• Otaku

    co to? kdo to? Vic lidi sem mimo zavod pohromade jeste nevidel (20–30). Vetsina mela modry dresy. Prohnaly se okolo jak velka voda…

    0 0
    • Smazaný účet  

      Hehe zeptej se Selmiry. :o)) Tušim že bikelive se tam šel fotit tak dělali že bajkujou.

      0 0
    • SELMIRA  

      yó, jsme dělali akční fota :o)) krve teklo docela dost, ale bylo to príma. Tak pojeďte příště s náma…

      0 0
      • fousac  

        kdyz das laskave vedet, muze byt… :)

        0 0
        • SELMIRA  

          tak sorry, se polepčim, příště. Co vy a prodloužený víkend???

          0 0
          • fousac  

            to ja vubec netusis… vsichni poletujou nekde po svete… zatim nic v planu neni, ale urcite neco bude… :))) dam ti vedet…

            0 0
            • SELMIRA  

              Ď! …budu sice na chalupě, ale ta je u Berouna, což neni tak z ruky, když budu tam na biku, tož třá se připojim (ráda)

              0 0
              • fousac  

                a co naopak??? my vyrazime k berouny a ty nam tam ukazes nejaky stezky… :)

                tak ja otukam lidi a hodim info…

                0 0
                • SELMIRA  

                  nó, cheche, já znám jen cestu z od nás na chalupa. :o)) Ono je to vlastně spíš u Dobříše. Prostě Brdy. znáš Hostomice? Tak kus tam. :o) Chcete vidět Smaragdový jezírko nebo se pokochat výhledem z Plešivce? Tož možeme. Ale nevim, jak na tom budu s časem…je třeba potěšit rodinku a tak…

                  0 0
                • Luka  

                  To pojedesh do berouna dvakrat za vikend?? Nebo to spojish s tou nedeli?

                  0 0
                  • SELMIRA  

                    Čus bikerko! :o) Jak s nedělí? Zejtra prostě jedu na chalupu a pak někdy zase dom. No a jestli Fousáč vymyslí nějakou vyjíždku, tak se třeba pojedu i projet s nima a pak se vrátim na chalupu. Jestli se mi teda podaří prchnout ze spárů maminky, táty, babičky, sester, bratra a synovce. :o)) Pojeď taky!

                    0 0
                    • Luka  

                      No.. ahoj bajkerko s technikou :))))))) Covicku, ja to myslela na Fouse, hyri tady totiz tim ze do Berouna jede mozna za tebou,ale me slibil, ze jede do berouna v nedeli se mnou :))) Tak se ptam kolik nas teda kam jede… a jestli pojedu, tak nebudu bajkerka, ale pshhh, silnicarka :))))) Ciao, Fousku!

                      0 0
                      • SELMIRA  

                        Yo aha. No, tož mně se to hodí taky nejdřív v neděli. Ale popravdě se mi to moc nehodí vůbec. Teda hrozně ráda bych, ale fakt nevim, jak to naši skousnou…no, třeba si toho ani nevšimnou, když na chvíli zmizim.

                        silničářka? Jsi měla v poslední době úraz hlavy? Fuckt sis pořídila silničku? :o)

                        0 0
                        • Luka  

                          Neporidila.. nejak to je prace Fouse ze si poprve ofiko sednu na silnicku a pojedu se projet.. uvidim jaky to je.. treba to bude fajn :)))))))))

                          0 0
                          • SELMIRA  

                            Šmankote. Tak já se přiznám, taky jsem byla zwědavá a jednou to zkusila. Ale aspoň jsem si na tu silničku nechala namontovat sjezdový pedály, abych ten hřích zmírnila. Hehe. Jo, svištělo to, což o to. To na tom bylo hezký. Ale musíš se vyhýbat každý belbý ďouře a koleji a taky to nebrzdí. To byl můj dojem. Tož a? žije jediný správný KOLO – bajk, bajk, bajk! :o)))

                            0 0
                    • rich  

                      no nazdaaaaar. tak ja sa idem „zregenerovat“ na vodacku vypravu na Otavu a chcem ist do Brd v utorok rano na cely den- Co tak dat nejaku predvianocnu nadielku 80km spojenu s prezentaciou tvojho Titana + Fouseac a spol.?

                      0 0
                      • SELMIRA  

                        é, Titanika? Ony ho prej po včerejšku děsně bolí kolečka. A navíc je dost stydlivej, takže nemá rád, dyž ho všichni okukují, páč on se z kopců bojí a do kopce je zase línej…Jsem chtěla jet na chalupu na bahňákovi. Víš. No, ale možná Titanuse přemluvim.

                        0 0
                        • fousac  

                          never ji richi.. pekne blufuje… :)))

                          0 0
                        • GrametS  

                          Heeey, Katzeno, tvyho titanika bolej kolecka a ani nereknes hodnymu strejdovi, ze nekam jedete? Jak toto mozliwe? Preco? Cim sem si zaslouzil tve pohrdani? Chci jtaky jezdit, a eRBen je ted v dobry forme…

                          0 0
                          • SELMIRA  

                            NázdááááR strýčku! Pretože Ty se taky neozýváš a taxem myslela, že třá už ses uchrtil, uřval nebo upil k smrti. :o)) Tož příště Ti teda info dám, ale slib, že budeš pěkně eRBena krotit. To twoje tempo bylo už z jara vražedný.

                            0 0
                            • GrametS  

                              Hele, nejni slecinka nejaka drza? Jak urval k smrti… za a) nervu, mam jen zvucny hlas, b)mluveni nahlas me nevysiluje = nemuzu umrit… Tempo na jare bylo nejen vrazedny, ale zejmena sebevrazedny, protoze ted jsem starey dedek. Na dlouhym Rampusakovi jsem malem chcipnul…

                              Prosim o info vcas, s predstihem a odjezd naplanovat na nejakou normalni hodine = nejdrive v 18.00, nebot Ty-vis-co-delam…

                              0 0
                      • SELMIRA  

                        jen řikám, že ještě taky nevim, jestli budu vůbec moct…

                        0 0
          • TinkTink  

            My a prodlouzeny vikend: mam 3 mesice prazdnin…prodlou­zeny vikend je mi nazavadu…nebudou otevreny shopy :)

            0 0
            • blue  

              to si na tom teda hodne spatne, kdyz nevydrzis par dni bez otevrenejch shopu :-)))

              0 0
              • rich  

                mozno mu chyba denne cerstve pecivo!

                0 0
              • Jogador  

                Myslim že jsi natom hůř, když máš jen 4 dny volna, já má 4 měsíce…:)

                0 0
    • fousac  

      uz se nam to tu zase rozjizdi… :) nejprve bych ujasnil pojem prodlouzeny vikend: me zacal dneska a konci pristi nedeli… u vas ostatnich to vezmu pausalne jako pondeli-utery… predbezny prehled akci: v sobotu jedeme na Cyklovylet se Savou, asi 70km TURISTICKY severne od prahy, presnou trasu neznam, sraz v 11:00 u nove stanice metru Kobylisy… nedele: (zatim bez zaruky) premierova silnicarska testovaci jizda Zbraslav-Beroun a zpet.. ucast: Ja, Luka a Habib jako podpora…samej asfalt..

      pondeli a utery zatim bez planu, tak me napadlo, ze by se dalo vyrazit na brdy za selmirou… do hostomic je to ze zbraslavi asi 35km po rovine, da se jet bez problemu i vlakem… a ted nastava prostor pro diskusi… :)))

      P.S. pokud enkdo kouka na muj web. omlouvam se za absenci aktualizaci, ale ja proste nemam bud kdy nebo kde… :(

      0 0
      • SELMIRA  

        Mno, mně teda prodloužený víkend začíná zítra a končí příští nedělí. Ale i tak je to krátký. Chci stihnout MOC věcí a ještě se zavděčit i rodině. No, mně by se hodila nejlíp středa…

        0 0
        • fousac  

          streda tady (praha) nebo streda tam (brdy)?? se obavam, ze moc lidi asi nebude moct…

          ale budiz: HLASTE SE KDO MUZETE VE STREDU!!!!

          0 0
          • SELMIRA  

            protože teď ještě fakt přesně nevim, jak na tom budu, tak bych spíš navrhovala, abyste se domluvili jak chcete a mně pak prostě akčně dej vědět, že jedete a já vám buď řeknu, že nemůžu nebo se přidám. Víš.

            0 0
            • fousac  

              beru v potaz… :)

              je me tak napadlo, ja nemam bike… :( tak si holt zacrossim na crossu…

              0 0
              • enjoy  

                pro tebe neni cross handicap.dneska si daval vic jak na svym big airu.

                0 0
                • fousac  

                  to mam brat jako lichotku nebo urazku??? :)

                  0 0
                  • enjoy  

                    uz si tech lichotek dneska pri tom slysel dost:-)

                    0 0
                    • fousac  

                      ja tvrdim porad ze cross (dobrej cross tzn. merida crossfire 8700 :) je dobry kolo.. je vesele, je hrave… :) a ma uzky riditka, takze sem se vesel mezi ty stromy… :)))

                      0 0
      • rich  

        ja v utorok vystartujem vlakom zo smichova smer revnice a potom nejaky ten km v brdech – asfaltu uz mam plne zuby, nic ine poriadne nejazdim cez tyzden a moja technika sa stava v terene nepouzitelnou :-) kazda yama mi rozhodi sandal…

        0 0
        • fousac  

          zajimava nabidka… mozna se pripojime… :)) vcas se ti ozvu… :)))

          0 0
        • lubos  

          No ja se po Fatranu asfaltu nemuzu nabazit :o)

          0 0
      • Marosh  

        Sobota… to je zejtra, co? Chtel jsem se jet projet. Mozna bych to s Vama zkusil. To TURISTICKY v popisu zni slibne. Plati to teda?

        0 0
        • Otaku  

          ja bych rek ze plati a jedu taky, teda pokud rosnicka nelze…

          0 0
          • Marosh  

            Hmm… tak ja se snad taky dostavim. Premejslim jestli zkusim to novy metro nebo pojedu z Dejvic pres Stromovku. Jak jezdite vybaveny? Jidlo na piknik… ? :)

            0 0
          • Marosh  

            Rosnicka predpovidala kila blata? :)))

            0 0
            • fousac  

              aspon vis, jak by na tvym biku vypadaly 4" plaste.. :-D

              0 0
              • Luka  

                Hlavne ze jste dojeli… :))))) shkoda ze nejsou fotky.. nebo Enjoy fotil??

                0 0
                • enjoy  

                  fotil bych,kdych se mohl v ty dobe hybat:-).takovou zmrzlou mokrou slepici bys tezko hledala:-)

                  0 0
              • Marosh  

                ja to vedet nechtel :))

                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.