• Whirler

    Zajímalo by mě co říkate na tydle ráfky, vozí je hafo lidí ale ja s nima zkusenosti nemam, mam alex adventurer, kterej vcelku drží, ale rikam si za ty prachy proc ne DM 24ku

    0 0
    • Tomcat  

      Legendární ráfek. Můžu doporučít i pro XC Nejlepší poměr/výkon na trhu Univerzální využití od BMX přes DH po XC kotouče i véčka 32 i 36 děr

      Je prostě super

      0 0
    • X-biker  

      Tusim ze DM 24 je nejak za 550. mel sem ji kdysi vzadu na HT a pohoda moc pekny rafek. jel sem to kotouc a kamos i "V"cka a taky fpoho.Nikdy zadny problem. Ale dobra moznost je taky remerx jumbo za 349. S ani jednim rafkem neudelas chybu.

      0 0
      • Whirler  

        jo ja nevim, remerx je takovej…no nevim, jo a zacinajici xcckar nejsem, snazim se bejt zacinajici dirtar a streetar:) takze asi beru alexe, pac kdyz mam druhej adventurer, tak proc menit znacku…

        0 0
        • Vilém  

          Vozil jsem vzadu Jumbo, bylo dobry za ty prachy.Ted mam Alex DX32, kterej je skoro 40mm sirokej a parada.Jezdim s nim spis trialovy veci,kde mi u Jumba vadila mala sirka,ktera vedla k castemu cvaknuti duse.Na XC bych tu DM24 nedaval,je zbytecne sirokej a tezkej. Na skakani bych ho pouzil vepredu. Tam mam ted Remerx Panther, s kterym jsem byl na zadnim hrube nespokojem (strasne mekkej material,furt jsem ho rovnal) a na predni s kotoucem no problem.

          0 0
    • Vincent  

      dm24ku sem mel a je to mekky jako krava.. solidne sem ho ohnul.. i kdyz pomer cena/vykon je paradni.. jentak je neznicis.. je lehkej, na dirt bych ho bral. i kdyz na vetsi veci to neni. ale pak neni problem koupit novej za par korun a vymenit.. pokud nemas na mavica/intensa, tak ho ber.

      0 0
    •  

      Zdravíme pozemšťany!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.