• Tak me napadlo, e vzdy kdyz prijedu z, pro me, delsi vyjizdky a sednu do gauce, ze mi tam neco nesedi. Doted takova namaha a najednou si drepnout a sedet. Je to spravne?

    0 0
    • enjoy  

      ne:-).me obcas chytaj moc hezky krece.ale vetsinou az v noci.ale uz sem na ne vyzral,okoukal jsem jak to delaj fotbalisti a funguje to bezvadne:-).ja vim,neobjevil jsem ameriku,ale mam radost:-)

      0 0
      • Luka  

        Enjoyi, clovicku… ja na fotbal nekoukam, omlouvam se tedy, ale o krecich mi ani nemluv, me chytaji tak nejak porad..ale po hodne narocnym (pro me) bajkovani me chyti v noci… jak proti nim, pls?

        0 0
        • Paja  

          Strecing nez do te postele upadnes:)

          0 0
          • J.A.V.  

            No ja si myslím že strečovat se má buď pravidelně, a nebo vůbec. Páč když se deš protáhnout jen po těžkém švihu, tak napácháš víc škody než užitku. Svaly mají být pro strečování sice zahřáté, ale odpočaté – takže po těžkém švihu naopak nesterečovat, počkat až si svaly orazí z nejhoršího a pak až. A když je opravdu hodně zlé tak raději počkat i den dva. Jinak hrozí natažené či jinak poškozené úpony.

            Daleko důležitejší, když už se člověk při švihu zničil je dát důkladné vyjetí – aspoň 20 minut opravu hodně zvolna protočit nohy. Největší chujovjina co může člověk udělat je jet až k baráku podlahu.

            Jinak se samozřejmě po švihu sprchuju, peru smradlavé hadry, vypláchnu kejmla atd. atd. ale k tomu asi dotaz nesměřoval, to je myslím osobní záležitostí každého soudruha(žky).

            0 0
        • enjoy  

          no kdyz citis ze to zacina,tak propni nohu,chyt se za spicku a jeste propni patu,melo by to prejit.

          0 0
          • Luka  

            Heh, to me naposledy zapricinilo natazeni uponu zespod kolene… nic moc :))

            0 0
    • Brouk_Pytlik  

      Jo to se mi stává, že když dám něco vostřejšího, tak mam tak divně v nohách, že se pak celou noc furt budim a cejtim to, prostě únava. Stačí si bandasky pěkně protáhnout, ufff, to je úleva. Fakt to pomáhá.

      0 0
    • Marosh  

      Tak to ja kdyz prijedu, tak lehnu a spim jak mimino. Nejak to nechapu, ale ani na maratonech, vlastne nikdy, jsem nemel krece. Nevim co to je. A ani mi to nechybi. :)

      0 0
      • sis  

        To jsme na tom úplně stejně. Když dojedu, tak se prostě kantnu a konec. S křečema mám problém jenom při plavání

        0 0
    • MARIN  

      Protahnu se, prastim sebou vetsinou na zem pred TV a nohy mam nekde vysoko opreny (o zed,o operadlo kresla atd.) :)

      0 0
    • kungpao  

      Ja idem na pivo a krče chytim maximálne ráno keď to pivo preženiem alebo je pokazené…

      0 0
    • ddd - andy  

      Jak uz mnozi psali – protahnout.. jo a pokud to byla fakt velka namaha kopni do sebe neco na regeneraci.. (nemyslim pivo :-)) treba R2 od enervitu..

      0 0
    • Daf  

      No ja si vzdycky uzasne vychutnam ze se muzu posadit na neco pohodlnejsiho nez je sedlo. Pak beru utokem kuchyn a koncim u televize :) Spravne to asi neni…

      0 0
    • RapMan  

      Jak to tady tak ctu, tak se po svihu nesprchujete? :))))

      0 0
      • Volf  

        A taky neperou.

        0 0
        • Luka  

          A nevyplachujou kejml (kdyz maji)… ja kdyz to neudelam hned, tak pak se mi strashne nechce zvedat se z postele a pak tam to piti zustava a kejml nacichne… brrr!

          0 0
          • Marosh  

            jj, pestujeme penicilin. Jako kdyz kamarad na Kralovi vylejval iontak z Transbrdu. :) („sem tu lahev nemoh najit a kdyz jsem ji nasel, tak byla skoro plna“)

            0 0
          • blue  

            ja teda nevim, co tam lejete, ale ja tam klidne „zapomenu“ caj i 14 dni a zadna plisen se mi tam nedela

            0 0
      • Man  

        nesprchujeme a preto sa lahko spozname medzi ostatnymi ludmi na ulici :-)))

        0 0
        • misj  

          tak proto nektery lidi neodpovidaj na pozdrav…protoze se sprchuju!!!

          0 0
          • Man  

            presne ako hovoris. len teraz neviem, ci sa mozes pocitat medzi bikerov a vobec, do ktorej skupiny vlastne patris??? :-)))

            0 0
            • misj  

              ja nevim jezdim si pro radost – nejradsi v lese.

              0 0
              • Man  

                vidim, ze sa tiez nevies zaradit do kategorii, co dal kupce :-)))

                0 0
      • Pebe  

        Nesprchuju, už tejden nám neteče teplá voda a tejden ještě nepoteče.....­.nepojede se mnou někdo na výlet? :-))

        0 0
        • Aiax  

          Na co tepla voda??? Pred svihem ledovou a po nem jeste ledovejsi!!!! Pokud jde o me ja, kdyz ujedu vic nez 100km svih (to jen v lete a to jeste jen o vikendu nebo dovolene, coz je tak max. celkem 20× za rok) pravidelne umiram a jinak to resim tim strecinkem a sedenim u netu …

          0 0
    • RUMcajs  

      Tak se napapej a jdi na odpolení do prce, mě to čeká za pár minut. Tam většinou tak kmitám, že je to lepší jak strečing :-)))

      0 0
    • MartinXC  

      Vyzkoušeno na pár lidech – homeopatika Arnica Montana 9CH pro urychlení regenerace narušených tkání, tedy i těžce namožených svalů. V období klidu (regenerace) pocumlat 2–3 serie 4–5 kuliček v rozmezí 30minut, druhý den jsou svaly jako nové. Nejíst a nepít 30minut před a po užívání (voda je OK). Nedávno jsem si dal ostře 50km dopoledne, cca 4hodiny odpočinek doma (s Arnicou) a odpoledne ujel s vozíkem dalších 40km (celkem nastoupáno 1700m) – tam jsem si toho všiml, že jsem to přežil v pohodě. Minulý týden na Šumavě s vozíkem za sebou (cca 30kg navíc) denně 65km (i 80), výškově 1100m, v průměru přes 16kmh. Bez Arniky ležím už druhý den s nohama jako neohebné špalky.

      0 0
      • kovar  

        a co to homopatikum obsahuje? :-)

        0 0
        • Otto  

          To je fuk, ale musí to být zředěné aspoň D3 D1 je jeden díl něčeho na 1 milion dílů…nejčastěji čištěné vody.D2 je jeden díl z D1 a zase 1000000 dílů vody. No a tak pokračuješ až tam nemůže být ani jedna molekula toho něčeho, a to je to správné homeopatikum… Je to tak doufám správně? Osobně jsem zkoušel homeopatikum proti senné rýmě, a čekal jsem (vcelku logicky, coby ničemu nevěřící chemik, naturalista, pragmatik) že to nebude fungovat- a hle, začal jsem kýchat a vydrželo mi to 2 dny.

          0 0
          • kovar  

            účinnosti homeopatik nevěřím, věřím jen placebo efektu. Ale některá obsahují tvrdé koncentrace učinných chemikálií. TAkže to vlastně homeopatika nejsou.

            0 0
        • MartinXC  

          Arnica Montana = Prha chlumní (složnokvěté). Některé z těch kuliček zabírají, na co jsou určené, některé se míjí účinkem. Princip homeopatie bude určitě někde na webu, jsi blízko školnímu věku, tak studuj. Možná to najdeš i z rozpisem aktivních látek a ředěním. Já jsem blízko důchodovému věku, tak užívám co funguje :-)

          0 0
          • kovar  

            o homeopatikách toho vím víc než dost, ale nechci tu rozpoutávat okolo toho diskuzi.

            0 0
            • MartinXC  

              Takže už ti chybí jen pár let praktických skušeností …

              0 0
              • kovar  

                Jo? A na to jsi přišel jak? Jen aby jsi to nepochopil špatně, nevyvracím Ti to, že si mysíš nebo víš, že to u Tebe funguje.

                0 0
                • MartinXC  

                  No asi takto (ale nerad bych sem tahal osobní informace), odpověz si na otázky:

                  • léčím nebo jsem léčený homeopatiky ?
                  • několik (>5) let ?
                  • několik různých nemocí ?

                  Když sis byl schopen odpovědět ano, beru zpět mou připomínku letech praktických zkušeností. Otázku úspešnosti si pak odpověz taky sám.

                  Já jsem k léčbě čehokoliv čímkoliv skeptik, vyznávám raději metody „zatížit ještě víc, zdravé vydrží, nemocné se utrhne … a je co léčit“. Moje žena je z toho někdy na mrtvici a radši bere péči o zdraví rodiny do svých rukou i přes mé posměšky. Musím uznat, že u některých h.léků jsou výsledky vidět (na mě, synkovi i manželce). Pokud by tě zajímalo, máme doma seznam h.léků, které zabraly na to k čemu byly určené a taky těch, které nepomohly. Ten seznam jsme si dělali na základě existující statistiky, ověřené osobně. To by bylo ale na jinou diskusi a asi na jiném webu.

                  0 0
                  • Luka  

                    Asi toliko: vyznavam od malicka podobnou teorii jako ty, dokud to jde, naco delat chcipaka. Tedy nejake lehke nemoci a podobne reshim acylpirinem nebo endiaronem nebo paralenem, horkym cajem, delshim prospanim zabalena v perinach. Homeopatikum pouzivam jen jedno, je osvedceny i na pribuznych, a to na chripku, krasne pomaha, je dobry a covek muze chodit do prace. Nijak se nepatram po slozeni atd techhle leku, me zajima, ze pomuzou, takze at to je homeo nebo chemo, je mi to celkem fuk.

                    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.