Používáte elast. návleky na ruce/nohy?

17 nepřečtených
  • Kohout

    Myslím takové ty natahovací „nohavice“. Díky za zkušenosti.

    0 0
    • BB  

      pouzivam a mam ty nejlepsi zkusenosti. Na nohy kratke, pouze pres kolena a ty vozim, pokud je pod 15 stupnu. Je ale docela veda sehnat ty prave, aby dobre sedeli a neshrnovali se.

      0 0
    • Daf  

      Mam nejake na ruce. Podle me je to super vec hlavne na zavody. Rano je chladno tak zahrejou a behem jizdy neni problem je hodit do kapsy, nebo jen shrnout na zapesti. Ale v chladnejsich castich roku dres s dlouhym rukaven nenahradi.

      0 0
    • rasto  

      ano, pouzivam kratke na nohy (na zakryti kolen) a dlouhe na ruce. naposledy jsem je mel na sobe predevcirem :-/ rozhodne jsou prinosem.

      0 0
      • Uža  

        Mám na ruce a na kolena. Doporučuju materiál roubaix (teplejší s vlasem). Měl jsem na ruce z elastanu, ale dal jsem je pryč, protože nehřály. Neocenitelné jsou hlavně při delších výletech, když se změní počasí – sundáš nebo nandáš, jak potřebuješ.

        0 0
        • lubos  

          Jj … Nemam – prsi. Nandam, prestane prset. Sundam, zacne prset.

          0 0
    • J.A.V.  

      Jo vozím jak na ruce tak na kolena. Letos jsem prakticky až na vyjímky ještě nejel bez zakrytejch kolen. Konkrétně mám Kalas – dělaj se různý velikosti, chce si v to v krámě vozkoušet aby to neškrtilo/neklou­zalo.

      0 0
    • Volf  

      Pokud je nepoužíváš tak si koledujeě o malér. Já pokud není min. 17 – 18 stupňů tak vozím návleky jak na ruce tak na kolena. Celý nohavice nevozím. Jak nejsou kolena v teple tak jednou skončíš na ortopedii. To co vidíš v televizi / jak jedou v hnusným počasí polonahý /je tak trochu virtuální realita, která nemá s běžným ježděním nic společnýho.

      0 0
    • náčelník  

      Moje zkušenost – Kalaš Roubaix na kolena – perfektní.

      0 0
      • Luka  

        Presne tak, Kalase Roubaix kratke na kolena a na ruce Nike (maji lepshi gumicky a uchyceni nez kalash, ale jsou i mnohem drazsi). Spokojenost, nandavam kdykoliv, kdyz fouka vitr nebo mi je chladno. Nehodlam riskovat revma.

        0 0
    • Bobo  

      Jo, pro mě v tomhle očasí naprostá nutnost kvůli kloubům. Na ruce vozím jen takový ty tenký slizácký proti větru anebo tlustší od Atexu, když je zima. Na kolena taky od Atexů (matroš Roubaix), bez nich vyjíždím jenom, když je fakt teplo.

      0 0
    • vlk  

      Jo používán rukávy i nohavice dlouhé.Je to Supr.Vyjedu a do taštičky v rámu dám vodu odpuzující větrovku ,nohavice i rukavce,popřípadě dlouhé rukavice.Vzhledem k tomu, že mám trikot s velkým rozpětím teplot, mě pak nemůže žádné počasí překvapit.Rukávy i nohavice se hodí ve večerních hodinách při návratu domů.Kdybych měl mít 2 kalhoty a 2 trikot-tak to bych do taštičky nenacpal.Navíc to celkově vyjde i levněji.než mět 2–3 kalhoty.a 2 trikoty.

      0 0
    • aku  

      V tomhle pocasi urcite. Letos jsem bez navleku byl snad jednou nebo dvakrat

      0 0
    • MARIN  

      Mam od Kalas navleky na ruce Elathan a Roubaix a na kolena Roubaix. Pro letosni pocasi rozhodne doporucuji

      0 0
    • Martinson  

      Koupil jsem AXONy s membránou No wind, lehký skladný cena sice 450, ale proti Kalas který profukovaly paráda.

      0 0
    • Pebe  

      CycloSchein na kolena i na ruce, 220?- kolena, 170 na ruce http://cycloschein.ais-wd.cz/…chranice.gif

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.