• Luka

    Zdravicko. Rozhodli jsme se i s pritelem trochu maknout a konecne zacit poradne a systematicky trenovat. Takze nas ceka nakup sporttesteru a vysetreni. Jaky sporttester byste mi doporucili. Mam pozadavky: 1.budeme jezdit dva, tedy aby se to navzajem rushilo minimalne 2.nastavitelny prahy horni a dolni TF 3.nemusi to mit milion zbytecnych funkci, ani prenos do PC atd. je to neco pro zacatek! 4.nemelo by to byt moc drahy (nad 5k) 5.jezdime lesy pole louky lan silnice semtam, vetshinou mimo rushive elementy jako tramwayove vedeni, ale u baraku mame vedeni velmi vysokeho napeti (220kW), coz asi bude trochu vadit :)

    Jestli jsem na neco zasadniho zapomela, omlouvam se a doplnim to. Jinak jezdime bajky, plavem, behame.

    Predbezny tip na typú mam sigma 1600/PC14, Echowell 100/200/300 nebo nejaky Polar (pry kodovany).

    Naroky na pas: mel by byt pruzny co do tvarovani (jsem precijen hubenour a pasy jsou zohybany podle chlapskych rozmeru)

    0 0
    • rich  

      mam ciclosport CP23 – splna vsetky poziadavky Tebou menovane za cenu nieco okolo 2.700. Naviac ma orientacne meranie energetickej spotreby v kaloriach. Ale teraz by som uz kupil vyssi model, aby som mohol vyuzit o jednu hranicu TF viac – pretoze by sa to hodilo napriklad aj pri inych sportoch. Co mi trosicku chyba, najma pri civilnom noseni, je podsvietenie displeja. V dobe ked som ho kupoval bol dizajnovo asi najlepsie spracovany (v tej cenovej kategorii). Ma digitalny prenos, preto rusenie by problem nemalo byt, ani som nikdy take nic nepozoroval.

      0 0
    • Tommy  

      Mám tu Sigmu PC 1600 – většinou si dávám do trika sám nebo s kámošem co má Polar, neruší se to – jsem moc spokojenej.

      0 0
    • kovar  

      mam Ciclosport CP8+, cena nejak mirne nad 1000,–, doplnkove funkce co pozadujes a jeste i dalsi, nepamatuju jake, nebot nepouzivam zadne. V pasu je mozno menit baterii a jestli ti bude sedet to nevim, vyzkousej nejaky. Takze jestli chces zakladni funkce a chces usetrit…akorat ten design CP8 neni kdovijaky.

      0 0
      • Luka  

        Jak je to s rushenim 2 stejnych CP8??

        0 0
        • kovar  

          no rusi se jen kdyz se k sobe budete tulit riditka na riditka, krome toho se rusi trebas i Sigma s Ciclosport samy se sebou i vzajemne, ale opravdu jen na velmi kratkou vzdalenost.

          0 0
          • Luka  

            Takze nejaky ten metr neni problem? Vetshinou jedem za sebou, jeden tahne a druhy se veze v bezpecny vzdalenosti. Podle myho stejne kdyz pojedem na tepy pojedem kazdy sam a kazdy jinak, precijen muz je mnohem zdatnejshi nez ja, ma srdce jako zvon a ja jsem zatim hodne velky chcipak a proto do toho jdu, nejak doufam, ze mi to pomuze zlepshit vytrvalost, techniku zvladnu casem.

            0 0
            • kovar  

              neni problem. Takova vzdalenost, jakou popisujes uz neni problem, nebot citlivost je nastavena tak, aby to melo dosah nejak pod jeden metr, aby se pulsmetry vzajemne nerusily.

              0 0
              • rich  

                neviem ako CP8, ale CP23 funguje snad do 10metrov.

                0 0
                • zdenek  

                  Podle návodu má vysílač CP8 dosah 60 cm. Jsem s ním spokojenej.

                  0 0
                  • rich  

                    hmm to bude prave tym, ze nema kodovany prenos. ked som isiel z brd vlakom, bike som nechal pri dverach a ja som si sadol do kupe. ked som vystupoval, stale meral tep. (podotykam, ze CP funguje tak, ze ked strati signal, pri navrate k biku je nutne prepnut do modu hodin a spat do modu merania aby sa aktivoval)

                    0 0
      • Máca  

        Taky mám CP 8+, spokojenost, bohatě mi stačí!

        0 0
    • rodaballo  

      Ahoj,ja mam Polar S120 a jsem s nim max. spokojeny.Nema sice cyklo funkci(od S150),ale jinak fakt v pohode.Skvele se tvaruje pasek na ruku.Je mekky a tester sedi jak pribity.Vodotes­ny,prehledny.Kdyz si koupis kodovany s podsvicenim,tak budes urcite spokojena.Mam ho vyzkouseny jak na beh(maraton),tak plavani a v pohode.Hrudni pas nepada a je poddajny.Mel jsem predtim VDO a to se neda srovnat. Ondra

      0 0
      • Luka  

        Dekuju za doporuceni, podivam se i po nem. Dneska jdeme „na lov“ zkoushet co a jak a jestli se dva stejny rushi. Po pravde zatim se nam nejvic libi ciclosport 23..ale kouknem po vshem..

        0 0
        • rodaballo  

          Hlavne neopomen servis,at nenarazis.Ja chtel koupit HAC4,ale prodavac mi to rozmluvil.Pry je kazdy druhy vadny a ciclosport nema dobre servisni zazemi.Dlouho to trva atd.To same Oregon.Polar pry je rozsireny a bez problemu.Tak jen at vis. Ondra

          0 0
          • BB  

            tak to jsme byli u podobnyho prodavace, me takhle rozmluvil Polar a jsem mu vdecnej. Znamy ho ma a kdyz jede ve skupine, tak mu vypadava tepovka, asi ten kodovany prenos ma problemy s komunikaci. Tak jsem skoncil u HAC4 jsem za to nesmirne vdecny.

            0 0
            • rodaballo  

              Hmm. Nechci hazet spinu na toho nebo onoho. Prodavam, jak jsem koupil. Zatim jsem diky bohu nemusel nikde nic reklamovat a jsem spokojeny. Kolega v praci ma ale HAC4 a co si pamatuju, tak hned tyden po tom, kdyz ho koupil musel jit koupit novou baterii. Dalsiho HACa4 jsem videl vadneho v te prodejne, kde jsem Polar kupoval.Proto ten Polar.

              0 0
            • Daf  

              Ne kazdej Polar je kodovanej treba S120 a S150 nemaji kodovanej prenos. Mam polar Protrainer XT s kodovanim a podobny problemy co popisujes nemam a nikdy jsem nemel.

              0 0
        • Vrci  

          Já mám SP 29 s digitálním přenosem a neruší ho trolejbusy (tramvaje v CB nejezdí ani vysoké napětí), ale žiguly a 120 škodovky s jízdou ve skupině by problém bejt neměl, ale nezkoušel jsem.

          0 0
    • Honzin  

      ja jsem tady resil neco podobneho asi pred mesicem a vybiral jsem mezi sigmou PC14 Echowellem OPAL 100. Nakonec jsem (hlavne kvuli cene) vybral ten OPAL a zatim celkem spokojenost. Jenom se mi uz parkrat stalo, ze mi tepovka pri jizde klesla na par vterin treba na 110 a pak se skokem vratila zpet na 150. Pas je gumovy, takze si ho ohnes jak chces. Jinak cena i s postovnym byla asi 1600,–

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.