• stanley

    Po různých zkušenostech s tyčinkami a gely jsem přešel na hrozinky. Nasypu do kapsy od dresu a občas uzobávám.Jak Vám chutnají a jak fungují. Mě to přijde jako OK.

    0 0
    • kovar  

      pro me jsou az neprijemne sladke, takze nechutnaji ⇒ nejim

      0 0
      • P.B.  

        Presne tak, vubec je nemusim

        0 0
      • stanley  

        Právě protože jsou sladké tj. obsahují cukr tak je používám. Rum až po švihu tj. prevence proti možné vzteklině ze zaprášenýho náhubku bidonu.

        0 0
    • blue  

      nalozeny v rumu chutnaj lip nez z kapsy :-)

      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • RapMan  

      Ja obcas vozim mysli tycinku Corny s hrozinkama, taky mi chutna… :)

      0 0
    • zirecek  

      Kua, ja nejim hrozinky ale ROZINKY !! Je to paradni, rychle palivo, taky pojidam med, piskoty… .

      0 0
      • rejow  

        Med jíš na trase? To si ho naliješ do kapsy? A jak řešíš problém s ulepenými prsty? Nejdou po tobě vosy?

        0 0
    • Brouk_Pytlik  

      To já radši baštim mouchy a brouky, co mi letěj naproti. Nemusim nikam pro nic šahat, je to jak pečený holuby co lítaj sami do huby. Barvu a chu? to má stejnou, občas to dokonce i křupe, záleží na tuhosti krovek. Nic mě to nestojí a mam jistotu, že je to čerstvý. Občas mě to pak i trochu popožene domu když už nemůžu, a to tak rychle, jako žádnej cukr hehe.

      0 0
      • cabbage  

        na T-mobile pedal2004 sme se přiživovali odstřikujícím blatem :-§ , taky čerstvy a namíchaný přední gumou za solidního deště.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.