• pes_brok

    Ako sa da rozobrat tento pedal? Ked existuju Ti struny pe gramhonicov ( www.notubes.com/pedalkit.htm) tak by to snad malo ist. Potrebujem napruzit jednu strunku,co ma velku volnost. Thanx juu.

    0 0
    • Daf  

      U Time Alium jsou ty osicky tech pruzin tusim nasroubovane ze strany do pedalu. Mysli ze se daji normalne vysroubovat malym imbusem. Ale nezkousel jsem to.

      0 0
    • fíha  

      V ramci tejto debaty, jeden ATAC Alium mi desne vrzga a mazanie nezabera, co s tym? +Adidas Pingora tretry

      0 0
      • camel  

        mam podobnej problem…vzdycky na chvili pomuze namazat osu pod gumickou, ale nevydrzi to moc dlouho :-(

        0 0
        • fíha  

          Mne asi vrze spruzina, alebo tak nieco. Osa sa tvari v pohode.

          0 0
          • Excel  

            Čau, stejnej problém, a taky si myslím, že je to pružina, když jedu do prudšího stoupáním, tak mi to začne vrzata jak stará k..va! Což mě vcelku s..e!!!

            0 0
    • Bea  

      Tak mi to vcera nedalo a rozhodil jsem to. Nevim jak ktere Atacy, ale moje maji z vnitrni strany osy (kde drzi na klice) sestihran pro imbus. Takze:

      1. Sundat pedal z kliky (6 imbus).
      2. Vysroubovat hlinikovou matici, delal jsem to za pomoci „sykovek“, drzet s citem co nejblize k vrchni hrane matice, at ji nepomackate, je to tenoucky hlinik.
      3. Vytahnout osu z pedalu, bud rukou nebo za pomoci klesti pres nejaky hadrik, at neponicite zavit, ktery prijde do kliky.
      4. Vycistit, namazat, slozit, opet opatrne s tou hlinikovou matici, at trefite spravne zavit.

      Delal jsem to cca po 6000 km a rek bych ze uz bylo pomalu nacase. Tot vse…

      0 0
      • Bea  

        Ja jsem vul, ty ses ptal na pruzinu a ja popisuji mazani osy. No nic, uz se stalo. Jak to rozhodit az k pruzine to fakt nevim.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.