokojenost.

        0 0
      • Meesha  

        Taky mam Dolomiti a ted se chystam vymenit na SLR. Asi to bude trochu sok… :-)

        0 0
    • wertigo  

      mam original sedlo Hardware co se montuje na Rock Machine a je to nekdy tortura. asi taky pujdu do takoveho „kozeneho kresla“.

      0 0
      • Smazaný účet  

        úúúú tak to věřim, naštěstí už designery od rm napadlo přejít na wtb…

        0 0
      • Pavlos  

        ukazte mi ktery idiot vymyslel to sedlo!!!

        0 0
      • Aiax  

        vim o jednom „konkurentovi“ – sedlo bontranger na lonskym gf tassajara – tak to opravdu je dooost divny sedatko, ale nevylucuji, ze nekomu muze sedet.

        0 0
        • Tomus  

          Tak po preceti techto prispevku jsem neodolal a rozhodl se nahradit zde pomlouvane sedlo Hardware, zakoupil jsem take sedlo Fizik Dolomiti. Bohuzel ale pro muj zadek to asi neni to prave, protoze jsem na nem dal 20 km a myslel sem za me upadne prdel. Druhej den jsem zase montoval Hardware zpet. Myslite ze ma cenu se jeste na tom Fizikovy trapit a pockat jestli se to nezlepsi a nebo se ho radeji zbavit ??

          0 0
          • Mamutt  

            Já měl to Hardware jenom v ruce, pod pr…i ne, ale stěžují si na něj fakt všichni. Byl bys první o kom slyším, že je nespokojený s Dolomitkou. Zkus trochu laborovat s posedem, snad to k něčemu povede.

            0 0
          • o.ndra3  

            Já mám Nisene Twin-tech Ti a ze začátku jsem docela trpěl. Po pár stech kilometrech už to bylo lepší a teď můžu jet 100 km po šutrech a sedí se mi jak v peřinách. Buďto se ten gel musí rozsedět, nebo si musíš vepěstovat mozol.

            0 0
          • Meesha  

            Taky se priklanim s ladenim posedu! Ja si s Dolomiti pohnul pred 105km maratonem o pul centimetru dozadu a takovou bolest jako v cili sem nezazil… Ani v luxusnim Mercedesu sem nemoh sedet! :-)

            0 0
            • Volf  

              Starý závodnický pravidlo tvrdí: Před závodem nic neměň a s ničím nehejbej a pokud to uděláš zaděláš si na problém.

              0 0
              • Meesha  

                Ja to znam, ale myslel sem si, ze pul centimetru je skoro nic… nebylo :-)) Dalsi den to ale bylo uz v pohode a doted s tim nastavenim jezdim.

                0 0
        • cabbage  

          2aiax: tassajara – neni to damsky kolo?:-)))

          0 0
          • Mamutt  

            Hele já měl pánskou verzi.. (Dámská kola od Fishera = GS = GeneSisters) ..fakt nic moc. Teď vozím silniční Pells RX, tvrdé jak kámen, a byla to změna moooc k lepšímu, protože alespoň nedře.

            0 0
          • Air  

            koukni na bajk (photoz) od libika, nevypada jako damsky :)

            0 0
    • jihra  

      Volba pohodlného sedla je čistě individuální záležitost. Já jsem třeba na silničce vyzkoušel 4 sedla a nakonec jsem zůstal u nějakého neznačkového sedla za 90 Kč (velkoobchodní ce­na).

      0 0
    • Eila  

      mam fiziky niesen a vitessu a oboje skvely, ale znam zase spoustu lidi komu nesedi, zkouse a zkouset, hm ale levna rada to neni

      0 0
      • ROpa  

        Ja mam sedlo na bajku co bolo od vyroby a je to nejake myslim od firmy SDG… proste co dava GT defaultne a spociatku som myslel ze to nebude nic moc ale kupodivu po 70km ani neviem ze sedim a odkedy mam cysklisticke gate s podsivkou tak je to super komfort nemenil by som.

        ROpa

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.