• chorvat

    Author Ergobar x Kalloy Uno BE-302 x Ritchey WCS

    Toz vybiram mezi temito rohy, Kalloy a Ergobar vypadaji uplne stejne viz http://www.kalloyuno.com/…-ends-01.htm
    Uvitam pripominky, vim ze se tu uz neco probiralo ale to mi nestaci :-)

    0 0
    • chorvat  

      jeste teda tyhlenc http://eshop.bikezone.cz/index.php?… BBB Fiber Sticks, docela by me zajimalo jak je udelany to karbonovy zakonceni tam kde maj byt zatky…

      0 0
    • Žanek  

      Ergobary se příjemně drží, šlic na palec je perfektní, ale mají docela malej průměr, pokud máš větší ruku tak to není zrovna optimální. A jsou poměrně těžký. Pokud vozíš rohy omotaný korkovou omotávkou (jako já) tak budeš mít problém ji zakončit, kvůli tomu šlicu na palec. Ritchey WCS jsou lehoučký, ale kapičku předražený;

      0 0
      • chorvat  

        WCS bych moh mit za 500,– coz uz jde ale me se fakt libi ten prolis na palec ale zas nechcu Author :-) a objevil sem ten Kalloy, neni to jen nejaka licence ?

        0 0
        • Pavlos  

          Vsecko se dela v jedne fabrice:) Rano vyjede Ritchey, odpoledne Kaloy a vecer Author:)

          0 0
      • rock  

        :-) taky jsem na ně dal omotávku, klouzaly mi. Ale použil jsem tenoučkou bez polstrování, co se používá na rukojeť tenisových raket …

        0 0
    • Kóča Popovič  

      Me se dost libi Pells XR7. Perfektni cena za perfektni vahu (cca 330 Kc za 101g).

      0 0
    • Siddha  

      wcs sou silene drahy…

      0 0
    • Orbis  

      A co takhle WOOdman Chupa Carbon plus jsou super, skvěle se drží i designově stojí z apohled a váží taky 88 g a stojí něco okolo 900 Kč. viz: http://www.woodmancomponents.com/…_c_plus.html

      0 0
    • vit  

      co řikate na tihle rohy : japko.velointes­t.cz/old/pros2000/c­reek2.htm

      0 0
      • tim  

        A co tyto ?

        0 0
        • vit  

          sou lepši?

          0 0
          • tim  

            Foto je ze SL Brno, údajně budou v prodeji na jaře 07. Dovozci Lange (foto) a Author, rozdíly pouze v potisku a ppod. v koncové ceně.

            0 0
            • smallbrother  

              tenhle typ rohů už má v prodeji i cyklomax. Letos jsem je chvíli jezdil. Úchyt je fakt dobrej, ale váhově to je tragédie (2× tolik co WCS)

              0 0
    • Jane  

      Jezdím Woodman chupa carbon short (70 g) a fakt super rohy. Pěkně kraťoučké, průměr akorát, skvěle se drží. No a karbon je taky fajn, pač ty rohy nestudí a je to takové příjemnější na držení, takže karbon jedině doporučuju. Ta prohlubeň na palec musí sice být OK, ale popravdě řečeno mi na woodmanech vůbec nechybí… :) Jsem se tedy rozhodovala mezi rohy Eleven a Woodman. Nakonec vyhrála nižší hmotnost i cena – takže Woodmany. Ty Ritchey se mi zdají takové moc úzké a pro mě i zbytečně dlouhé…

      0 0
    • tchi  

      ja mam na kole ty ergobary – drzi se fakt fajnove, mozna by mohli byt trosku kratsi a mit uzsi zaber na riditkach, ale to jsou detaily… co je horsi, tak to je ta vaha – duvod proc je budu co nevidet menit za lehci, i kdyz samozrejme, ze nepocitam s tim, ze by kvalita uchopu zustala… a co se tyka napisu, tak ten se ti casem osoupe – ja mam cerne a napis se osahal cca po roce jezdeni

      0 0
      • nadrazak 2  

        Rohy jsem letos nevozil,kromě zimáku kde mám klasické alu s nataženým neoprenem což jse mi velmi osvědčilo.Jinak jsem byl spokojen s BBB trail monkey,krátké,rovné rovněž s neoprenem.

        0 0
    • McBlacky  

      vozím malinko zahnuté pells, zahnuté bbb (jsou stejné) a ergobary. ergobary se drží nejlíp, ty zahnutý maj zase dost velkou výhodu že se za ně tolik nechytá křoví na hodně úzkých singlech, ale to asi nebude problém na závodech :)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.