Držkopád do Vltavy - co s kolem?

14 nepřečtených
  • Olin

    Sklouzlo mi na náplavce přední kolo a zahučel jsem. Kolo bylo chviličku celý pod vodou (já taky). Doma jsem co šlo omyl osušil a namazal (řetěz, přehazku a přesmykač). Mám taky něco dělat s nábama (jsou utěsněný prachovkama), se středem (je zapouzdřený) a s vidlicí (RST gamma AET)? Díky za rady!

    0 0
    • senožrout  

      Kolo omyj a namaž. Jinak by to mělo být v pohodě. Všechno je těsněný. Jedině co vadí vzít to wapkou. Vltava není tlaková voda :-)

      0 0
    • Daf  

      Do tech nab bych se pro jistotu podival.

      0 0
    • McBlacky  

      Když meju kolo po nějakým obvzláš? výživným švihu nebo závodě (naposled v sobotu v Lounech :-), tak po otření do sucha prostříknu WDčkem řazení, brzdy, SDP, a pohon. Chvíli to nechám a pak otřu hadrem, řetěz nakonec nečim namažu a hotovo.

      PS: to se museli lidi dost smát ne? :-)

      0 0
      • Olin  

        Jo, jo, všechny na dohled jsem obveselil! Ale tak to má bejt. Já se smál taky.

        0 0
      • Pá-dlista1  

        Tak premejslim co by to mohlo byt za soucastku SDP a myslim, ze uz jsem na to prisel :)

        0 0
        • McBlacky  

          cenzura funguje :-) jsem nějak off dneska, asi to bude tím, že nemůžu jezdit, zalomil jsem šroub v představci :-(

          0 0
    • Lada1  

      Já myji kola jenom WAP. Je nesmysl si myslet, ze se voda dostane diky vysoke rychlosti paprsku nekam jinem, nez pri beznem myti. Nejvice se voda dostane do vsech moznych mist pri ponoreni bajku (jeho casti) pod vodu.

      0 0
      • Žanek  

        Toneděláš dobře, s tou Wapkou. Poznáš to, až rozebereš náby, hlavové složení, vyndáš střed… Viděl jsem několik zadřených nábojů, hlavových složení (šmejdy to rozhodně nebyly..) a hádej, čím je jejich majitelé umývali…;

        0 0
        • Lada1  

          stred (XTR 04) jsem mel rozebrany – nic tam neni. naboje (XTR 04) maji 2×kontaktni tesneni (vodotesne) HS (Ritch WCS) taktez OK

          jinak vse kryto grafitovou pastou (pravidelne menena)

          0 0
        • blue  

          to sou vsechno takovy kecy…

          svoje kola meju taky wapkou uz nekolik let a v zivote sem kvuli tomu nemel zadnej problem s nabojema, stredem nebo podobne…

          kdyz to nekdo umeje cimkoliv, klidne kyblem s vodou, a postavi to pak na tejden do kouta, tak se nesmi divit

          0 0
          • P.B.  

            Taky myslim, ze wapka moc neuskodi. Samozrejme se s ni nesmi mirit z boku na prachovku naby apod. Ale bohuzel zadnou nemam, takze jsem kyblo-hadrista.

            0 0
      • MARIN  

        Zijes v omylu

        0 0
      • Meesha  

        Wapkou to delat muzes, ale ne ze 20ti cm do vidle, tlumice,naboju atd. Proste jen na ostriknuti ramu z dalky…

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.