• gomolka

    zdar všichni,

    tak jsem se konečně dokopal k tomu, abych si vytvořil webový stránky o mém mateřském mtb teamu :o). Je to ještě hodně čerstvé (tak buďte k nám ohleduplní), tak pokud máte nápad, co s tím, co dodat, co ubrat … sem s tím !!!

    a kde to je? http://www.brnoradoplzen.webz.cz/

    0 0
    • luCas  

      davat jednoho lahvace hned pri vstupu:->

      0 0
      • gomolka  

        tak to teda nevím jak zařídit … ale nápad to není zlej ! :o)

        0 0
    • blue  

      a nemate problem s tim vasim dresem v hospodach, kde netocej plzen? :-))))

      0 0
      • gomolka  

        když jsem jel StarobrnoTour v tomhle dresu, je pravda, že spoustě frajerům to moc nešlo pod nos (měli podobný dres s logem starobahna) ale spíš to bylo takový přátelský pousmání mezi bajlerama … jinak v hospodách na pohodu (zatím :o)

        0 0
    • ivovi  

      a dypa bude „plzen rada brno“? :-))

      0 0
      • mastihuba  

        asi nikdy, poslední dobou se mi zdá že dost pohoršilo.

        0 0
      • biker007  

        to nevim.. plzen je s plzni celkem spokojena;)) mozna este krusovice, nebo v nouzi budvar. ale pokud je horko a clovek ma zizen tak to je jedno. to bych mozna vypil i to brno :))

        0 0
        • mastihuba  

          no nevim, Plzeň je bez diskuze budvárek taky ujde, ale ty krušovice ty nemusim. Ale jsou i výrazně horší.. radši nebudu jmenovat abych někoho neurazil. :)))

          0 0
          • Lišák  

            Mě teda po třetím Budvaru vždycky bolí hlava a ráno sou permoníci :-( jiný pivo mě to nedělá… A Krušovoce-v poslední době taky nic moc… Asi sem vybíravé, ale Brno a Černá Hora to sou v současné době moji „šampijóni“ :-)

            0 0
            • mastihuba  

              mě to pro změnu dělal Radegast, ale spíš záleží asi na hospodě. Nadarmo se neříká že pivo dělá hospodskej. ( Samozřejmě z hovna bič neupleteš )

              0 0
              • gomolka  

                s tím Radegastem jako tedy taky souhlas … a hlavně s tím že „pivo dělá hospodskej“. Nechci votravovat, ale něco k tomu webu máte? Chci to vychytat k dokonalosti :o)

                0 0
                • Máca  

                  Těch hospod je tam sakra málo, Brno – např. Líšeň J. Faimonové – tam maj dokonce G-10 z tanků, 12-P i G. Okolí Brna: Útěchov, Bílovice – vedle hasičské zbrojnice, Hostěnice – U Stupárků, Bukovinka to jsem jich určitě dost zapoměl. Jinak to vypadá slušně. Kde jste si nechali dělat ten dres?

                  0 0
                  • gomolka  

                    vím, že těch hospod je hodně, a taky když teď vyrážím an vyjížďky, tak mám u sebe vždycinky nějakej ten papírek s tužkou … chci tam dát i adresu a telefon, tak až to nasbírám, tak to doplním :o))) Co se týče dresu, udělal jsem si grafiku na kompu, pak to hodil na FTP server firmy ZDM z Aše, tam mi jej potiskli, ušili a poslali … a já uhradil :o)

                    0 0
    • m-k-1  

      Asi pěkný, ale chtělo by to, aby šel web zobrazit :))

      0 0
    • senožrout  

      Hlásím, že senožrout z Plzně tuze rád Brno i Starobrno :-). A hlavně – Brno je zlatá loď :-).

      0 0
      • senožrout  

        Ale k tomu pivu. U nás v Plzni si to nikdo nedovolí, ale jinde se děje toto: Na jídelním lístlu v hospodě je napsáno …Plzeň 12°…třeba 25Kč. No jo jenže která je to Plzeň? V plzeňským pivovaru se vaří jak Gambrinus, tak Prazdroj (Pilsner Urguell). A mnozí hospodští ojebávaj. Objednáš si Plzeň 12°, přinesou ti Gambrinus 12° ale zaplatíš Prazdroj 12°. A hospodskej má nějakých 5–7Kš na jednom pivu nad regulerní marži. V hospodách z tohohle důvodu zaváděj pivo Plzeň. Ale Plzeň je město, nikoliv pivo. My s místní hubou to poznáme. No a když mi to naposled udělali na Vranovský přehradě a já si zavolal majitele, aby ze mne nedělal vola, tak mi ten hospodskej tvrdil, že neví, kde se vaří Gambrinus. A to je u hospodskýho ne sebrání živnosti. Takže hoši ze spřízněného Brna, nepijte Plzeň, ale Prazdroj nebo Gambrinus :-). Třeba tak buď ušetříte na nějakou součástku na bika nebo víc dopřejete svý hubě :-)!

        0 0
        • Máca  

          Pokud někdo nepozná G-12 od P-12, tak to má blbý. Já bych jim to asi pěkně osladil, určitě bych na toto upozornil minimálně výrobce a obchodní inspekci – poškozování značky atd! Má návštěva by končila jedním pivem a to pro vždy, hazly podporovat nebudu, i kdyby to znamenalo v tu chvili sušit hubu.

          0 0
      • Volf  

        Brno mám mocrád, ale po jejich pivu / na mne působí jako projímadlo /. Na druhou stranu točí ho třeba i na letišti v Klagenfurtu.

        0 0
        • mastihuba  

          jako poctivej píč starobrna konstatuji že je to na zvyku.

          0 0
          • gomolka  

            no, ono taky dost záleží na tom, kde to točí … já jsem byl onehdy v jedné hospůdce na priglu a točili tam starobahno jedenáctku … a i když mám moc rád plzeňský, tak i tohle bylo opravdu velice dobré :o) Fakt dost záleží na trubkách :o)))

            0 0
      • gomolka  

        … a za děvčaty z Brna choď … :o) nebo raděj na biku :o)))

        0 0
    • Andrew  

      To já si na naše Svatováclavský (starobrno 11°) nemůžu stěžovat. Je to můj favorit. A to ne že bych byl patriot. Ale doporučuju vyzkoušet Dalešický 13°. Nepasterovaný mírně nasládlý, příjemný zpestření.

      0 0
      • Žanek  

        Když jsme u těch nepasterizovanejch tak Černá hora nebo Bernard taky vůbec nejsou špatný…

        0 0
      • senožrout  

        Dobrá inspirace. To jsem ještě nepil. Na cyklistický turistice se mi líbi i ten pivní folklor :-).

        0 0
        • Pytlik  

          A zkouseli jste nekdy Svijany? Ted bych cekal, ze se ozvou lid z Jizerek. Jinak Starobahno docela ujde (vetsinou), oproti Krusovicim teda rozhodne. Vubec obecne je clovek bud vybiravejsi, nebo se spousta znacek zhorsila – viz Platan, Budvar… A to nepocitam Nektar, Svitavak nebo Staropramen, ktery byly hnusny vzdycky. Jinak souhlasim, Brno rado Plzen (mam holku z Plzne a vozi mi lahvovou plzen urquell :-))

          0 0
          • prochpetr  

            my vcera dali cernou cernou horu a lidi, to vam bylo tak dobry pivko, ze sme si dali dalsi a dalsi a uplne si nevsimli, ze se nam mezitim ze zapadu prihnala peknba burina. 25 km od baraku to potesi :). ale to pivko stalo za to!

            0 0
            • zirecek  

              Black Mountain je dobrá, :-). Hosi, Budvar mi fakt nesmakuje, moc sladke…anebo to bylo trubkama, ale hrozne blato.

              0 0
            • gucan  

              Ac jsem z regionu pivniho boha Radegasta, nejlepsi je Starobrno. Radegast je hned za nim. A Cerna Hora? Byl jsem rad, ze jsem vstrebal jeden krigl. NEVER MORE. Holt, kazdy ma jiny vkus.

              0 0
          • Lišák  

            Dalešice sou SUPER! A Svijany JOOOO!!!! Sme byli na vandru v Jizerkách a takový pivo sem ještě nepil!! Myslím, že i Urquel by mohl obhájit druhou příčku za Mázem 11% a což teprve Kníže s Kněžnou 13%!! Prostě Svijany-SUPER-takovou pěnu, která vydržela (po vypité bečce) v kriglech ještě několik hodin, to se jen tak nevidí! Jsme taky jednomu kamošovi jeli autem pro bečku k narozkám od Brna do Svijan a z5 :-)

            0 0
          • Máca  

            Jo, v Klatovech na Králi, dal jsem 4 kusy(před závodem jsem měl bobky, aby to nefachčilo nepatřičně ve střevech) bylo to dost dobrý. Chtěli jsem tam jít i po závodě, ale snad všechny hospody v Klatovech měly všude rezervačky. To G-čko na stadecu taky šlo.

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.