• JohnLee

    Zdravim,uz mi dosla trpelivost s Gripshiftem­.Pokazde kdyz zatahnu za riditka pri skoku tak prehodim.Tak se chci vratit k packam (moje posledni byly Altus C10 :))) ).Je to moje chyba,ale gripshifty mi proste nesedli…Chtel bych se zeptat jestli nevite o nejakym e-shopu,kde se daji koupit packy na 8×3, nejlepe LX,XT. Packy 9×3 asi nemuzu pouzit ze? Prehazovacka je XT,presmykac LX…oba dva rok 99–02 (nejsem si jist)…dikec za rady,jdu zatim hledat sam…:)

    0 0
    • Daf  

      Spis nez na netu tyto kousky sezenes v nejakem zapadlem kamenaku. Ja bych si nejspis koupil devitkove LX razeni a k tomu nejakou levnejsi kazetu od Sramu a je to vyreseny :)

      0 0
    • djano  

      Uplne stacia Alivio (mam XT-8, LX-9, Alivio-8 aj SRAM 8, mozem porovnavat). Pokial sa da zohnat stare XT-8, ma perfektny kratky krok, ale Alivio funkciou moze konkurovat vyssim sadam. Na dalsi bike som tiez objednal Alivio (nechcem robit reklamu, ale aby nebolo treba tolko vyhladavat – Velotrade 2×390,–Kc)

      0 0
      • djano  

        Oprava, nie SRAM ale stary SACHS Quarz-8.

        0 0
      • Pá-dlista1  

        Presne to vozim uz leta (teda stejnou radu, jinak kus mi vydrzi treba i 3dny :)) . A budu 8ku hajit, dokud to jen pujde a bude to pro mne vyhodne.

        0 0
        • JohnLee  

          me osmicka celkem vyhovuje,asi to je muj subjektivni pocit,ale devitka mi pripada zbytecna pro me…

          0 0
      • JohnLee  

        Koukal jsem ze jedina osmicka se da sehnat SH Acera, Alivio…moje pritelkyne ma ted nove kolo na Aliviu tak to otestuju,ale zda se mi to jako nizka řada, ale ta cena…hmmm..:)

        0 0
        • djano  

          To ze je to nizka rada som si myslel aj ja, ale po nahodeni na zimak (radenie) som zmenil nazor. A este ta cena…

          0 0
          • JohnLee  

            Takze v zime pohoda razeni? zadnej problem? Asi to vyhraje Alivio,protoze jsem v posledni dobe nekolikrat kvalitne zmokl a ozyva se nic moc zvuk z okoli stredu,anebo to je SPD,takze pocitam ze tam budu muset zainvestovat…

            0 0
            • djano  

              Ked su suche a ciste bowdeny a lanka, nema byt kde problem. Horsie je to s prehadzovackou, tam som k Aliviu vybral radsej Deore – na zimu a do prace to staci (nepoznam zivotnost Deore, ale ked mi vydrzi ako Ultegra alebo Quarz, budem velmi spokojny). Inak som si dal poslat aj kazetu – 8, tiez velmi dobra cena. Deviatku mam iba na jednom biku, aj to s nim chodim iba na asfalt.

              0 0
            • Daf  

              No Alivko funguje opravdu prekvapive dobre a jestli nejses moc narocnej a v desti a blate nejezdis casto tak asi budes spokojenej.

              0 0
              • Pá-dlista1  

                Pro me je vsechno drazsi razeni zbytecny. Bovdeny mam vcelku a do razeni mam diru, proplachuju bahno hadici a porad to chodi a chodi a chodi… :)

                0 0
              • JohnLee  

                No ja spis blbnu po lese…semtam asfalt,ale pokud je blato nebo dest tak se na kolo nehrnu…:)

                0 0
    • kovar  

      se taky pripojim – Alivio razeni je dobre, jsem s nim velice spokojen. RAdim s nim XT prehazovacku a jde to lehce a presne.

      0 0
    • JohnLee  

      DIKEC VSEM ZA RADY…:))

      0 0
      • Gatier  

        Prehadzovacka fajn, celu zimu. Chvilu som jazdil aj 9paky s 8kazetou a 9retaz :-) Radilo to v pohode.

        0 0
    • senožrout  

      Když buseš chtít z aktuální nabídky, tak si vyber mezi Aliviem a SRAM 5 rocket páčkama. Když chceš 3×8. Ale ty alivia jsou přejmenovaný STX-RC, takže v pohodě… Když máš 99–02, šel bych do 3×9.

      0 0
    • Aiax  

      Nechci polemizovat o packach alivio, protoze jsem je nikdy nemel, ale ted jsem koukal, ze maji na vyse jmenovanem velotrade.cz radici packy XT 3×8 za 1690,– Kc. Ja jsem si je tam koupil asi pred 3 mesici a vse OK.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.