• rich

    ahoj potreboval by som poradit.kedze vikend sa zda byt slnecny rad by som vyrazil oba dni niekam od prahy, vzdy vlakom tak 70km a spat bikom, poslednych 10km uz len vyslapanie. Kde zhruba vystupit v Brdech? A kde smerom proti toku Sazavy?

    dik

    0 0
    • Luka  

      Koukam ze planujesh podobny „letoviska“ jako my. Ale my vlakem nejedem. Samovolne z JM do Kamennyho privozu a pak pres Petrov, Oleshko zpatkly do Prahy a na JM. Takova 80 to bude. Jestli vlakem, tak to projed nekam dal za Kamenak.

      Brdy? No.. Horovice/hostomice, naskoc na trasu Transbrd a svez se az do Praglu…

      0 0
      • rich  

        co je JM? ak nepojdem vlakom budem sa zase motat v oblastiach, ktore poznam… a transbrdy som tiez presiel uz niekolkokrat

        0 0
        • Luka  

          To je jizni mesto. Tak jo, trasa: po cerveny z Pruhonic pres Jircany, Psary, az proste do Kamennyho Privozu. Hezka cesta, fullu by se libila. Jsou to cesty vsheho druhu vetshinou odlehle od velkych silnic. Libi se mi ta cesticka. Uz se na sobotu teshim :)

          0 0
          • rich  

            dufam, ze sa mu bude pacit, uz som mu po troch mesiacoch vrazil spat 90mm zo 75mm :-)

            0 0
            • Luka  

              :)) tak to na posazavsky stezce dash ty bajecny schudky?? :))))) !Neber me vazne, to by byla sebevrazda!

              0 0
              • rich  

                v utorok som nechtiac dal bajecny schudky v prokopaku – taky mensi kopec k zeleznicnej trati…vidim prvy…vravim si skocim…za zakrutou druhy, treti…som skakal ako na rodeu, ani za boha dostat vidlu a tlmic do harmonie..ale ustal som to, i ked na hrane :-) a kde/ktore su tie schudky?

                0 0
                • Luka  

                  Kdyz prejedesh v Kamenaku most, vyshlapech nahoru kopec kde najedesh na turistarnu, tak ta te pak vede pomerne pekne nad rekou, skoro na konci, u Petrova jsou tyhle schody (p.s.: klouzou i suchy a jeden ma dobrych 35cm a jsou kamenny). Jo a pak je tam par cyklokrosarskej vlozek :)) Proste nesesh na zadech, protoze abys to dal, musel bys mit kridla :))) Ale je to bozi, pak ty lavky.. (tesne pred rozhlednama). Hele, Richi, sezen mapku „Praha Jih – Slapy“,my podle ni jezdime uz pul roku :)))) A porad jsme jen ve vrchni polovine…

                  0 0
                  • rich  

                    MAL SOM MAPU PRE OBE OBLASTI, ALE JEDNA ZMIZLA A DRUHU SOM ZNICIL KED SOM JU ZABUDOL V DRESE A BOLA CELA ROZMOCENA. IDEM DNES POOBEDE NIECO POZRIET.DIK.MOZNO SA STRETNEME.KEDY VYRAZATE?JA HNED RANO 9H00

                    0 0
                    • Luka  

                      My asi tak v 10rano. Takze ked sa stretneme, chocholusik, tak nekde mozem dat raniajky :D alebo si solidarne pososat z kejmliku na nejakej mytinke a postezovat si na pocasi/BF/technicke problemy :)) Tak pa nekde na trase, bajkere :))

                      0 0
                      • rich  

                        vyrazit bez pol kila zapecenych musli v brushku? nikdaaaa! :-) ale ked nad tym premysla, vy idete asi v sobotu na hore uvedenu trasu, nem?

                        0 0
                        • Luka  

                          Yeah! Trefa, v sobotu na Sazavu.. v nedeli jedem nejak hromadne s Fousem a dalshima na sv.Jana…

                          0 0
                          • Otaku  

                            kdy a kde je v nedeli sraz? dik

                            0 0
                            • Luka  

                              Heh, 10:45 stanice metra B Luka na Parkovishti.

                              Ale VYLETNI TEMPO! :)

                              0 0
                              • rich  

                                vyletni – je od slova letiet?

                                0 0
                                • Luka  

                                  Vylet od slova vychadzka, prechadzka, obchadzka ci jak to volate vy na vychode, kdo prekroci 20kmph prumer, ten dostane pumpickou pres blembak!

                                  0 0
                                  • rich  

                                    u nas na konci sveta tomu hovorime vylet…k neuvereni! :-D takze co 20km/h alebo 20mph? :-D

                                    0 0
                                    • Luka  

                                      Dulezity je cislo 20.. proste za dvacku se tresta. HOWG!

                                      0 0
                          • rich  

                            a co to je za akciu? sme pozvani? alebo som sa tymto samopozval? :-) tosh to ja by som teda v sobotu brdy rad-shej(k)

                            0 0
                            • Luka  

                              :)) ajeejeee.. hele, videls jak rychle ja jezdim ne??? (No, asi ne, my se prece videli jen na srazu a pak si prchnul i se Savou :))) Hele, v tu nedeli, jedte kdo chcete, ceka se do 11:00 na opozdilce a jede se POMALU. A CHRTY NEBEREME!!!! (Nic proti vam kluci, ale to je strashny, kdyz jedete nekde v prd*** vepredu, z toho clovek nic nema :)

                              0 0
                              • rich  

                                tak ja sa odpalim v sobotu a v nedelu budem antichrtit. a kam se jede?

                                0 0
                                • Luka  

                                  Na svatyho Jana… priblizne 80km by to melo dat, ale fakt pohodovkou. Tak sa znic, bo ja sem natrenovala vash jazyk a uz hovorim po Zahoracku, tak len dufam ze nejsi od Koshic :))

                                  0 0
                                  • rich  

                                    cha! ja som sused od zahorakov – ta druha strana za tymi ich/nasimi horami…takze pre nich som vlastne tiez zahorak.

                                    0 0
                                • Otaku  

                                  ja jezdim taky pomalu, jeste napis kde je ten sraz pls.

                                  0 0
                                  • Luka  

                                    Tak jeshte jednou a pomalu:

                                    KDY: 11:00 nedele 18.7. KDE: stanice LUKA (Metro B) za vylezem je parkovishte,tak tam. KDO: antichrti JAK: kolmo – silnicky moc ne (ale uvidime jak se Fous pochlapi S KYM: se mnou :) a Habibem (vedouci a majitel mapy)

                                    Jasny? :D

                                    0 0
    • default  

      Doporucuji jet vlackem az do Dobrise a pak pres Brdy zpet.

      0 0
    • blue  

      parkrat sem vyzkousel dojet vlakem az za Beroun, nekam do Zdic a na kole zpatky do Prahy, dokonce trasa byla i celkem rozmanita, jenom bych se musel doma podivat do mapy, kudy sem to presne jel, ale to urcite zvladnes i sam :-)

      0 0
      • rich  

        oki vdaka pojdem tak nejak podla mapy a chuti, ked bude najhorsie zbehnem k najblizsej zastavke vlaku :-)

        0 0
        • cabbage  

          vylet s antichrty to si mi líbí, o vykendu nemuzu. co planujete v prubehu pristiho tydne?

          0 0
          • Luka  

            No, vypada to, ze tohle je muj posledni vikend na bajku v Praze, pak trada na dovolene a pak az hastala vista v pulce zari :)) Mozna jeshte nekdy v pulce srpna se ukazu, ale pochybuju ze bude sila na bajk :)) Takze budou muset organizovat ostatni antichrti :D

            0 0
    • pavitas  

      muj tip je zde (sazava to neni, a brdy jen castecne…): http://www.siskar.cz/…ichovice.htm uz sem to jel 2×, sice jen na kralovu stolici, a libilo se mi to :) takova vsehochut – siroke lesni cesty, par peknych sjezdiku, nejake to stoupani, a „mnozstvi asfaltu“ se da vydrzet.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.