• MARIN

    Zrovna jsem sehnal RP Skeey za 1000,– se zrcadl.skly. V Heposu maji jeste cira a red skla ale zajimalo by me jestli se jeste da sehnat dioptr.klip nebo do nich jde i ten z jinych RP? Treba Kerosene? Ten je v Heposu jen za 549,– na www.rudyproject.cz uz o Skeey neni ani zminka a dioptr.klip na jine bryle vyjde kolem 1000,–

    0 0
    • Daf  

      Do RP Skee jde jen spec klip, ktery je narozdil od jinejch modelu RP neodnimatelnej a jeho soucasti jsou i nozicky, Musi se nasroubovat do ramecku misto klasickych nozicek. Jsou to ale super brejle a ten klip ti urcite dovozce posle www.rudyproject.cz

      0 0
      • MARIN  

        Tak puvodne jsem sehnal RP Skey (tmava skla) za 1000,– a adapter za 600,–, vymenna skla red 600,–,cira 250,–, zluta 300,– Dneska jsem sehnal cislo a brnknul a mam to vsechno komplet za 800,– -PARADNI NAKUP :), konecne uvidim na cestu, doted jsem s 2dioptr. jezdil bez bryli a cocek

        0 0
        • Daf  

          Covece taky mam 2 dioptrie :) Normalne jezdim bez klipu i kdyz ho mam, ale na zavody vozim cocky a nedam na ne dopustit.

          0 0
          • MARIN  

            Na silnici a ve znamem terenu nemam moc potize ale uz to neni ono na cizich tratich hlavne kopcomdole, tak jsem se proste rozhod s tim konecne neco delat :) Cocky vzhledem k me potivosti vylucuju

            0 0
            • Daf  

              No jo sjezdy jsou bez brejli docela adrenalinova zalezitost. Jen te upozornim na docela blbou nevyhodu klipu ktera je hodne neprijemna hlavne pri zavodech. A to predevsim kdyz se ti zamlzi bryle. Normalni se odmlzi pomerne rychle ale ty s klipem se odmlzuji velice dlouho. Dalsi nevyhoda je v blate protoze to je treba casto sundat bryle a bez cocek je to na zavode potom spatne :( Nevim jak souvisi cocky s potivosti ale doporucuji je vyzkouset.

              0 0
              • MARIN  

                Kdysi uz sem cocky mel. Parkrat (asi2×) se mi do oci s cockama dostal pot a nebyla to opravdu prijemna vec.Cocky museli ven z oka a jeste sem celkem dlouho moc dobre nevidel. Jinak proti mlzeni mam nejakou extrasuper:) dobrou vodicku uz asi 6let a po mlzeni ani stopy.Bohuzel starim se mi uz odloupla nalepka a nezjistim ani nazev natoz vyrobce toho pripravku.Jeste tam ale trochu mam tak donez to vyplacam snad najdu neco jinyho.

                0 0
                • Jester  

                  No treba na cisteni hokejovych plexi se dela vodicka proti mlzeni. Ale nevim jak to funguje.

                  0 0
        • Honzin  

          „platnost prispevku“ uz urcite vyprsela, tak se omlouvam ze to znova vytahuju, ale prave ted je to pro me akutni :(. Prosim te ten komplet za 800,– to byla nejaka omezena nabidka nebo to stale plati? to jsi volal do rudyproject.cz? pokud to neni RP.cz a neni to tajny, muzes mi ten telefon prosim poslat? Dik.

          0 0
          • MARIN  

            mas to v mailu

            0 0
            • Aiax  

              Promin, ze otravuju, ale taky uvazuju o vymene mych starych RP za nove – mohl bys to jeste jednou poslat na aiax@seznam.cz? Diky!

              0 0
            • Radek Broz  

              Maji i jiny modely? Taky mam nejaky dioptrie, cocky nosit nemuzu a bryle od axonu a podobnych vyrobcu mi dost nevyhovovaly a navic nic nevydrzely. Moc bych ocenil nejky info, abych nekupoval ekynoxy za cca 5 000.

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.