• kochese

    Poradte, kde na netu jde koupit plaste Factory xc, zkousel jsem e-shop katmar, ale tam je nemaji. Dikes

    0 0
    • Pá-dlista1  

      A co se nekoukat na nabidku e-shopu a zeptat se jich jestli by ti je neposlali? Nebo kde jinde, kdyz ne v katmaru? Co me pri posledni navsteve zarazilo, ze sem nemohl platit kartou…v Praze…u nas na vesnici si v bikeshopu v pohode kartou zaplatim, ale v Praze… nebo spis v katmaru, protoze v 69 to jde, ale co jsem koukal nejvic, jak co. Proste nejaky zbozi muzu zaplatit kartou a jiny (na tom samym pultu) musim keš. Fakt zajimavy.

      0 0
      •  

        myslim že zboží v akci se nedá platit kartou

        0 0
        • Pá-dlista1  

          A to je co za akce? „Sundam z kola“ nebo „nedanim“ ? :)

          0 0
          •  

            sundam z kola a nevidí me obsluha no jestli sem to dobře četl tak to maj na pokladně- žlutě označený zboží = akce, a nebo to bylo jinde???

            0 0
            • Pá-dlista1  

              Jo je to mozny. No ja to tam kupoval jenom proto, ze jsem to chtel hned a jeste to bylo o 60Kc (8,7%) drazsi nez kdekoliv jinde. To je mi teda akce, kdyz pripocitam jeste poplatek za vyber z bankomatu, musel jsem zvednout zadek ze zidle… nebyl to nejlepsi kseft. Zase na druhou stranu meli co jsem chtel, zaplatil jsem za jiny zbozi o stovky vic nez jsem chtel :) a s vecma od Specialized a z 69ky vubec jsem byl vzdycky spokojenej.

              0 0
              •  

                jo souhlas je to tam dost drahy, ale zase sou tam věci co se blbě sháněj a nebo je má jen pár obchodů, takže rejžujou .-(

                0 0
          • Aiax  

            To je akce „cista ruka“ :)

            0 0
    • kupce  

      tioga factory xc se daj na netu sehnat za 400.-

      nebo zkus akcebike :))) tam je maj tuším za 900.-

      0 0
      • Sethi  

        kde je maj za 400, ja je mel na starym bajku a velka spokojenost.

        0 0
        • wroum  

          parkrat sem je kupoval v Kony sportu ve skorepce v praze, ale vetsinou je kupuju u fialy na bile hore taktez v praze. prumerne platim tak tech 400kc za jednu. NEJLEPSI PLASTE!

          0 0
          • Alesh  

            U Fialy je maji opravdu za 400/ks?

            0 0
            • wroum  

              pokud me pamet neklame tak sem je tam naposled kupoval za 420 kc/1

              0 0
          • Mamut  

            PRave o nich uvazujem. Aku maju zivotnost (napr.v porovnani s maxxismi alebo panaracermi)? A na asfalte? (nie, ze by som si ich kupoval na asfalt, ale v Prahe sa mu clovek nevyhne).

            0 0
            • Sethi  

              ja na nich najezdil pres 2000km a pak je prodal i s bajkem ale byly porad v hodne dobrym stavu a jezdil jsem i na silnici a ne malo. Maxxise mam tad asi 3 mesice a uz je znat jak ubejva.

              0 0
              • sanktus  

                a ja na jsem na nich ujel 1000 a zadni musel jsem zadni vyhodit. Prodrena na zaklad. Kde jsi s nimi jezdil, mekky podklad, nebo nejaky volny sutr?

                0 0
          •  

            ja nevim ale Kony sport je šileně drahej, asi je to tim centrem, ale jinak tam sou v pohodě sem se byl koukat na pláště a maxxisy co maj stát nějakejch 450 tam měli za 600

            0 0
          • TinkTink  

            Nejlepsi plaste? LOL…to neni pravda…nejlepsi jsou jenom za urcitych okolnosti…tj.sucho, lepe pevnejsi povrch…

            Na co fakt nejsou, je bahno…tam fakt nejsou nejlepsi…jsou to spis bych rekl naprumernejsi univerzaly…

            0 0
            • wroum  

              Mas pravdu ze v bahne se zanesou, ale relativne rychle se pak vycistej.

              Jinak sem to myslel spis takhle: nejlepsi plaste jaky sem na xc jezdil. na tvrdym povrchu valej fakt huste, na asfaltu hucej ale jedou OK, mokra trava je nerozhodi, skvele brzdej a ve vyjezdu maj super zaber a v zatackach se o ne muzes oprit. odolnost proti defekt vyborna a vahu nehodnotim a ani nevim.

              0 0
        • TinkTink  

          Ja je mel za 400,– u sebe na shopu…zadnej zajem nebyl…

          0 0
          • Alesh  

            Vidis to, ty wocas :-)) Bylo by na case je tam znovu zaradit, nebot zadni uz se mi zacina pomalu sjizdet…

            Ad Tiogy – ja uz vozim 3. par techhle gum a jsem s nima naprosto spokojenej. Nadprumerne dobry univerzaly, i kdyz s tim rychlym zanesenim bahnem je to bohuzel pravda…

            0 0
    • Snoopy  

      Jezdim 1. par a naprosta spokojenost. Na to moje XC idealni a i presun po asvaltu snesou …s vyraznym zvukovym projevem :o) Predek me stal neco malo pres 400Kc a zadek 500Kc. Na ten predek jsem narazil ciste nahodou, chce to hledat a hledat. Doporucuji zacit u obchodu, ktere prodavaji kola zn. GT.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.