• dalimil

    musim teď měnit střed,servisman nabízí místo deorečkové slovenskou kinetic,je to ok ?

    0 0
    • Daf  

      Na Kinex jsou dost rozporuplne nazory. Me vydrzela jedna osa bez vule jen asi 1500km, ale ta sama brachovi kdysi vydrzela v pohode asi 8000km. Je to loterie ja bych za ty prachy risknul :)

      0 0
    • Glum  

      Me drahe ho namontovali predloni, ja prskal a neveril, ale priznavam, ze po dvou letech a 8000 km funguje porad bezchybne. Sam bych do nej ale nesel…

      0 0
    • vlk  

      já si ji kdysi koupil vydržela 200 km tak jsem ji reklamoval-ta vyreklamovaná vydržela 150 tak zase reklamace a vrátili mi raději prachy.Křivka výdrže byla vzestupná-ještě 3 pokusy a byla by zničen již po nasazení.Vřele kohu doporučit modus-všechny modusy mají údajně průmyslová ložiska.A LX mi vydrželo 2 roky.Tak asi tak no.

      0 0
      • TinkTink  

        Jo…a pak dalsi by se znicila uz pri nasazovani a pak ta dalsi uz by byla znicena 50km pred dovezenim do shopu, co? :o)))))…doporucuju historii…tam se o tom dost mluvilo…

        0 0
        • lubos  

          A pak jim to cele bouchne v tovarne :o))

          0 0
          • PACE 31  

            Zkus ctyrhran od POINTu s nim uz jsem zazil zabavy.Ty zvuky co se z nej linou(uz druhy kus-po reklamaci) jsou opravdu libezne.Doufam,ze nekde sezenu stary 4hran XT-toho bych rad!! Toz tak

            0 0
        • vlk  

          tož já tam zapoměl dodat smajlíky.

          0 0
    • dave  

      Taky se přidám k dotazu. Včera jsem zjistil, že jsem už taky chytnul vakl na středu. Prolezl jsem starší odkazy, ale nějak si z toho nedovedu vybrat, jaký nový střed teda koupit. Jediný jsem z toho vyloučil Kinex, protože těch špatných odkazů je na něj až moc. Uvažoval jsem koupit XT. Máte s ním nějaké zkušenosti, popř. něco lepšího, levnějšího? Díky moc za rady.

      0 0
    • hojik  

      Tak nějak se přidávám tady z dotazu. Úplně náhodou jsem zjistil, že mi jde ztuha středová osa. když tim točim honama, tak to nepoznám, ale rukama jde cítit odpor. dal bych krk za to že včera to ještě nedělalo. dneska jsem to vyvezkl před barak a už to jde ztuha. WTF? tráva tam namotaná neni, nekřupe to při točení, jde to hladce, ale ztuha..... se na to v*****......

      0 0
    • tomixx  

      Já si na Kinex nemohu stěžovat.Mám najeto tak 45 tisíc a teprve druhou osu Kinex.Ale je pravda,že spousta známejch na ně nadávali.Ale zase je fakt,že oni jezdí jak prasata,rvou to pořád ve stoje,řetěz mají tak na 800km a většina z nich ho ani nemění.A já jezdím s nima,ale vyhecovat se nenechám,stejně je i v sedě dojedu,je to chrtění vždycky za chvíli přejde :))Jezdím čtyřhran a když čtu, jak všichni shánějí ložiska do holowtech 2 osy,tak mám docela obavy o životnosti.Bych nechtěl každý rok a půl kupovat ložiska.

      0 0
    • nadrazak 2  

      Kinex osa je v pohodě.Aspoň u mně.Na jedné mám min.10tkm a na druhé cca 5tkm.

      0 0
    • tomaasz  

      Podle mých zkušeností jsou kinexy asi nejlepší osy na čtzřhran.První kinex vydržel asi 20000km, druhý ukraden i s kolem asi ve 25000km, na třetím mám asi 17000km stále bez vůle. Shimano středy vydržely 1000 – 2300 km, tuším že také 3 ks. Jo a u toho kinexu o nic nejde, stojí asi 190,–

      0 0
      • Volf  

        Prostě některý značky na Bikeforu vyvolávají lehký pocit osypek, ale to neřeš. Já si užil svý s Truvativem s venkovníma ložiskama, teď jsem to vyměnil za XT, ale pořád si nejsem jistej, jestli jsem neměl sehnat nějaký pěkný kliky na čtyřhran a dát tam Kinex. Já na něm najezdil spousty kiláků a nevěděl, že existuje nějakej šlapák a osa. Zato teď to bych mohl vyprávět.

        0 0
    • revish  

      mi kinex vydrzel na kole 10000km, pak jsem koupil kliky s int. osou a stale fungujici kinex jsem odlozil, mam s nim ty nej zkusenosti, fungoval bez problemu cili byt tebou nebal bych se. to co tu pisi ostatni o sazce do loterie je ale asi pravda, jestli to je u tech cernenych nebo stribrnych nevim, ja sam jsem mel stribrny.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.