vyjizdky MB, Lustenice, Brodce, okoli

15 nepřečtených
  • vtt

    Cau bikeri, Uvital bych nejake silnicare, bikery z okoli MB zvlaste pak Lustenice, Brodce, Jabkenice co mne vezmou na vyjizdku. muzu pracovni dny po 18h, nebo o vikendech kdykoliv. Koupil jsem barak u Lustenic, a nemam s kym jezdit, bike jeste jde ale silnice mne samotnyho nebavi. Zvlaste ozveli se silnicar z Brodcu, co jsme spolu jeli predminuly tyden z Brodcu do Lustenic a docela pokecali. muzete se ozvat i na mail terminator1@seznam.cz, at nezbirame misto na foru, tato diskuse asi 99% lidi zajimat nebude. Dik

    0 0
    • Tomcat  

      Tak to si užij. Já tamtudy jezdím na Xc a stav tamních silnic moc na silničku neni. Budeš hodně lepit ;-)

      0 0
      • vtt  

        docela se na silnicce da, spise na bika to moc neni, krome Jemniku a holych vrchu zadny kopec, pro Liberecaka trochu zmena:((

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Pro Liberecaka to musi byt peklo :) Zase na silnicce pohoda, ne? Snad az na ten vitr.

          0 0
          • vtt  

            vitr mne tolik neva, spise na ty silnicce mne vadi ze jezdim sam, nemam s kym stridat a jezdim tudiz pomaleji:))

            0 0
            • Tomcat  

              No vítr ti začne va , teďka je totiž prej léto ,počkej na podzim.

              0 0
              • vtt  

                no pro Vas 4Xare je to tam pohoda, videl jsem tam nejaky umely hopy v Milovicich a v Cachovicich, chystam se ted na bike do okoli Milovic, Lipnik a tak, tam by mohli bejt pekny traily, i kdyz po rovine?

                0 0
                • Pá-dlista1  

                  V okoli Milovic roste dobrej freeride, i kdyz relativne na rovine. A BMXka v Milovicich uz ma svetove parametry ted. Nechces spis zmenit orientaci (bikovou) nez hledat silnicare a kopce na rovine? :)

                  0 0
                • Tomcat  

                  Pohoda to moc neni, protože to je na „rovině“ a ten vítr. Jo ty Čachovice je i moje práje (jezdil sem na bagru). Milovice je domovská BMX tra? , sem členem týmu AMK Bike´s Energy Milovice.

                  Pokud chceš pohodový XC tak si dej něco podle Jizery.

                  Když Lipník, tak se podívej na Mordovy rokle abys viděl, kde byly atomový sila naší „spřátelené ruské armády“.

                  Nebo trocha DH z Švédských šancí(Chlumek nad Dobrovicema) po červený (myslim nevim) směrem do Boleslavi.

                  0 0
                  • Pá-dlista1  

                    nebo na Babě je skoro regulerni lehky DH. Jen hledat. Nebo stavet :)

                    0 0
                    • Tomcat  

                      Hele ten sjezd z těch Švédkej šancí je delší, nezas tak prudkej,ale sou tam klopenky , bahno, skočky a ten kopec má okolo 360m a to má Baba taky.

                      0 0
                    • vtt  

                      no supr, diky za radu, myslis ze to dam se svym HT a RS SID 80mm? Jestli znas Ve vsenorech po zluty dolu tak to sjedu taky.

                      0 0
                      • Pá-dlista1  

                        Urcite to das. Otazka spis zni: „jak rychle?“ :) Neni to narocny na material. Spis na techniku.

                        0 0
        • náčelník  

          Liberec to opravdu není, ale turista se vyřádí i v okolí MB. Chlum nejsou jen Jemníky a Holý Vrcha – celý hřeben se táhne až do Domousnice. Pak je tu již zmíněná Baba a cesta podle Jizery z Bakova do Benátek taky není k zahození. V úseku Bakov – Josefodol ale nejet po turistické značce (jak bylo uvedeno ve Velu), ale po neznačené pěšině po levém břehu řeky.

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.