• myki

    poradte kvalitni sedlo na mtb. jezdim maratony, takze na nem potrebuju vydrzet kolem 6hodin jizdy.diky

    0 0
    • Daf  

      Z vlastni zkusenosti muzu doporucit Fizik Plateau, nebo Gobi. Obe jsou pomerne uzka. Plateau je velice pohodne a pochyta toho hodne. Gobi je podstatne lehci ale pritom se to na komfortu projevilo minimalne.

      0 0
    • biker007  

      kazda p**el je jina, takze tezko radit.. me se treba osvedcilo Pell's RX Ti. nemam problem ani to tech 5–6 hodinach at uz na silnici nebo v terenu. a vozi ho i dalsi 4 lidi z nasi party a nikod si nestezuje. akorat ted jednomu z nich praskla ( pri vyjezdu!) titanova l(y)izina. snad to pude ale vyreklamovat jako vada materialu.

      0 0
    • RomanH  

      Selle Itallia Trans Am – hledej, uz se tady probiralo.

      0 0
    • MARIN  

      Jak uz je psano kazda pr.. zadnice je jina a te moji vyhovuje Pells XR Ti

      0 0
      • myki  

        myslis pells rx ti?

        0 0
        • MARIN  

          jo jo RX to melo byt

          0 0
          • myki  

            dik.o tom rx taky uvazuju. docela se mi libi, mam jen strach jestli neni delany tak trochu na ukor pohodli.

            0 0
            • biker007  

              je to mozna s podivem, ale me tohle sedlo prijde nejpohodlnejsi ze vsech co sem kdy jezdil.. na predchozich mekkych (ritchey wing, nejake levne sella italia, ..) to bylo vzdy po 2,3 hodinach utrpeni, ted o sedlu proste nevim.

              0 0
              • wroum  

                o sedlu nebo o zadku? :-)

                0 0
                • biker007  

                  o sedlu! o zadku vlastne takt ne, ten se prihlasi az druhej den;)) jenom este dodat ze to pohodli plati pro jezdeni s kratasama s vlozkou. jednou sem jel asi 30 km v plavkach a to byl celkem ocistec;)). ale mozna to bylo tim ze to byla nejaka 3. vyjizdka s timhle sedlem a zadek este nebyl zvyklej.

                  0 0
      • myki  

        chci se jen zeptat ktery sedlo mate presne namysli? Flite titan trans am gel nebo flite slr trans am gel? rozdil v cene asi 300kc?

        0 0
        • vlk  

          mam flite titan trans am.mě i mé polovičce vyhovuje.Ale kdosi si tu kdysi stěžoval.Pro mě je flite jak dělaný.slr bez trans am jsem zkoušel taky na kole,ale to se mi zdálo moc malé.

          0 0
        • RomanH  

          A ja Max Flite Trans Am – bez gelu, nejsem jeho zastancem

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.