• admxx

    Chcu nejake kolo do 21 000Kč. Hned na úvod musím říct, že sem uz pouzil vyhledavaní ale diskuse, které se zde vedly ohledne teto cenove kategorie vetsinou vyznely ve smyslu: „vsechny kola kolem 20 000 jsou na nic“, ale tomu se mi nechce verit! V teto cenove kategorii, je to zdrejme trochu o kompromisu kvality nekterych dilu, potreboval bych tedy nejake reseni. Pochopil jsem, že zdřejmně nejdůležitější je vidlice a rám. Chtěl bych něco co by se perfektně ovládalo a bylo s tím co nejvíc srandy. Částka 21 000 je maximální, nechtěl bych ji překročit a nechci v průběhu 1 až 2 let nic upravovat. Melo by byt vhodne pro jizdu na lesnich cestach, v prirode, taky by mohlo prezit sem tam nejaky skok, rekneme max vyska 0,5m. Kotouce nemusi byt. A mely by to byt modely ze znacek: Apache, Gary Fisher, GT, Mongoose, Trek, Rock Machine, Amulet, Merida.

    0 0
    • Jogador  

      Na rám tak trochu kašlu, teda poku Ti nejde o image, v této cenové kategorii nic extra nečekej, uhlík od cannondalu to nebude: Jinak akorád Mrazek, GT a Fuji maj trochu jinej tvar, jinak je to skoro na stejné brdo.:)Vyvaruj se authora, nebo Tě nikdo nebude zdravit:):) Především mrkni na to co se točí, to se opravuje nejčastějš, musí to mít kvalitní náby, aby se Ti po pár kilácích nerozsypaly a ty pak musel měnit cwelé náby i s dráty. A vidle samosebou taky musí být dobrá, ale v této cenovce seženeš asi nejlepsí nějakou RS, Marcožku nečekej, Axela od Manitou se vyvaruj a koneckoncu RST a Suntoura taky, ale záleží na Tvé váze, jestli vážíš 80 a spíš víc, tak pak suntou i běhat bude?:)Já osobně bych mrknul právě na to GT, má tam myslim tu 1.0 i za tuto cenu ale nevim osazení.Vyvaruj se podle mě i amuletům, ač vypadaj levně. Jen si přeber, jestli chceš někdy vozit na něm nosič, aby měl vzadu šrouby, ono na monostay od Fuji by to moc přidělat nešlo, ikdyž jde všechno. Já mám 4Ever Hazard s vyměněnou vidlí na skareba, samotný kolo taky za 20 a myslim že dobré, ale teď jsou lepší. Nebo se mi líbil ten Thunder od RockMachina, ale ten byl asi drazší cca 23000. No abnych nezdržoval…

      0 0
    • Aiax  

      Uz se to tady resilo x-krat, jen chci upozornit, ze na cykloshopu maji slevy na schwinn- treba Moab HT sleva na 18670,– z 23 990,– Kc. Treba se to nekomu bude hodit…

      0 0
      • jakub  

        doprucuju toho schvinna – ten je fakt good

        0 0
        • vlk  

          akorát ta vidla je nahouby.Já bych se podíval po rockmachine tsinami za 18 tis s Marzocchi EXR vidlicí.cena stejná, ale vidla lepší.

          0 0
          • jakub  

            nebo kup ram ode me a nahazej si na to naky dobry komponenty a budes mit good kolo

            0 0
          • vlk  

            a nebo si nech postavit kolo od spydera s vidlicí marzocchi.Taky slušné ceny.

            0 0
    • Jogador  

      Jo, vim kde maj Olprana Harrier disc za 1700 místo 24000 či kolika, ale rok 2003

      0 0
    • dalimil  

      Mě se líbí kola od Meridy např matts sport 700 za 21kolíků má výbavu maximální.Nebo počkej na podzimní slevy.

      0 0
    • vlk  

      Supr nápad-pište kde mají zlevněná dobrá kola.To se určitě šikne

      0 0
    • K2  

      Za ty peníze by snad mohl jít sehnat loňský RM Tsunami s Marzocchi a nebo Mogoose Meteor stojí myslím 19990 a má hodně dobrý rám, který se dává i na nejvyšší modely. Apache (levnějšího) má přítelkyně a je s ním velmi spokojená – chce posuzovat konkrétní nároky vůči konkrétnímu kolu. Zy ta peníze je sposta dobrých kol, bohužel vidlice pokulhávají.

      0 0
    • admxx  

      aha aha…diky, diky!!!!! Jeste dotaz na GT Avalanche O,5…ma s nim nekdo zkusenosti?! Halavne co se tyce vidlice!! Marzochi MZ Race)

      0 0
      • Darkson  

        tenhle bike nevypadá zle, akorát bych si přesně zjistil info o té vidli. Nebo koukni na Avalanche 1.0 a ušetřený peníze bys mohl investovat do jiný vidle

        0 0
      • RomanP  

        Já ho koupil v květnu a od tý doby z něj mám nepřetržitou radost. Do první garančky se z něj ozývali občas různý zvuky, ale to z většiny kol. Jízdní vlastnosti jsou alespoň podle mě výborný, je to ovladatelný a poslušný kolo. Co se týká vidle, je to samozřejmě levnej model, ale ostudu si za ty prachy nedělá. Myslím, že v třídě pružina-elastomer je určitě jedna z lepších, ale zkus ho a uvidíš, jinak bych za změnu vidle pokud ti nebude vyhovovat radši připlatil. Mě to nestálo za to. Docela lituju toho bůra za hydrauliky, to je moje jediná noční můra ( bože kdybych to mohl vrátit zpátky) Ale ty Avidy jsou slušný. Přítelkyně vzala avalanche 1,0 a ta RockShox Judy tt po výměně volá o moc víc :-), ale na její veekendový ježdění taky nemá smysl něco měnit. Nic ti nepodsouvám, to? můj názor a co člověk to představa. Zkus ho u nějakýho prodejce osedlat a udělej si názor.

        0 0
    • admxx  

      A nema nekdo predstavu kolik by stala lepsi vidle nejaka olejova kdybych si priplatil(ale nevim za jakou…slysel sem ze treba Rock Shox Pilot XC je OK)??? Nebo nevite kolik stoji ta co tam je??? Nekde sem slysel, ze to je snad nejaka OEM verze co se montuje pouze ve vyrobe a neni jinak na trhu?!…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.