• SODOVKA

    Mám takovej dotaz. Jakej dosah má bezdrátovej cyklocomputer. Bude mě fungovat když hu budu mít v batohu nebo v kalhotech ???

    0 0
    • Fido Mrlasek  

      cožéé? Já ho mám, ale funguje mi jenom když ho mám v tý kolíbce na řidítkách. Jinak nepřijímá. Je tam takovej kontakt – jinak by vysílal a přijímal i doma zaparkovanej.

      0 0
    • Fido Mrlasek  

      No jasný – mám podobnou zkušenost. Zkusil sem dát to snímací čidlo dozadu za nohu vidlice, aby nepřišlo k úhoně a už to nechodilo. Přijímač byl mimo úhel vyzařování. TAkže na ba?oh zapomeň – možná tak kdybys ho měl na břichu.

      0 0
      • Thorn  

        Najistejsie by bolo mat ho na prilbe :-)

        0 0
        • SODOVKA  

          anebo v pouzdre na mobil, kterej je na popruhu batohu :o/

          0 0
          • RomanP  

            No, máš novátorskej přístup a asi bys měl co říct v nějakym vývoji těhle hraček :-)

            Realita je taková, že než jsem vyměnil svoje VDO C15+ (bezdrát) za VDO HC12.6 kvůli tepáku a tak, měl jsem ho na kole a nemělo nejmenší problém. Snad až na pár rušení od vedení VN a tak. Při montáži první den jsem všechno usadil na svoje místo a jel to vyzkoušet. Občas rychlost padala z 25km/h na třeba 10 a hned zase na těch 25. Měl jsem vysílač od přístroje 63cm a v manuálu je 60. Posunil jsem to tak o dva nahoru a dobrý. Nevím jak jsou na tom jiný značky, ale asi hodně podobně. Je to v podstatě takovej záměr, protože by častěji docházelo k ovlivňování od spolujezdců.(zá­vody, vyjížďky…) V sobotu jsem si i tak všiml, že když ke mě přišel kámoš s hrudním pásem od HAC4, součet tepů na mym VDO byl asi 210 :-)

            0 0
        • Vondy  

          A co takhle zkusit narvat snímač na zadní kolo, potom by to možná do ba?ohu vyšlo.

          0 0
    • SODOVKA  

      Tak jo chlapi, díky za rady. asi to vypadá tak že si koupím nějakej starej šrot z druhé ruky a budu doufat že mi vydží co nejdéle :o))

      0 0
    •  

      Jen počkej, Zající!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.