• jakub

    nemate nekdo program na sobtni sjezd a nedelni XC v Polsku?????

    0 0
    • Aiax  

      neco jako program je na http://www.bike2004-walbrzych.hm.pl/?… ale organizace je tam prej silena, takze to mozna bude uplne jinak

      0 0
    • rhuman  

      a kdo vsechno jedete se na sjezd podivat? z HK jedem asi 3 lidi + naky z Nachoda …

      0 0
      • jakub  

        nas jede asi osm z Police nad Meuji, kamosi byli na maratohonu a koukali na tu sjezdovou trat a rikali ze tobude hukot, jinak je tam prej 2 a pul metrovej skok

        0 0
        • rhuman  

          uz se tesim …

          0 0
          • jakub  

            este doplnim ,ze sou tam skoro kolmy steny treba 5ti metrovy voni to tam prej skacou az dolu, ze prej se to neda ani sejit pesky budu fotit jak steklej tak pak neco adminoj poslu at si taky uzijete a mozna to budem tocit digi kamerou tak se stim pokusim taky neco udelat kdyz se dohodnu s Adminem

            0 0
            • rhuman  

              tak to bude super, digi kameru jsem tam chtel taky vzit, ale moc se me nechce (neni totiz moje a precijenom pak z toho nic nemam, takze pokud uji tam beres, mel bych pak zajem to nechat vypalit na dvd za nakej poplatek, kolik bys sis rekl …

              0 0
              • jakub  

                ja nechci nic slibovat este ji tam nenmame, ale dyz ji budem mit tak se nak dohodnem, minimalne tam budem mit VHS ale snad tu digi taky vemem (dofam)

                0 0
                • rhuman  

                  jo jasne, kazdopadne se tam uvidime (no ty by chtelo mozna si nak vzit kontakty (napr. pres mail nebo icq))

                  0 0
                  • jakub  

                    tu je muuuj: kuba@viridium.cz

                    0 0
                    • jakub  

                      Tak sme byly ve Walbrzichu an DH, bylo to uplne skvely, fakt super zazitek mame to na VHS i na digitalni kamere i na digi fotaku, jenze z toho digi fotaku sem to nak blbe nastavil a nejsou z toho nic moc fotky (polepsim se), ale stejene je poslu ADMINOJ at s toho zkusi neco udelat a pak se vrhu na ten zaznam a zkusim s tim taky naco udelat ten bude asi dost dobrej, natocili sme asi 1 a pul hodky ruznejch mist po cely trati. Fakt skvelej zazitek

                      0 0
                      • rhuman  

                        ahoj, no my jsme tam byli taky, naprosto super akcicka, ale skoda, ze cesi moc nestihali :(((, jinak odkud jses? (ja hk)

                        0 0
                        • jakub  

                          moc nastihali ale dole nejlip skakali, POlaci byli naky nevrli kdyz sme fandili jinak Jsem z Police nad Metuji

                          0 0
                          • rhuman  

                            no tak to jste meli kousek, my jsem se trochu projeli :o, ale 100pro to stalo za to, p.s. byl jsi na vysledkach? vyhral peat?, nevis? a jak dopadli cesi?

                            0 0
                          • rhuman  

                            no polaci fandili jenom svym, az moc, diky tomu se tam jeden malem vysekal

                            a libila se me honda ;))

                            0 0
                            • jakub  

                              mi sme na vysledky necekali to snad vycmucham nekde na netu, byli jsme tam uz od pul destae a rano se tam jeden uplne dole pod tim prutakem pekne vysekal malem se ani nezvedl vypadalo to dost hrozne

                              0 0
    •  

      Máme rádi zvířata!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.