• Thomas

    Včera ráno mě bolela hlava, tak jsem si zašel k obvoďákovi. Ten mě poslal na vyšetření do nemocnice. Tam si mě nechali až do dnešního rána. Při oříjmu na ambulanci mě hned sestra sjela že jsem ten cyklista co porazil nějakou paní a ujel. Když jsem se ohradil, tak jí lékař vyhodil. Při příjmu do nemocnice se mě ptali co se stalo no a jedna sestra povídal:To jste vy:-) Jak to děláte že jezdíte z kopce STOVKOU:-). Tak jsem se hned zeptal co té paní bylo. Řekla mi že jen brečela a že měla pohmožděniny. Schodou okolností babka ležela se mnou na poschodí, a chodila jak čamrda a ani „zlomenou“ nohu neměla ofáčovanou :-). Za to já mám kolem krku límec. Jsem zvědav kdy vyjedu. Abych nezapoměl, taky tam za mnou přišly policisté a vyslíchli mě a poté si odjeli domu ofotit mé kolo. Prý to podle všeho půjde na Okresní úřad. Tak uvidíme :-) Zatím čau.

    0 0
    • střewo  

      tý wole, tak hodně štěstí :o)

      0 0
    • Seppy  

      tak to je moc peknej pribeh:)))

      0 0
    • enjoy  

      parada,jeste ji stahnes o duchod.

      0 0
      • Gatier  

        Alebo ona teba :-)

        0 0
      • antt  

        :) takze si ji srazil jo?!!

        0 0
        • enjoy  

          hele ja mam v nohach 95 kilaku,dneska uz asi nic nechapu.

          0 0
          • jakub  

            ja nemam dneska v nohach nic a asi taky nechapu

            0 0
            • Petr11  

              ja neco jo a taky nechapu-srazil ji nebo ne a je jen obeti rozsahleho spiknuti (babka, zdravotni sestra a policie)?

              0 0
              • websky.cz  

                ten prvni dil se jmenuje jinak, ale v kratkosti: srazil babku co si to sla v prostismeru, babce pomohl vstat, zeptal se jestli ji nic neni a ona po svych odesla, pak volali cajti jeho matce, ze mel nehodu a kde ze je, matka malem zkolabovala a prej ze babka ma zlomenou nohu a jeji manzel je estebak a jan tleskac mlci… vice zde http://www.bike-forum.cz/forum/forum.php?…

                0 0
                •  

                  hm v tom příběhu chybí to jestli jí na sebe dal kontakt a nebo jí náhoudou nebo ona jeho znala, protože je divný, aby mu pak volali policajti

                  0 0
                  • Lada1  

                    mozna je v okoli uz znama firma :-)

                    0 0
                    • Thomas  

                      Myslím že v našem městě jsem jedinej BIKER který jezdí na kole pravidelně a provozuje MTB v terénu a né jen po silnici s rodinkou:-) :-) :-)

                      0 0
                  • Thomas  

                    Právě že jsem na sebe kontakt nedával a já jí neznal. A policajti volali mojí mamce (?????)

                    0 0
                    • xo  

                      mozno podla DNA:))

                      0 0
                      • Lada1  

                        podle DNA? myslis, ze s tou babkou neco mel ? a pred bourackou nebo az po ni ? :-)))))))

                        0 0
        • Thomas  

          Tvrdí ona :-) Uvidíme co policie. Ale já jel v pravo a dle mě se babka lekla a strhla to do leva. Uvidíme.

          0 0
          • Lada1  

            v te nemocnici si ji mel v noci pridusit polstarem, nebo pustit vzduch do zily a mel bys klid :-)))

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse