Zlomený indikátor řazení - help

22 nepřečtených
  • Hrabě

    Oj oj, tak jsem neopatrnou manipulací zlomil ramínko v indikátoru řazení přesmykače. Nevíte někdo postup, jak si levně pomoci s opravou, popř. jestli někdo nemá nefunkční Deore řazení a tento díl mi prodal?

    0 0
    • lubos  

      Alespon ti nebude vydavat ten nechutny zvuk na asfaltu :)

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Vubec nechapu, proc tam ty indikatory delaj. Mozna pro nejaky stary babky na Nexave… jinak je to problem a hlavne gramy navic pánove, ty gramy co by se daly usetrit :)

        0 0
        • preacher  

          No jistě, je to tam na prd. Já to vůbec nesleduju. To je tam jenom pro nějaký „lamy“ který na to koukají a pak se ptají jestli mají zažadit na č. 3 nebo č.4. To je pak na zabití.....

          0 0
        • TinkTink  

          No mrkni se na gramarsky weby…mrkni se na pojem „shaved“ a pochopis :)

          0 0
        • Radek Broz  

          Tady to maj skoro vsichni urizly a rozhodne to nedelaj kvuli hmotnosti:o)

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Me zas kouka jen ten oranzovej ukazatel a diru do razeni jsem prelepil pruhlednou izolepou. Je to opravdu COOL a samotny ukazatel tolik neprekazi :)

            0 0
    • Maxa  

      Ani se nesnaž to lepit, nebo nějak drátkovat. Nikdy mi to nedrželo a nový kus mi nikdy nikdo nesehnal. Zvykni si. :-)

      0 0
      • Hrabě  

        Jo tak jsem to zkoušel lepit a fakt to nevydrží. Smůla, ale jestli má někdo v garáži nějaké nefunkční řazení, a? se mi ozve ;-)

        0 0
        •  

          neblbni tim ušetříš celej GRAM :)) ne važně, zkus jezdit bez toho, mě se třeba v tomhle líbí alívko, je to líp vidět než na deorku, ale už na to taky nekoukam, sranda byla si zvykat z gripshiftu na rapid-fire

          0 0
    • lubos  

      Snad se da ustrihnout kousek plechu a nahradit to, kdyz uz. Ne?

      0 0
    • rhuman  

      me to normalne prodali v obchode – teda celej ten ukazatel razeni, stalo to asi 280kc

      0 0
    • Hrabě  

      Tak vám teda všem děkuji za radu a hlavně těm gramhoničům ;-) Zkusím to bez indikátoru, jinak prej stojí asi 200,– podle dovozce Shimana.

      0 0
    • gucan  

      To same se mi stalo asi pred mesicem – ukopl jsem si to … nalepil jsem zpatky ulomeny kryt, ale ukazatel se mi polamal na dvou mistech, tak jsem ho tam ani nedaval.

      0 0
    • Roman  

      Já ti ho dám zadara, když se stavíš a odmontuješ mi ho s kola – bo mně to tam zavazí…

      0 0
      • Hrabě  

        Vážně? Tak to se rád zastavím, je to práce na pár vteřin. Napiš mi adresu na Kinskyj@kelcom.cz.

        0 0
        • Roman  

          Máš to v mailu… Já vím, že je to pár sekund – sborka / rozborka už proběhla několikrát. Spíš by mě zajímalo, jestli existují ty horní krytky na deore bez toho ramínka a bez toho celého ramene, to bych měl hned více místa na volantu :-) Jo a jestli jezdíš v lesích severně od Brna, tak ti vyjedu naproti

          0 0
          • Hrabě  

            OK, dostal jsem mail. Bohužel nejsem z Brna, ale zastavím se u tebe příští týden. Ještě jednou dík.

            0 0
            • Roman  

              Nejsi-li brňák a stačí ti jen ty červený rafičky s pérkem, tak ti to pošlu poštou v obálce – hoď mi na mail tvoji adresu a je vystaráno.

              0 0
    • vinca  

      Samotny raminko do ukazatele deore jsem kupoval loni v Liberci u Kerdy – www.kerda.cz 100 kc , ukazal jsem stary rozlamany, a on podle nej nasel novy.

      0 0
    • sedlis  

      Zvuky, ktere vydava raminko na asfaltu jsou priserny! Sam jsem ho vymontoval, stejne je tam na uplny *ovno. Jestli mas XT03, tak Ti ho klidne poslu.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.