Nokian NBX 2.3 x Schwalbe BigJim 2.25 x Continental Vertical 2.3

29 nepřečtených
  • jakup

    Který z nich na freeride / xc poraďte. Jde mi hlavně o to jak drzi předek z kopce v terenu, valivy odpor me nezajima, vaha okrajove. Uvitam nazory hlavne tech, kteri nektery z plastu zkusili.

    0 0
    • Pá-dlista1  

      Pokud skutecne preferujes to co jsi napsal, tak asi zadny z nich.

      0 0
    • lubos  

      freeride / xc ? Neni to ponekud rozporuplny pozadavek ? Jinak si myslim asi totez co Padlista.

      0 0
      • jakup  

        Nedavam cistej freeride ani ciste XC, neco mezi tim… Diky za konstruktivni ra­dy:)

        0 0
        • lubos  

          No, vertikaly doma mam, ale jeste jsem na nich nevyjel. Ale bude to stejne jako Explorer/Escape, jenom malinko vetsi objemove, sirkou a o neco vetsi stupliky. Jinak, neni to 2.3" ani nahodou, mozna tak pres stuple. Schwalbe dtto.

          0 0
    • Pekáček  

      Já nejsem extrémista a tak jsem si pořídil Verticaly páč mi připadaly jako držáky do bláta. Na maratony do bahna sem je dvakrát nazul na obě kola, jinak většinou na předek. Nikdy mi neujel, ale jsem fakt opatrnej. Zrovna v Č. Lípě mi na předku dobře držel, zadní sjetej TT se proti němu fakt nechytal. Na sněhu jsou perfektní, chybí jim jen hřebíky :o) Vážil jste ho někdo? Ve Velu píšou 730g. To není málo. Objem vzduchu má prakticky stejnej jako Python 2,0" a Larsen TT 2,0", špunty ho krapet opticky zvětšujou. Já bych ti ho s klidem doporučil.

      0 0
    • blue  

      otazka trochu bokem – nevite nekdo, kde v Praze aktualne sehnat dratovyho Verticala?

      0 0
      • McBlacky  

        se ti už nelíbí K deathgrip :-)

        0 0
        • blue  

          ale jo, libi, jenom bych to rad obcas prostridal, zvlast v tydnu, kdy hodne najezdim po praze… no a protoze sem byl blbej a verticala koupil jen jednoho a ted nejak dlouho nejsou (aspon u myho prodejce), tak shanim, kde jinde ho sehnat

          0 0
      • cykloturista  

        programcycle, Praha 10 – Vršovice, Finská, když nemají objednají (kupoval jsem loni na podzim, 400 Kč/kus)

        0 0
        • blue  

          ha ha… tam kvuli nemu chodim porad, objednany sice sou dlouho, ale platny jim to moc neni, kdyz to ultrasport nedoveze, proto se ptam, kde jinde je sehnat, kdyz ne v programu

          0 0
          • Gumicuk  

            Chci se jenom zeptat na jakejch strankach jsou vyfoceny? Hledal jsem na www.kleinbikes.com a tam jsem nic nenasel. Docela bych si je koupi, ale vubec netusim jak vypadaj, jaky maj rozmery apod… Dik

            0 0
            • blue  

              to si teda hledal na spatnym miste, vertical je continental

              0 0
              • enjoy  

                on asi myslel tvoje kleiny

                0 0
                • blue  

                  tak to musi ale rict a ne se ptat ve vlaknu, kde se zrovna bavime o vertikalech ;-)

                  0 0
                • Gumicuk  

                  Tak tak :-)) Tak to dopada kdyz clovek neco cte a mysli pr tom na neco jineho :-))

                  0 0
              • Gumicuk  

                Hmm to mas pravdu :-)) Ja si tady trochu blbe precet tu diskusi… Ja mel na mysli toho Kleina Death Grip Dik…

                0 0
                • blue  

                  tak s tim ti taky neporadim, na webu je skutecne samostatne nemaj a nemeli ani kdyz sem je vloni v lete kupoval, nevim proc

                  0 0
                  • Gumicuk  

                    A nevis nahodou kde v Praze by se dal sehnat (deathgrip) :-) ?

                    0 0
                    • blue  

                      taky v programu, ale nevim, jestli tam momentalne nejakej je, kazdopadne tam je dost kleinu, tak si ho aspon muzes prohlidnout

                      0 0
                  • MartinXC  

                    Posli si dotaz na: info@programcycle.com

                    Deathgripy mám asi 300km letos a jsou:

                    • dost těžký (670g)
                    • velice pohodlný (poctivá 2.35, huštění stačí 35psi)
                    • dobré v záběru, brždění, vedení, dobře se drží podkladu, sjezd je velice pohodlná záležitost
                    • dobré do rozbitého nebo nerovného terénu (udělají krásný tlumicí polštář pod bikem)
                    • jde to i na silnici (tam vadí ta váha)
                    • bláto jim nesvědčí (blbě se čistí, část blata ulpívá v bočních drážkách)
                    • na šotolině se jich chytají kameny a ty vystřelují (na rám :-(
                    • docela odolné proti defektům (ale dobře se zouvají i nandávají), myslím že mají 127 TPI

                    Řekl bych dobré maratonské gumy do dobrého počasí, výhodné na kolo bez odpružení (třeba pevná Moratka :-) a taky do horských terénů. Nevhodné na XC (těžké). Ale možná by s nimi šlo i lehké FR.

                    0 0
                    • blue  

                      proc bych tam mel posilat dotaz? ja nic vedet nepotrebuju, deathgripy jezdim uz rok

                      0 0
                      • Gumicuk  

                        To nebilo na tebe… me to taky nejak blbne…

                        0 0
                        • Pá-dlista1  

                          Jak vam TO taky blbne? Vzdyt nemuzes dat odpovedet na prispevek, kterej tam jeste neni. Ja kdyz dam odpovedet, tak se mi nikdy nestalo, ze by byl zarazenej jinde (necim jinym nez moji chybou:). Jestli neblbne neco jinyho :))

                          0 0
                    • Gumicuk  

                      Diky, to zni docela dobre, na te vaze mi az tak nesejde. Jen nevim jestli tu 2.35 dostanu do ramu… Ale snad jo :-) CRX

                      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse