• unibox

    Zdravim, nemam velky prehlad v znackach a materialoch preto by som chcel poprosit o radu, rozmyslam ze by som si kupil veci od Castelli:

    spodne pradlo Coolmax dres MicroSpitech Plus v jeseni Windstopper bundu

    je to ok ? odporucili by ste daco lepsie ?

    Dik

    0 0
    • Otto  

      Ponožky Louis Garneau a čelenku „Drásal bikemarathon“ – ta se musí zasloužit.

      0 0
    • kilgore  

      spodna vrstva by rozhodne mala byt coolmax, pripadne material s podobnymi vlastnostami, cize savy a neudrzujuci pot. nemusis mat spodne pradlo, pokial je dres vyrobeny z coolmaxu, je to uplne v pohode na hole telo. ja pouzivam profi radu nalini, kde su dresy robene z coolmaxu extreme, vlakna, ktore vyborne saje a udrzuje priblizne rovnaku telesnu teplotu, teda ma bud chladivy alebo termo efekt.
      nohavice by som odporucal rovnako z coolmaxu a idealne by bolo aj z lycry, co je vlakno zabezpecujuce elastickost.
      no a co sa tyka jesene, windstoper moze byt. vrchna vrstva by mala byt nepremokava a mala by mat uz aj nejake termo vlastnosti. napr. castelli, kt. spominas, ma aj goretexovy windstopper, co je parada, a ten ma aj myslim nepremokavu vrstvu.
      ale vrchna vrstva sa da vyriesit aj plastenkou.
      co sa tyka castelli – na znacke nezalezi, dolezity je skor material, ktory znacka pouziva. ale to co si vybral je uplne v pohode.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.