• m-k-1

    Plánuju dovču někde v okolí Nízkých Tater. Nevíte někdo, kde jsou tam kempy, popř. jejich hodnocení, tïpy na výlety, zajímavosti atd......díky

    0 0
    • gersa  

      Loni jsem s mladou byl na Slovensky na dovoleny, konkretne v Demenove u Lipt. Mikulase. Bydleli jsme u jedne pani v jejim dome.. sehnali jsme to prez inet. S ubytovanim spokejen na jednicku, zato s jidlem ani trochu. Chteli jsme se stravovat po hospodach, aby jsme nemuseli varit, ale az asi na dva pokusy jsme tezce narazili. Proti ceskym hospodam velka bida, kam se na nas hrabou… obsluha prachbidna, porce jeste horsi. A ac nejsem dobry kuchar, troufam si tvrdit, ze bych to zvladl lip. nakonec jsme si varili stejne sami. A co se tyce kole, taky zadna slava. Cyklostezky nic moc, hodne tahany po frekventovanych cestach (napr kolem Liptovske Mary – stezka z casti vede kolem dalnice a protoze dost lidi nema znamku, byl trafic neunosny). Ja si moc neuzil, zlata Sumava, nebo Jeseniky. Nakonec jsme stejne zakotvili u pesi turistiky

      0 0
    • kolombo  

      Před chvilkou jsem vylezl z auta, byla to parada, jen bylo dost zima, mi tam stanujeme. Jeď do Slovenského rudohoří, není to CHKO a můžeš tam jezdit na kole po vsech cestách. Jestli chceš ubytování, tak se Ti můžu zeptat a nebo Ti dodám spojení na Čeirny Balog, tam se o tebe snad postarají, manželka šéfa železničky má ubytovnu/penzion.

      0 0
      • keksik  

        v CHKO mozes s bajkom po vsetkych cestach a chodnikoch, v narodnom parku len po vyznacenych cyklotrasach. v nizkych tatrach sa oplati bobajkovat donovaly a okolie hlavne smerom na bansku bystricu – to uz nieje np. treba pozriet mapu.

        0 0
      • Dumbo  

        tiez doporucujem Slovenske Rudohorie je to lepsie ako niekde jazdit po narodnom parku a byt obmedzovany… hoci byvam pri slovenskom R. coby som kamenom dohodil nemam pochodene vsetky chodniky vecsinou jazdim svoju oblubenu trasu KWP-kamenny hrb-jahodna-V.Klatov-Predna Holica(chata Lajoška)-Kojšova Hola a spat po tej istej trase je to parada je to taka moja srdcovka jednoducho povedane milujem Slovenske Rudohorie viac ma to taha ako napr. tolko ospevovane Tatranske kopce…

        0 0
    • default  

      JJ, byli jsme pre 14ti dny ve Slovenskem raji a ubytovani jsme sehnali zde: http://www.slovenskyraj.sk/denisa.html Bylo to super, chatka stala cca 1400,– Sk na den, bylo nas pet, takze pohoda… …urcite se ale da sehnat i neco levnejsiho! ;-)

      0 0
      • Dumbo  

        slovensky raj je pekny fajne kameniste zjazdy :-) skoda ze ked som tam naposledy bol nemal som bajka ach Slovensko je krasna krajina

        0 0
        • default  

          Docela stoji za to, jeden nebo dva dny obetovat na prolezeni tech soutezek, ty jsou taky super! ;-)

          0 0
          • Dumbo  

            neviem co myslis pod slovom „soutezek“ ach jaj a ja som si myslel ze cestinu ovladam aspon trochu :-) ale napriklad prielom hornadu je nedherny zazitok to som za mladi presiel s rodicmi cele.. tie rebriky, a tie vysute chodniky kde sa pridrziavas retaze… fajny adrenalinovi zazitok alebo aj Tomasovsky Vyhlad je krasny :-) alebo Havrania skala je to fajny stupak to doporucujem pre nejakych nadrzanich silovych bajkistou tam si zaslapu poriadne :-)

            0 0
            • default  

              JJ, tak to myslime to same…:-) Myslim, ze slovensky je soutezka tiesnava, ale nejsem si jisty! ;-)

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.