• pes

    Na vetsi, cca 20 l batuzek: jaky je system se sitkou na zada, je lepsi nez normalni airstripes -dva vyztuzene pruhy? Porovnaval jste to nekdo? Diky

    0 0
    • JJ  

      Kdyz sem kupoval Deuter Transalpine, tak mi tvrdili, ze sitka se tolik neprizpusobi ohnutym zadum. No nevim, ale airstripes funguji slusne

      0 0
    • JohnLee  

      Mam taky Deuter Bike L,kterej ma Air Stripes a je to celkem v pohode.Nechtel jsem sitko proto,ze kdyz si predstavim ze naaahodou pojedu bez tricka,tak ten pocit ze mam tu sitovinu na zadech se mi dost hnusi…:o)

      0 0
    • kovar  

      zkousel jsem oba systemy, (sitka u Vape a Doldy Zion versus Deuter a Boll) a sitka jednoznacne vitezi

      0 0
      • Uža  

        Mam Doldy Zion 23 (se sitkou) a jsem spokojenej. Pritelkyne ma nejakej Vape (taky se sitkou) a je taky spokojena.

        0 0
    • Man  

      Mam 20l Scott so sietkou a bral som ho prave kvoli tej sietke. Myslim, ze je lepsie, ked medzi vakom a chrbtom moze prudit vzduch a asi sa potim menej ako pri airstripes.

      0 0
    • Santus  

      Mam taky ten Doldy Zion 23 , na zadech je jak prilepenej a ta sitka taky vetra, ale jen pokud mam nejaky umelohmotny triko,s bavlnou to je uz horsi.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.