• mag

    Stále se mě protáčejí gripy ikdzž jsem je odmastil. napadlo mě je něčím prilepit, zkoušel jste to někdo ? čím jste lepili?

    0 0
    • blue  

      radsi bych je mozna nelepil, pak budes mit zase problem je sundat… mozna maximalne zkusit bezbarvej lak na nehty, ale je otazka, co udela s gripem…

      ja zainvestoval do ODI Lock-on a uz zadny takovy problemy nemusim resit…

      0 0
    • Alesh  

      Ja taky zainvestoval do ODI Lock-on, protoze jsem mel predtim podobny problemy. Ruzny reseni, ktery jsem se snazil aplikovat (iron, WD atd.), bud nefungovaly a nebo vydrzely jen nejakej cas. ODI jsem kupoval na Karlaku za necelejch 700 a muzes si gripy bez problemu x-krat sundat a nandat

      0 0
    • zdenal  

      kdesi sem cetl, ze to jde i mydlovou vodou.. do druhyho dne to zaschne a drzi, kdyz je chces sundat,tak injekcni strikackou vstriknes trochu vody a sundas je

      0 0
    • ravo  

      Nevím, jestli si o mne budete myslet, že jsem pako, ale k nasazení gripů jsem už použil ramu i kychyňský olej a gripy se mi kupodivu nikdy neprotáčely.

      0 0
      • Joseph de Sax  

        musel to být ale hodně přepálený olej…

        0 0
      • Kubiczech  

        Panebože, on už přišel na to jak ***** i ty lidi, kteří ho mají bloklého.

        0 0
        • Smazaný účet  

          ??

          0 0
        • Stancek  

          Prosim, pokud ho nekdo znate osobne, zavedte ho k doktorovi, opravdu to vypada ze pan bezplastak potrebuje pomoc.

          0 0
        • Toutou  

          A když jsem tady udělal vlákno o tom, že mě sere, tak jsem byl za blbečka co nechápe mistrův humor.

          0 0
          • Stancek  

            Ted jsem to docetl :-) Blokovani to castecne resi, ale jak ten debil zacal vytahovat kostlivce z historie a zasira tim uvodni stranku, to me docela sere.

            0 0
          • Kubiczech  

            Mistrův humor šel řešit poměrně lehce blokováním, ale proti tomuhle obrany není. Strašně mi chybí ta možnost, aby se mi příspěvky blokovaných vůbec nezobrazovaly jako nové.

            0 0
            • DaSnail  

              to by ti nepomohlo. dědula vyhrabe pravlákno a kucí reagujú na neho aji na iných.

              0 0
    • šimlos  

      Já je jednou přilepil chemoprenem a už se mrchy neprotáčely. Když jsem je chtěl sundat,tak jsem je musel seříznout z řídítek..

      0 0
      • La Piér  

        Autor tvou radu po více než 8 letech určitě ocení.

        0 0
        • Toutou  

          Je to teď nahoře? Je. Čte se to tudíž? Čte. Problém?

          0 0
          • La Piér  

            dtto

            0 0
            • Joseph de Sax  

              takováto thémata jsou pořád na BF v kursu, kde něco nejde, nebo to jde moc…

              0 0
              • vsn  

                třeba cinkající kotouče a škrtající destičky … to tu už hodně dlouho nebylo :)

                0 0
                • Joseph de Sax  

                  zkus vybrat nějaké starší vlákno, ať tu nemusíš dávat zase nové…někomu se ani už nelíbí, když se staré vlákno otevře, tak nevím, jak to zařídit, aby se staré vlákno neotevíralo a nové nepřidávalo a všechno se řádně prodiskutovalo..

                  0 0
      • se-se  

        já myslím, že to už bude někde v násypu dálníce Brno-Ostrava

        0 0
    • king-bike  

      sundat a zahodit, koupit ESIgrips.. No.1

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.